Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Asiorex

Administatorze proszę przeczytaj

Polecane posty

A więc tak; historia jest dość długa, ale postaram się ją dokładnie wytłumaczyć. Zacznę od tego może, że mam starszego ode mnie 3 lata brata. Kiedyś to on grał na waszym serwerze i to właśnie przez niego jest ten problem. Każdy pamięta czasy, w których każdy grał w minecrafta. Ale do rzeczy. A więc tak kilka dni temu, stwierdziłyśmy z koleżanką, że fajnie byłoby pograć w minecrafta. A więc mówisz - masz. Grałyśmy gadając przez skype na różnych serwerach (nie będę wymieniać, bez reklam), tak kilka dni. Lecz ze dwa dni temu, mówi mi, że znalazła taki fajny serwer, że jest tam dużo fajnych zabaw i w ogóle fajnie byłoby spróbować zagrać. No ok, serwa miałam juz dodanego, ale jakos nie przykuło to zbytnio mojej uwagi, bardziej zadziwiło, a bardziej zadziwił taki napis na czerwono, gdy próbuję wejśc na serwa: ,,Zbanowany permanentnie przez Epiczox, Powód: cheaty fly hns''. Byłam tym zaskoczona - bardzo zaskoczona, tym bardziej iż nigdy nie grałam na tym serwie (jakoś sobie nie przypominam), a już tym bardziej nie cheatowałam. W ogóle takie cheatowanie dla mnie jest takims czymś no nie sprawiedliwym. No bo w końcu nie można grać uczciwie? To jest takie trudne. Powiedziałam o tym koleżance, porozmawiałyśmy o tym - teori było wiele, lecz po długich namysłach doszłyśmy do tego, że to najprawdopodobniej był to mój brat. A nawet - dla pewności go spytałam, czy cheatował w minecrafcie, powiedział, że tak, bo niby kiedys każdy tak robił, powiedzial tez cos o jakims hukuni (mój brat nie gra w minecrafta, jest na to za stary) , czy cos. No ale podsumowując - no niestety mam bana na serwie, w którego bardzo chciałabym zagrać, i jeszcze w dodatku to nie moja wina. Ehh.. przykra sprawa, nie? Bardzo proszę jeśli było by to możliwe, proszę o unban. Na prawdę ta historia jest prawdziwa, nie jest wyssana z palca.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore