Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kikons78

[Przyjęte][Podanie] kikons78

Polecane posty

1. Nick w grze: kikons78

2. Wiek: 16

3. Opisz siebie: Witam! Mam na imię Szymon, mam 16 lat i jestem z województwa kujawsko-pomorskiego. Chodzę do Technikum Mechanicznego, konkretnie do 1 klasy technikum na profil technik-informatyk. Interesuję się programami do montowania filmów oraz samym ich montażem, co jest moim hobby oraz jednym z ulubionych zajęć w czasie wolnym. Wzięło się to z tego, że posiadam kanał na YouTube, lecz nie biorę zbytnio aktywnego udziału w rozwijaniu go, ponieważ głównie montuję dla siebie - dla zabawy. Lubię również jeździć na rowerze lub pograć w piłkę nożną z tatą i młodszym bratem w ogrodzie. Mam bardzo duże poczucie humoru i lubię się wygłupiać - oczywiście do momentów, które wymagają powagi i zaangażowania w daną sytuację potrafię się dostosować. Jestem kulturalną pomocną, pozytywną, cierpliwą i ogarniętą osobą. Lubię poznawać nowych ludzi i nie mam problemów z prowadzeniem konwersacji z innymi osobami. Kilka miesięcy temu napisałem podanie, które niestety zakończyło się niepowodzeniem. Chciałbym tym razem spróbować jeszcze raz, ponieważ bardzo mi zależy i tym razem dać z siebie jeszcze więcej niż poprzednim razem.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Chciałbym otrzymać tą rangę, ponieważ bardzo duża ilość graczy używających niedozwolonych modyfikacji do gry na serwerze przeraża mnie i zarówno bardzo denerwuje. Pewnie nie tylko ja mam problem z tzw. „cheaterami”, ale również i inni gracze, którzy chcą czerpać radość i zabawę z gry, a nie denerwować się, tym samym nie mając żadnych szans na sprawiedliwą rywalizację oraz pokonanie przeciwnika. Staram się jak najczęściej zgłaszać takie osoby za pomocą TeamSpeak’a lub posta forum, ale ich liczba praktycznie nie zmienia się. Chciałbym dołączyć do grona administracji serwera CubeGame i wspólnymi siłami nie tylko pozbywać się takich osób, ale również pomóc w rozwoju serwera, ponieważ jest to jedyny serwer multiplayer, na którym nadal gram od moich początków rozpoczęcia przygody z grą Minecraft.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?: Moje początki gry na tym serwerze sięgają bodajże 2013/2014 roku. Pamiętam, jak grałem jeszcze posiadając Minecraft'a z wersją non-premium. Wtedy moim ulubionym trybem był GunGame, na którym bez przerwy grałem. Były momenty w 2014/2015 roku, że nagrywałem nawet na swój kanał moją rozgrywkę z tego serwera. Czerpałem z niej wielką przyjemność, dlatego do dziś wspominam z łezką w oku czasy mojego dzieciństwa i początki na tym serwerze, bo tak naprawdę dzięki niemu prawdopodobnie nie dotknąłbym żadnego programu do montowania i nie założyłbym kanału na YouTube.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?: W tygodniu od ok. 1,5h – do 2h, weekendy 3h wzwyż. (nie jestem w stanie podać konkretnej liczby godzin, którą mogę poświęcić na serwer ze względu na różne okoliczności typu sprawy rodzinne, szkoła itp.)

7. Discord: tak/nie
    TeamSpeak3: tak/nie
    Sprawny mikrofon: tak/nie
    Mutacja: tak/nie

8. Czy posiadasz konto premium: tak

Pozdrawiam, kikons78

Kierunek rozmowa

W pierwszym podaniu mnie bardzo zaskoczyłeś i dostałeś tak. Po raz drugi znowu się postarałeś i otrzymałeś tak. Ocena musi być tylko jedna, do 3 razy sztuka, 3 razy na tak.

Ciuf ciuf! :3

Niepokoją mnie te komentarze z pociągami...
Kierunek rozmowa.

Chyba Ci zależy. Dam ostatnią szansę - nie zmarnuj jej.
Ocena pozytywna.

Widzę twoje podanie już po raz trzeci ;)

W pierwszym podaniu byłem pozytywnie do Ciebie nastawiony.

W drugim nie zmieniłem o Tobie zdania.

W trzecim podaniu, po rozmowie również nie zmieniam o Tobie zdania ;)

Reasumując: Na tak.

Bardzo fajnie mi się z Tobą rozmawiało (kratka). :) 

Jestem jak najbardziej na TAK.

Jestem na tak.

Zapraszamy na etap 2 rekrutacji na KidModeratora!
Więcej informacji otrzymasz w wiadomości prywatnej.

Zobacz sam! Jak Gumisie skaczą tam i siam, bo Gumisie cały świat już zna. Gumiś to fajny miś.
Etap 2 zakończony powodzeniem - podanie przyjęte.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore