Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MrFace1449

[skarga] 1_Pokemon_1

Polecane posty

1. Nick w grze:    MrFace1449

2. Nick oskarżonego/oskarżonych:    1_Pokemon_1

3. Powód oskarżenia gracza/graczy:    Cheaty (anty knock)

4. Tryb gry:    SkyWars

5. Data (musi być widoczna na dowodach):    13.03.2018

6. Dowody: 

na 1 filmiku lepiej widać ale 2 nagrałem więc 2 dodaje^_^

najlepiej widoczne w 00:46

Edytowano przez MrFace1449

Gracz ukarany ;)

Dzięki za zgłoszenie :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez NickyPL
      Otóż od kiedy jestem na serwerze użytkownik z nickiem "Ciuchol" ciągle żebrze o rangę (jakby sobie sam jej nie mógł kupić). Nie wiem czy to się zalicza do faktycznego żebrania ale wkurza to.

PS. Zapewne temat zostanie zamknięty ale proszę o ogarnięcie go
    • Przez TeaRekx
      1. Nick w grze: TearexPvP 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: Xeelix_ 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Obrażanie 4. Tryb gry: Lobby HNS 5. Data (musi być widoczna na dowodach): Jest na dowodach (2018-12-09) 6. Dowody:

• Przez NickyPL
      [Skarga] Otóż kupiłem Skygoda za 40 zł (ale nie o tym mowa) by rozbudować teren wyspy lecz na serwerze są ciągłe lagi (i nie nie jest to wina mojego internetu) przez co po zbudowaniu jednego bloku gra laguje się na nie całą sekundę. Nie jest to problem gdy buduję jeden blok ale jeżeli buduję platformę i po postawieniu bloku pojawia się inny na górze nie jest to miłe, proszę o rozpatrzenie mojej skargi
    • Przez dragon585
      Nick z gry: Chetgol IP serwera:CubeGame.pl  Nick oskarżonego/oskarżonych:xVickey_,Adix7569  Powód oskarżenia gracza/graczy: hack  Przybliżona data:04.12.2018  Dowody:widoczne od 00;00s i 00;58s dowody1.mp4
    • Przez Uzulaser648
      1. Nick w grze: Uzulaser648 2. Nick oskarżonego/oskarżonych: _GoodCheater_ , igorkox1233 3. Powód oskarżenia gracza/graczy: Sojusz SW 4. Tryb gry: Skywars 5. Data (musi być widoczna na dowodach): 2018-11-03 6. Dowody:
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore