Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
odzio

Odwolanie od bana

Polecane posty

1. Nick w grze: OldPlayer75

2. Powód zbanowania: nie poinformowanie administracji o członku wyspy łamiącym regulamin/pomocnictwo (wykorzystywanie błędów gry) do wyjaśnienia

3. Treść wyjaśniająca: Witam. Mam w party 3 osoby. Za 1 osobę odpowiadam całkowicie i wiem że nie nawaliła by na pewno. xlord ponoć wyrwał bana, nie wnikałem za co i zbytnio mnie to nie obchodzi. Dodałem niedawno jeszcze jednego gracza do wyspy ( jeżeli chodzi o nick to nawet nie jestem w stanie podać dokładny ), ale xWhite i jakieś cyferki. Nie jestem w stanie określić czy ma ten gracz MK czy jakieś inne przewinienia. Jestem liderem wyspy i ponoszę odpowiedzialność za to co się na niej dzieje. Ale nie jestem w stanie pilnować kto, gdzie i z kim coś robi. Staram się grać uczciwie. Jeżeli za nie dopilnowanie gracza należy się ban, to zrozumiem. Rozstrzygnięcie sytuacji pozostawiam dla GM Medsona. Liczę na pozytywne rozpatrzenie, ale to zależy już od Administracji. Pozdrawiam.

4. Nick banującego: GM Medson

5: Screen z info o banie: nwm jak się wstawia.

Cześć odzio,

Zbanowałem wszystkie konta z waszej wyspy prewencyjnie, nie mogłem wiedzieć który z was wykorzystywał te bugi.

Uznajmy, że ci ufam, dlatego też wyrzuć konta które nie należą do Ciebie/rodzinki z wyspy. Tak będzie najbezpieczniej :P

Nicki: OldPlayer75, koniczynka zostały odbanowane,

Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore