Skocz do zawartości
W00zie

[Propozycja] BINGO

Polecane posty

13 godzin temu, W00zie napisał:

Temat do zamknięcia, przy okazji niech administracja pousuwa zbędne tryby, które już działają i nie ma na nich gracza, wczoraj przykładowo próbowałem wejść na kalambury - 15 minut czekania na arenke o 19.

Tsaaa, na pewno administracja usunie kalamburki...

• Lubię to 1

@Krzychu2000 co ma egzamin gimnazjalny do ilości osób na trybach? egzamin to trzy dni, nie uwierzę, że ktoś stąd przejmuje się tym skoro ilość punktów na nim nijak ma się do wyboru szkoły, przynajmniej w Poznaniu. Poza tym na pewno nie ma tutaj samych gimbusów. 

W00zie obecnie mało kto gra w Bingo. Owszem, wcześniej był hype, bo większość Youtuberów w to nagrywała, ale teraz mało który gra. Bingo to tryb, który potrafi długo trwać, a większość osób woli szybką, dynamiczną rozgrywkę ;)

• Lubię to 2

zawsze można ustawić czas gry na 15 minut, a wygra osoba z większą ilością przedmiotów w przypadku full hause. 

Tryb sam w sobie jest dość ciekawy, i początkowo może i będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem, jednak na dłuższą metę nie zda on egzaminu.

Dlaczego?

Po pierwsze: W tygodniu na serwerze liczba graczy waha się od tysiąca do półtora, ewentualnie dwa, i głównie oblegane są tryby szybkie, typu Skywars czy Bedwars, i nawet na tych najpopularniejszych trybach trzeba trochę poczekać aby cała arena została zapełniona, a dodając do tego BINGO, tryb któremu wypadałoby poświęcić trochę więcej czasu, ludzie widząc powolne zapełnianie się aren, zaczną po prostu wychodzić. 

Po drugie: Tryb o zupełnie innej tematyce niż obecna na serwerze. Dlaczego ludzie najczęściej przesiadują na trybach z tzw. PVP? Bo zamiast kopiąc przez 20 minut i szukać surowców, co jest po prostu nudne, wolą czerpać satysfakcje i FUN zabijając przeciwnika, burząc mu łóżko czy budować mosty. 

Niestety na NIE.

• Lubię to 1

Pomijając, że tryb nie pasuje na CG, to mało osób będzie na nim grało. NIE.

Nie pasuje do Cubegame...

Jestem na Nie

W miejsce tego trybu może być jakiś lepszy tryb.

Neutral

Na początku pewnie byłby popularny ale najprawdopodobniej skończył by jak Villager Defense. Tryb jest fajny ale teraz większość gra na BedWarsach, SkyWars, HnS czy SCB bo to tryby które są były i będą popularne. Po za tym średnio pasowałby do CubeGame

NEUTRAL

Łatwiej już zrobić kompas teleportujący na Hypixela :v

Gierka nie pasuje do CG, tak jak wszyscy napisali.

Ocena negatywna

Jestem na NIE. Nie wydaje mi się, żeby był sens kopiowania innego trybu, kiedy gracze mają do niego łatwy dostęp przez inny serwer. A sam fakt, że cubegame nie jest premium mało co zmienia, bo rejestrację i tak ma płatną.

Jestem na nie, ale nie solidaryzuje się z tymi, co mówią, że ta gra nie pasuje do CG. Mimo że nie jest z gatunku fast-paced, to pasuje, dlatego że CG to serwer minigames, a nie fast-paced/pvp minigames. Bingo ma też swoich graczy jak każdy inny tryb. A to, że niektórzy prognozują Bingo niską popularność na tym serwerze, to już zupełnie co innego.

Gdyby ta gra miałaby tu istnieć, to najlepszym miejscem według mnie byłoby dla niej Arcade. Tak, żeby każdy na tym serwerze znalazł coś dla siebie. Ale są też przeszkody:

- konkurencja z innych serwerów (po co tworzyć coś, co jest na innych serwerach?)

- opłacalność (na ile ten tryb utrzyma wyższe online?)

Stąd mój głos - nie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore