Skocz do zawartości

Polecane posty

Jak wiemy update 1.13 zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nim zostaną wprowadzone nowe tekstury, które jak by popatrzeć, mocno odbiegają od starego, dobrego (ulubionego) 1.8.9. Mianowicie gram w MC od wersji 1.8 , lecz wtedy grałem na 1.5.2. Moim zdaniem są one zbyt "Plastikowe i idealne" jak na grę w klocki xD. To na tyle napiszcie co o nich sądzicie niżej. Miłego Dnia!

Źródło obrazka: https://goo.gl/9koQPf

nowetekstury mc.jpg

• Dzięki! 1

Wole te stare textury. Przyzwyczaiłem się do nich i już długo na nich gram ;) Praktycznie od wersji 1.5

• Lubię to 1

3 godziny temu, Franczips napisał:

Wole te stare textury. Przyzwyczaiłem się do nich i już długo na nich gram ;) Praktycznie od wersji 1.5

dokładnie

Wole te stare textury. Przyzwyczaiłem się do nich i już długo na nich gram ;) Praktycznie od wersji 1.5.

Tak włąśnie je wole chociaż mam trzy inne to ich nie używam.

Dla mnie ta aktualizacja spoko , lecz powinien być wybór pomiędzy starymi a nowymi teksturami , z opcji [a nie z resourcepacks] Te nowe tekstury wyglądają jak paczka PvP :P

Akurat lubie paczki PvP więc fajnie by było.

Stare tekstury miały swój klimat Minecraft'a, a te niekoniecznie pasują.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcelek03
      1. Nick w grze: MARCELEK03
      2. Nick oskarzonego/oskarzonych: trelemorele123 (aura)  _Repack_ & Dziokos7245 (sojusz)
      3. Powód oskarzenia gracza/graczy: przy nickach
      4. Tryb gry:  skywars
      5. Data (musi byc widoczna na dowodach): 1.09.2018 
      6. Dowody: cyk widjo 

• Przez Marcelek03
      1. Nick w grze: MARCELEK03
      2. Nick oskarzonego/oskarzonych:  zazzo9 (antyknock) Karotka_ (proponowanie aktywności seksualnej nieletnim)
      3. Powód oskarzenia gracza/graczy: przy nicku 
      4. Tryb gry:  skywars
      5. Data (musi byc widoczna na dowodach): prawy dolny róg 
      6. Dowody: widjo 

• Przez Ilkacz
      Kiedy będzie nowa edycja?
    • Przez michalxox
      Witam od jakiegoś roku nie wchodziłem na cubegame. Okazało się że mam bana za bugowanie mapy, nie przypominam sobie abym w jakiś sposób bugował mapę: 
      1. Nick w grze: michalxox
      2. Tryb: hide and seek
      3. Powód zbanowania: bugowanie mapy
      4. Treść wyjaśniająca: Zbanowany pernamentnie przez Neverest. Powód: bugowanie mapy
      5. Nick banującego: Neverest
      6: Kto Banował: Neverest

Proszę o ub, nie używałem żadnych cheatów a myślę że rok to i tak solidna kara nawet jeżeli coś nie podobało się moderatorom. Pozdrawiam serdecznie

• Przez michalxox
      Witam, widziałem kiedyś u brata wasz serwer, następnie chciałem na niego wejść u siebie ale pisze, że zostałem zbanowany pernamentnie za fly hack. Nie wiedziałem o co chodzi. Dopiero po chwili mój brat powiedział mi że dostał bana za fly chack na tym serwerze. Jeśli dajecie bana to dawajcie go 1 graczowi a nie na IP. Nigdy nie grałem na tym serwerze a już na start mam bana! Proszę o wyjaśnienie i Unbana.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore