Skocz do zawartości
inveros1337

[Odrzucone] [KidMod] inveros1337

Polecane posty

1. Nick: inveros1337

2. Wiek: 15

3. Ile jesteś graczem serwera?: Dokładnie to niewiem,ale grałem wcześniej pod takimi nickami jak --> 404verox,Verox122,meffy.

4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10?: 8/10

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?:Tak.Ortografia tylko 8/10 ze względu na to,że czasem jakieś byki występują. 

6. Opisz siebie: Cześć,Jestem Paweł mam 15 lat.Interesuje się informatyką,a głównie grafiką komputerową - obróbką zdjęć.Potrafie robić amatorskie bannery,avatary itp.Interesuje się również motorami crossowymi i sportami tego typu np. Motocross,lub Enduro.Jestem bardzo pomocną osobą,i wyrozumiałą jak na swój wiek,oraz przyjazną.Mieszkam w województwo lubuskim niedaleko Zielonej Góry.Na serwer mogę poświęcać około 4 godzin dziennie,jeśli znajde więcej czasu to nawet 6 godzin.Dzięki,i czekam na odpowiedź.

Nie dajemy przecinka przed "i", po kropce robimy odstęp, po przecinku również. Z serwera nie kojarzę, nie wiem po jakiego grzyba napisałeś 2 podania, podanie profesjonalnie nie wygląda. No ale dobra, troche wyrozumiałości mieć będę i szansy nie zabiorę, a może akurat się nadasz do tej roli :P Niech lud zadecyduje. Neutral

Co do punktu 5.. Może i czasami jakieś byki występują, ale jeśli to jest Twoja wizytówka, to nie chcę widzieć jak piszesz na szybko odpowiadając graczom.

Podanie jest króciutkie, a złożyłeś je 24 minuty po założeniu swojego konta :/

Z serwera nie kojarzę totalnie, zero, null, nawet z rangi Gracz.

Przykro mi, w mojej opinii: nie

Z serwera nie kojarzę żadnego z Twoich nicków, konto na forum założone tylko dla podania. Samo podanie jest krótkie i jak napisał Medson profesjonalnie nie wygląda.

Za odrzuceniem.

Podanie i forum:
Podanie jest słabe - masa błędów interpunkcyjnych i ortograficznych.
W Twoim wieku powinieneś już wiedzieć, że przed "i" nie daje się ",".
Konto na forum dla podania.

Serwer:
Kompletnie nie kojarzę żadnego Twojego nicku z serwera, więc nawet chcąc się wypowiedzieć bardziej na Twój temat, to nie mam jak.

Za odrzuceniem

No cóż, nie będę oryginalny...

Za odrzuceniem. 

Wszystkie powody wyżej,
podanie odrzucone

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore