Skocz do zawartości
W00zie

[Propozycja] BINGO

Polecane posty

Nick w grze: W00zieHERE

Tryb gry: n/a

Nazwa propozycji: dodanie nowego trybu pt. BINGO

Opis propozycji: tego trybu przestawiać raczej nie muszę, gdyz każdy wie o co w nim chodzi. Dostajemy planszę 6x6 z przedmiotami do wytworzenia na trybie PRZETRWANIA, do wyboru areny w których układamy FULLa (całą plansze, 36 przedmiotów) lub wybraną linię (pion, poziom lub skos). Na polskiej scenie NIE MA tego trybu toteż byłby on idealnym sposobem na ściągnięcie graczy!

Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: dodatkowo możnaby utworzyć również tryb BINGO drużynowy (tylko FULL!)

Warto także zaznaczyć, iż tryb ten na serwerach anglojęzycznych przyciąga spore ilości graczy, grając na (nie podam nazwy serwera, gdyż regulamin mi tego zabrania) strasznie spodobał mi się ten tryb, wieczorem przesiadywało na nim nawet kilkadziesiąt osób, co oznacza, że jest wielki HYPE na ten rodzaj rozgrywki. Wszelkie komentarze, które piszecie twierdzą, że jest to nudny tryb i szybko upadnie. Uważam, że to nieprawda. Na scenie minecrafta brakuje minigier nastawionych na crafting, a o to chodzi właśnie w całej tej produkcji. Pozdrawiam serdecznie.

Edytowano przez W00zie

Ten tryb jest całkiem spoko, grałem w to na zagranicznym serwerze i grało mi się przyjemnie.

TAK!

Jestem na NIE

Temat był już poruszany. Jest to gra która moim zdaniem nie pasowała by to CG.

• Haha 1

Nie pasuje na CubeGame. Na NIE.

@refresh

A gra wg. Państwa nie pasuje z powodu? Wiem, że większość gier to DM (albo jak dzieci wolą Pi Vał Pe), a jak każdy normalny człowiek wie, zabijanie nie ma sensu bo potem idziesz do piekła :(.

• Haha 1

Jak mam być szczery to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Większość to teraz DM / PVP i to jest na topie już od kilku lat.
I obiektywnie takie tryby by nie przeszły już. To znaczy było by może zainteresowanie na początku, ale uważam że bez jakiegoś sukcesu wielkiego.
To tylko moja opinia nie musicie się zgadzać.

A ja właśnie uważam, że tryb mógłby przejść. Brakuje na tym serwerze takich minigier. Ostatnio chciałam zagrać w SG i nie było ludzi na arenach. Jedyny tryb, na którym szybko zaczyna się gra to SW. Może pora na coś nowego i innego, żeby trochę ożywić ten serwer?

• Lubię to 2

To chyba za mało grasz.
SG jest już od lat jeszcze z czasów kiedy mysg był tylko na premkę  i uważam że i tak nadal świetnie się trzyma ta mini gra.
Sky Wars też już ma swoje lata i też dobrze.
BedWars to jest demolka tam w godzinach po południowych ciężko czasami na arene się załapać.
No ale wiadomo, że są osoby co nie rozumieją systemu pvp lub go nie lubią i wolą grać b.battle HNS itp. ale jak mówiłem wątpie żeby coś takiego miało duże powodzenie w przyszłości.

Na cubecra** (premium serw) jest popyt i dużo Polaków gra, nie wiem o czym piszecie. Albo nigdy nie graliście albo jesteście z pokolenia ludzi nie lubiących kreatywnego podejścia do gry. Kurła, kiedyś to było. 

• Smutny 1

Zobaczcie tylko jak bardzo emocjonujące są rundy, gdyby tryb był nudny to nie grałbym z kolegami dziś 8h w to samo, spotykając tych samych ludzi co od trzech tygodni :D. 

Nawet nie trzeba tworzyć map, wystarczy losowo wygenerowany świat podzielony na kilkanaście (albo dziesiąt) plansz po 800 x 800 każda, oddzielając je pomiędzy sobą jedynie widoczną barierą.

I647HfJ.png?1

Jestem na NIE.

Moim zdaniem nie pasuje do CubeGame

Sam odpowiedziałeś sobie na wszystko. Dlaczego nie pasuje do cubegame? 

Bo właśnie tryby w większości są PvP. Wstawienie trybu w którym biegasz po randomowym świecie i szukasz jakiś itemów będzie na dalszą metę nudny i stanie się tym samym co VD czy arcade. Po miesiącu gracze się znudzą i nie będziesz tam widział wielu graczy.

Jak sam pisałeś " spotykając tych samych ludzi co od trzech tygodni". Oznacza to że graczy zbytnio to nie kręci. Gdyby faktycznie był hype jak ty to mówisz, to właśnie ciężko byłoby spotkać tych samych graczy. Ludzie z Polski grali przez youtuberów. Ci natomiast powoli przestają nagrywać to. Dlaczego? Bo ten tryb nie różni się wiele od zwykłego survivalu na singlu czy z kolegami. Jest po jakimś czasie nudny. Tobie on się spodobał ale zobacz jak reagują pozostali. 

Moim zdaniem tryb ten jest nudny. Gracze tak naprawdę muszą liczyć na szczęście. Wygrywa ten komu dostanie się dobry resp. 

W skrócie jestem na NIE

• Lubię to 2

Wszystko fajnie i pięknie, ale po co dodawać tryb, który odejdzie w zapomnienie po ok. miesiącu od dodania? 

Gracze na serwerze są nastawieni na tryby PvP i takie tryby ich ciekawią, na przykładzie VD widać, że takie bingo nie cieszyło by się popularnością zbyt długo. 

Jestem na nie. 

• Lubię to 1

Nic dodać nic ująć ;)

W sumie sprzydałoby się odświeżenie Arcade i dodanie tam jakiegoś nowego trybu. Jestem na tak, tylko nie wiadomo czy tryb będzie się cieszył przez dłuższy okres większą popularnością i nie skończy jak VD. 

VD było słabe po prostu. Propozycja do kosza, dzieci PVP nie dorosły do etapu czegoś konstruktywnego. 

15 godzin temu, Vrikser napisał:

Gdyby faktycznie był hype jak ty to mówisz, to właśnie ciężko byłoby spotkać tych samych graczy. 

Może dlatego, że wchodziliśmy rundę po rundzie w tym samym momencie? Użyj mózgu, do czegoś służy  ;)

Jak pisałem, tryb dla osób ogarniających cos innego niż PvP, dziwi mnie tylko to, czemu na serwerze jest conajmniej 5 trybów w które nikt nie gra, a arcade to swego typu stary już klasyk, którego mało kto z was pamięta 

• Zdumiony 1

Hmm...

54 minuty temu, W00zie napisał:

Może dlatego, że wchodziliśmy rundę po rundzie w tym samym momencie? 

Dnia 8.04.2018 o 8:09 PM, W00zie napisał:

...spotykając tych samych ludzi co od trzech tygodni :D. 

Więc mówisz, że od trzech tygodni grasz rundę za rundą z tymi samymi osobami? XD

Co do samego trybu, jestem raczej sceptycznie nastawiony - po prostu mam wrażenie, że to nie wypali.

• Lubię to 1

Tak, od trzech tygodni gramy w tych samych godzinach, KEK. Jest coś takiego jak /msg.

Pewnie, że nie wypali będzie na początku huk może lekki ale potem będzie ciężko ludzi nawet ogarnąć żeby chociaż /v dali. I będzie stać puste jak inne te mniej popularne gierki.

11 godzin temu, W00zie napisał:

VD było słabe po prostu. Propozycja do kosza, dzieci PVP nie dorosły do etapu czegoś konstruktywnego.

Co do tego powyżej to bym sobie darował wpisy tego typu, bo Ci starsi co grają od początku minecrafta mają już dość ciągłej rozgrywki polegającej na jakimś budowaniu czy kopaniu itp. Odkąd wyszła wersja 1.2.5 bodajże już dobrych parę lat temu PvP jest i będzie na topie.
Ostatni raz się tu udzielam tylko, dlatego że nie chcę kolejnego syfu na serwerze.
Tak jak napisało parę moderatorów powyżej nic ten tryb nie wprowadzi do serwera.

• Lubię to 1

Zdecydowanie nie pasuje do CG jestem NA NIE

Temat do zamknięcia, przy okazji niech administracja pousuwa zbędne tryby, które już działają i nie ma na nich gracza, wczoraj przykładowo próbowałem wejść na kalambury - 15 minut czekania na arenke o 19.

• Lubię to 1

Wstrzymałbym się z "zaleceniami" usuwania lub wyłączania jakiegokolwiek trybu. @W00zie Czy nie przyszło ci do głowy coś takiego, jak II semestr, egzamin gimnazjalny?

Za bardziej słuszną decyzję, uważam zastąpienie trybów nieużywanych, trybami cieszącymi się dużą popularnością za granicą. 

• Lubię to 1
  • Dzięki! 2

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore