Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Morkej

[uB] Morkej

Polecane posty

1. Nick z gry - Morkej

2. Data otrzymania Bana - 11.3.2018r

3. Przepraszam, ale nie wiem jak tu wstawić grafikę więc napiszę: Zbanowany permanentnie przez Vrikser, Powód: Cheaty Lobby Skywars

4. Dostałem bana za nic wczoraj jako że piszę ten post 12.3 grałem sobie jak zwykle w SG Classic oraz Hidden Seek oraz chyba 2 gry rozegrałem w Build Battle nie wchodziłem nawet na tryb Skywars ani wczoraj ani klika miesięcy temu ponieważ nie lubię tego trybu. Dziś chcąc sobie pograć na tych samych trybach (powyżej) zobaczyłem że dostałem bana za używanie niedozwolonych oprogramowań kiedy nawet nie było mnie na tym że trybie. Być może Vrikser pomylił mój nick nie wiem tego więc prosiłbym to o wyjaśnienie.

5. Chciałbym dostać unbana ponieważ znakomicie bawiłem się na tych dwóch trybach i na kilku też choć może trochę mniej na nich grałem. Ponieważ spędziłem na tym serwerze ładnych kilka godzin chciałbym odzyskać moje konto do ponownego stanu jakim było.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore