Skocz do zawartości

Polecane posty

1. Nick w grze: JakubDJ
2. Wiek: 16
3. Opisz siebie: Jestem młodym graczem, poświęcającym bardzo dużo czasu dziennie na gry. Uwielbiam pomagać, jestem miły i mam dobre podejście do młodszych osób, jestem cierpliwy.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Chciałbym przyczynić się do serwera w jakiś konkretny sposób, oraz nadzorować i pomagać graczom Cubegame.pl
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Najwięcej grałem kilka lat temu, może nawet na mysg.pl, pózniej co jakiś czas na kilka dni aktywnie grałem :) (oczywiście w sytuacji rozpatrzenia rekrutacji pozytywnie to się zmieni :) )
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Dziennie do 7 godzin, niestety co 2 tygodnie w weekendy od piątku 15:00 do niedzieli 18:00 mnie nie ma (widzenia)
7. Discord: tak/nie Tak
    TeamSpeak3: tak/nie Tak
    Sprawny mikrofon: tak/nie Tak, nawet dobra jakość
    Mutacja: tak/nie Tak, późniejsza, mój głos nie jest najgorszy :)
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Pewnie :)

P.S. w moich statystykach (cubegame.pl/profil/JakubDJ) praktycznie nic nie widnieje, a na mysg.pl kiedyś spędziłem bardzo dużo czasu :O + bardzo dbam o ortografię :)

Podanie słabe, aktywność na serwerze zerowa. 

Nie.

Podanie słabe, aktywność zerowa

Nope

• Lubię to 1

Zerowa aktywność oraz podanie, które mnie nie przekonuje. Na nie.

Jestem na nie.

Aktywność jest tak marna... praktycznie żadna.

Brak aktywności na serwerze.

Podanie odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez TeamBroOfficial
      1. Nick: TeamBroOfficial
      2. Wiek: 12
      3. Ile jesteś graczem serwera?:  Kiedyś byłem bardzo aktywny, grałem dniem i nocą, ale zrobiłem przerwę od Minecrafta, i powróciłem do serwera, i się ucieszyłem z nowej edycji :>
      4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10?: hm, myślałem, że będę musiał pisać jakie ;/ 8,5/10 może 9/10. Ogółem to bardzo dobrze  
      5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?:
      - Wiek nie mniejszy niż 15 lat i mutacja - Nie 
      - Posiadanie sprawnego mikrofonu - Oczywiście C:
      - Spędzanie na serwerze (aktywnie) min. 2 godziny dziennie.- Tak
      - Pełna znajomość regulaminów i taryfikatorów obowiązujących na serwerze. - Tak
      - Posiadanie konta premium minecraft. - Tak
      - Chęć pomocy innym. - I to wielka 
      - Nienaganne zachowanie. -  Moja specjalność heh
      - Umiejętność poprawnego pisania w języku polskim.  -
      - Posiadanie Discorda (serwer http://discord.skyblock.pl) - jest konieczny do komunikacji z ekipą i graczami. - Tak
      - Posiadanie TeamSpeak3 (serwer ts.skyblock.pl) - jest konieczny do komunikacji z ekipą i graczami. - Tak
      - I najważniejsze: chęć dołączenia i zgrania się z doskonałą ekipą! - O tym marzę od poznania tego świetnego serwera.  
      6. Opisz siebie:  Mam na imię Bartek, lubię grać w gry i wychodzić na dwór z ziomkami. Jestem miły, ogarnięty,ufny i potrafię wypełnić swoje zadanie. Jestem pozytywny, zawsze myślę z kreacją, mogę być poważny, śmieszny, to zależy od okoliczności. Rok temu pisałem podanie, wiadomo jako 11 latek, teraz piszę jako 12 latek i znów myślę o tym pozytywnie, z wielkim szacunkiem i smutkiem przeczytałem Nie spełniasz któregoś z powyższych wymagań? Nie pisz podania.   lecz próbuję, zauważyłem i wiele graczy mi pisało, że ten serwer upada, ale zawsze trzeba myśleć pozytywnie i próbować. Patrząc na moją wyspę nie widać zachwytu, ale z czasem będzie lepsza, bo ostatnio mam wiele czasu na grę. Mam nadzieję, że Administracji weźmie pod uwagę moje podanie, i da mi szansę.
                                                                                                                                                                                                                                  Pozdrawiam TeamBroOfficial
    • Przez McHugoPL
      1.Nick:McHugoPL
      2.Wiek:Mam 18 lat
      3.Kiedyś grałem bardzo dużo teraz gram takie 3 godz dziennie.
      4.Komendy znam na takie mocne 8
      5.Tak
      6.Tak jak wyżej napisałem mam 18 lat na imie mam Sebastian chodzę do klasy 3 Szkoly Zawodowej uczę się na malarza lubię grać w piłke nożna a najbardziej lubię grać w mc
    • Przez kuba1234plww
      1.Nick w grze: KofdexTV
      2.Wiek: 13
      3.Opisz siebie: Cześć! Jestem Jakub, W szkole nie jestem za bardzo lubiany. Mam trochę przyjaciół, i lubię grać na tym serwerze. Lubie słuchać muzyki. Nie jestem fanem disco polo. Wole muzykę taką jak np. Alan Walker - Faded. Przepadam za Siatkówką, ale za często w nią nie gram. Jestem osobą która lubi odpoczynek.
      4.Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Chciałbym aby na serwerze nie było Cheaterów. Nie lubię jak ktoś psuje grę innym, więc się zgłosiłem.
      5.Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?: Dopiero zacząłem
      6.Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?: od 4 do 6 godzin w weekendy o wiele dłużej
      TeamSpeak3: Tak
      Sprawny mikrofon: Tak, ale słaby
      Mutacja: Nie
      8.Czy posiadasz konto premium?: Tak
    • Przez heater
      Nick w grze: Czadzior33_
      Opisz siebie: Mam na imię Karol. Urodziłem się w Krakowie. Znam Regulamin i wiem co wolno, a co nie. Jestem miły, otwarty do innych osób.
      Czemu miałbym otrzymać rangę? Chciałbym powstrzymać osoby od cheatów i czyli pomóc adminom.
      Od kiedy grasz aktywnie na serwerze? : Gram aktywnie od 15.08.17r
      Ile czasu jesteś wstanie poświęcić na serwer? : Od poniedziałku do piątku godzinę, ale czasami o 15 min więcej. W sobote i w niedzielę 2 godziny.
      Discord: Tak
      TeamSpeak3: Tak
      Sprawny mikrofon: Nie
      Mutacja: tak
      Czy posiadasz konto premium?: tak
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore