Skocz do zawartości

Polecane posty

Jak wiemy update 1.13 zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nim zostaną wprowadzone nowe tekstury, które jak by popatrzeć, mocno odbiegają od starego, dobrego (ulubionego) 1.8.9. Mianowicie gram w MC od wersji 1.8 , lecz wtedy grałem na 1.5.2. Moim zdaniem są one zbyt "Plastikowe i idealne" jak na grę w klocki xD. To na tyle napiszcie co o nich sądzicie niżej. Miłego Dnia!

Źródło obrazka: https://goo.gl/9koQPf

nowetekstury mc.jpg

Wole te stare textury. Przyzwyczaiłem się do nich i już długo na nich gram ;) Praktycznie od wersji 1.5

• Lubię to 1

3 godziny temu, Franczips napisał:

Wole te stare textury. Przyzwyczaiłem się do nich i już długo na nich gram ;) Praktycznie od wersji 1.5

dokładnie

Wole te stare textury. Przyzwyczaiłem się do nich i już długo na nich gram ;) Praktycznie od wersji 1.5.

Tak włąśnie je wole chociaż mam trzy inne to ich nie używam.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michalxox
      Witam od jakiegoś roku nie wchodziłem na cubegame. Okazało się że mam bana za bugowanie mapy, nie przypominam sobie abym w jakiś sposób bugował mapę: 
      1. Nick w grze: michalxox
      2. Tryb: hide and seek
      3. Powód zbanowania: bugowanie mapy
      4. Treść wyjaśniająca: Zbanowany pernamentnie przez Neverest. Powód: bugowanie mapy
      5. Nick banującego: Neverest
      6: Kto Banował: Neverest

Proszę o ub, nie używałem żadnych cheatów a myślę że rok to i tak solidna kara nawet jeżeli coś nie podobało się moderatorom. Pozdrawiam serdecznie

• Przez michalxox
      Witam, widziałem kiedyś u brata wasz serwer, następnie chciałem na niego wejść u siebie ale pisze, że zostałem zbanowany pernamentnie za fly hack. Nie wiedziałem o co chodzi. Dopiero po chwili mój brat powiedział mi że dostał bana za fly chack na tym serwerze. Jeśli dajecie bana to dawajcie go 1 graczowi a nie na IP. Nigdy nie grałem na tym serwerze a już na start mam bana! Proszę o wyjaśnienie i Unbana.
    • Przez TheDragonusPl
      1.  Nick w grze: TheDragonus67
      2. Wiek:17 lat
      3. Coś o sobie:Jestem miłą osobą ale też w przypadku powiedzmy w temacie serwera, jeśli ktoś ma cheaty lub inne wspomagacze to w Znajomości Regulaminu należy się takiej osobie prawidłowa kara! prowadzę kanał na youtube nagrywam i promuję serwer mysg.pl posiadam ponad 3050 widzów *to niewiele ale wymienie* jak już wspomniałem o youtube jest to moje hobby glównie nagrywam Minecrafta Jest to taki mój cel, mieszkam w niemczech umię dobrze po polsku (jestem od urodzenia polakiem).
      4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: posiadałem kiedyś swój serwer znam komendy //pluginy// jestem uczciwy spędzam wiele czasu przed komputerem z racji tego Myślę że jestem na kidmoda idealny a najbradziej właśnie dlatego ponieważ spędzam wiele czasu na serwerze mysg.pl.
      5. Od kiedy grasz na serwerze?:gram na serwerze z ok 2-3lat lecz kupiłem sobie konto premium pół roku temu.
      6. Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?: a mianowicie mogę przebywać ile potrzeba jeśli chodzi o serwery wiem ile to roboty i byłbym wstanie wiele pomóc jeśli chodzi o czas to dla mnie nie jest to problem nawed do 7h pomagać.
      6. Masz premium?: tak
      (Skype i TeamSpeak oczywiście posiadam)
      Znajomość *Pełna znajomość regulaminów i taryfikatorów*  Oczywiście Znam ponieważ jest to Pierwszy Najważniejszy Krok
      Pozdrawiam Serdecznie i Czekam na Odpowiedź Administratorów miłego dnia!
      Eryk Helicki
    • Przez XANT
      Witam, 

oto kolejna budowla członka zespolu XANT. 

Tym razem zaprezentuję wam Astaroth - The Demonic Castle, stworzonego przez Oskeyarr. 

Wraaaarrr taki strasznyyyy!! Złooooo, śmierć i te sprawy... 

Miłego przeglądania, pozdrawiam ;]

http://www.planetminecraft.com/project/astaroth-the-demonic-castle/

P.S. Podobno widziano tam herobrine`a ;x

Screen bez dodatków:

• Przez XANT
      Witam,

chciałbym wam zaprezentować twórczośc PixelGamePL`a

Jest to katedra, najświeższa budowla.

Zapraszam do oglądania i komentowania, pozdrawiam!

http://youtu.be/t8uqkr0Kkfk

http://www.planetminecraft.com/project/paradise-cathedral-cinematic/

Tu bez dodatków:

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore