Skocz do zawartości
Minioneklol

Skarga Ogólna

Polecane posty

1. Nick z gry: Minioneklol

2. IP serwera: mc.skyblock.pl

3. Nick oskarżonego/oskarżonych: brak

4. Powód oskarżenia gracza/graczy: brak

5. Przybliżona data: 15.04.2018 godzina 12:35

6. Dowody: file:///C:/Users/Admin/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2018-04-15_12.50.01.png

file:///C:/Users/Admin/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2018-04-15_12.48.34.png

Podczas powrotu z netheru przeteleportowałem się na wyspę, gdy nagle straciłem itemy z eq i enderchesta.

Proszę o pilną pomoc! To już drugi raz jak straciłem itemy.

Wstaw poprawnie dowody... Najlepiej wrzuć je na jakiś hosting i wyślij link. Masz 24h.

• Dzięki! 1

Nie mogę poprawnie wysłać zdjęć, ponieważ żadna hostująca strona nie może mi stworzyć strony. Na tych zdjęciach wysłałem puste eq i pusty enderchest. Nie zrobiłem zdjęcia z itemami, bo nie miałem pojęcia, że je strace.

Straciłem legendarny kilof, set skygoda oraz siekierę skygoda

13 godzin temu, Minioneklol napisał:

Nie mogę poprawnie wysłać zdjęć, ponieważ żadna hostująca strona nie może mi stworzyć strony.

Tutaj masz pierwszy lepszy poradnik jak trzeba to zrobić lub wystarczy kliknąć tutaj przy wstawianiu posta 

AA0C0250-884E-4182-8A8F-4ABFDDD5ACB0.jpeg

• Haha 1

Wstawiałeś tylko pusty ekwipunek i enderchest. Masz jakieś dowody, ze posiadałes te itemki, które wymieniłeś? Jeżeli nie masz dowodów to twoja prośba zostanie odrzucona. Masz 24h na udowodnienie nam, ze miałeś te itemki.

Kupiłem skygoda i legendarny kilof (Na pewno macie historię zamówień w sklepie)

Edytowano przez Spleef24
Wyślij dowody zakupu w prywatnej wiadomości

Brak wysłanych dowodów, zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore