Skocz do zawartości

Polecane posty

1. Nick w grze: JakubDJ
2. Wiek: 16
3. Opisz siebie: Jestem młodym graczem, poświęcającym bardzo dużo czasu dziennie na gry. Uwielbiam pomagać, jestem miły i mam dobre podejście do młodszych osób, jestem cierpliwy.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Chciałbym przyczynić się do serwera w jakiś konkretny sposób, oraz nadzorować i pomagać graczom Cubegame.pl
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Najwięcej grałem kilka lat temu, może nawet na mysg.pl, pózniej co jakiś czas na kilka dni aktywnie grałem :) (oczywiście w sytuacji rozpatrzenia rekrutacji pozytywnie to się zmieni :) )
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Dziennie do 7 godzin, niestety co 2 tygodnie w weekendy od piątku 15:00 do niedzieli 18:00 mnie nie ma (widzenia)
7. Discord: tak/nie Tak
    TeamSpeak3: tak/nie Tak
    Sprawny mikrofon: tak/nie Tak, nawet dobra jakość
    Mutacja: tak/nie Tak, późniejsza, mój głos nie jest najgorszy :)
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Pewnie :)

P.S. w moich statystykach (cubegame.pl/profil/JakubDJ) praktycznie nic nie widnieje, a na mysg.pl kiedyś spędziłem bardzo dużo czasu :O + bardzo dbam o ortografię :)

Podanie słabe, aktywność na serwerze zerowa. 

Nie.

Podanie słabe, aktywność zerowa

Nope

• Lubię to 1

Zerowa aktywność oraz podanie, które mnie nie przekonuje. Na nie.

Jestem na nie.

Aktywność jest tak marna... praktycznie żadna.

Brak aktywności na serwerze.

Podanie odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez TheDangerCat
      1. Nick: TheDangerCat 2. Wiek: 18 3. Jak długo grasz na serwerze? 10.05.2013 4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 8/9 ale bez problemu wszystkie zagram 5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Spelniam, bez zadnego problemu. Mikrofonik jest, premium tez a na serwrze spedzam pona 12h dziennie. 6. Opisz siebie: Więc zaczniemy tak, jestem Dawid mam 18 lat i chetnie sluze pomoca kazdemu. Jestem pomocnym, delikatnym, spokojnym graczem i jezeli mialbym cos zyskac lub stracic na poczet szkody serwera wolalbym stracic. Serwer jest dla mnie waznym miejscem, jest to moj plac zabaw i teoretycznie praca. Ogolnie nie mam zlego kontaktu z graczami a nawet rzeklbym ze jest calkiem dobry. Dostajac range pilnowalbym regulaminu i zachowania innych graczy jak i swojego aby serwer panowal w jak najlepszym porzadku. Pozdrawiam czytajacych tych co czytaja dla beki i tych co faktycznie czytaja to na powaznie! Moje serduszko dla was <3
    • Przez 519Arecvki
      1. Nick _519Arecvki
      2. Wiek 14 lat.
      3. Jak długo grasz na serwerze? Od lipca 2018 roku.
      4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Myślę, że 8-9/10.
      5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Nie, ale myśle ze nie będzie z tm problemu.
      6. Opisz siebie Witam jestem Arek, grę na serwerze zacząłem ok. 15 lipca 2018 roku.
      Coś o mnie prywatnie. Mam 14 lat. Na co dzień pomagam rodzicom w gospodarstwie. W minecrafta zacząłem grać jak miałem około siedmiu lat czyli 7 lat temu. Stało się to bardzo przypadkowo ,ponieważ na co dzień nie lubiłem grać na komputerze, lecz brat przychodząc ze szkoły zainstalował minecrafta na komputerze i zostawił go włączonego ja przychodząc do domu usiadłem do komputera i zacząłem grać i tak oto spodobał mi się minecraft. Dlaczego chce zostać helperem u was? Dlatego ,że nigdy nie spotkałem tak przyjaznego i innowacyjnego serwera minecraft grałem na różnych serwer od PvP do MiniGames, lecz najbardziej spodobał mi się skyblock nie pamiętam dokładnie, ale chyba wasz skyblock był 1-wszym skyblockiem na ,którym grałem. W minecrafcie miałem krótka przerwę aż do lipca tego roku. Szukałem serwera skyblock na grupach fb oraz różnych forach gier internetowych. Dużo osób polecało wasz serwer, wiec postanowiłem obejrzeć co i jak ,serwer bardzo mi się spodobał dlatego chciałem zostać na dłużej.
      Z swojego miejsca myślę ,że jestem rozpoznawalnym graczem na serwerze oraz bardzo pomocnym nowym jak i starszym graczom.
      Pozdrawiam was ciepło i  liczę na jak najpozytywniejsze rozpatrzenie mojej aplikacji do administracji

Taki mały "FanArt" https://zapodaj.net/648fd27b66f65.png.html 
    • Przez FvvmuPL
      1. Fvvmu
      2. 16, (za niedługo 17) 
      3. Jestem Klaudiusz. Chodzę do Technikum Informatycznego. Wybrałem ten profil, ponieważ interesuję się programowaniem i sprzętem komputerowym. Moje zainteresowanie do Minecrafta wzięło się od młodych lat, czyli jakieś 6 lat temu. Staram się wykazywać dużą aktywnością, lecz czasami mi to nie pozwala ponieważ szkoła trochę wymaga poświęcenia czasu. Gdy "nie jestem w stanie" odbyć swojego obowiązku na serwerze staram się poinformować i nadrobić w miarę możliwości. Interesuję się również sceną e-sportową. Staram się wykonywać zlecone mi zadania. Ortografia jest bardzo dobra/znakomita, zdarzają mi się czasami jednak błędy. Umiejętność wypowiedzenia się jest również, potrafię się też przyznawać do błędów. Jestem tylko człowiekiem.
      4. Wydaje mi się, że posiadam doświadczenie w sprawie komend/pluginów. Byłem już na kilku serwerach w administracji. Staram się darzyć inne osoby swoją pomocną ręką jeżeli jej potrzebują. Nie cierpię osób które używają "wspomagaczy", więc staram się szybko ich wykurzyć, żeby reszta graczy mogła w spokoju grać . Brak jakichkolwiek "ulg" wszystko według taryfikatora kar i banów.
      5. Kiedyś spędzałem więcej czasu na serwerze, ale gdy jest rok szkolny czasu jest mniej :(. Jeżeli mnie pamięć nie myli to na waszym serwerze zawitałem w 2013/2014 roku, na forum od lipca 2015.
      6. Mamy aktualnie wakacje więc mogę poświęcić dużo. Spędzam dużo czasu przez komputerem, więc myślę 2-5h jestem w stanie wykonywać pracę pomocnika na serwerze. 
      7. Discord: Tak, lecz preferuję TS3. Jeżeli będzie to potrzebne mogę przenieść się na Discorda, nie mam żadnych sprzeciwów.
          TeamSpeak3: Tak
          Sprawny mikrofon: Tak
          Mutacja: Tak
      8. Tak, (Nawet z pelerynką)

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
      ~Z Pozdrowieniami, Klaudiusz.
    • Przez mateusz1234098
      1. Nick w grze: smoxan 

2. Wiek: 14

3. Opisz siebie: Cześć witam piszę te podanie ponieważ lubię grać,pomagać a również szukać bugów zapytacie się szukać bugów ? Tak szukać bugów. Tak ponieważ na jakimś serwerze szukałem szukałem i znalazłem z tego buga miałem radochę to może się wydawać dziwne ale już taki jestem. oczywiście zgłosiłem ten bug adminowi o mi podziękował dał pięć premium case  i grałem dalej. Znalazłem jeszcze 2,3 nie pamiętam za bardzo  ponownie podziękował dał premium case i zaproponował  mi rekrutacje ja sobie myślę może dam se rade. Jak dostałem awans z harpera na admina to chyba sobie radziłem prawda? . Teraz coś o moim życiu poza minecraftem. Mieszkam na wsi na Woj.Opolskie. Mam na imię Mateusz lubię psy mam jednego wilczura wawi się Badzio jest z rasy Owczarek niemiecki krótko włosy teraz będzie miał tak ok. 82/85 lat bardzo go kocham i wiem że kiedyś musi umrzeć ale tego nie mogę sobie wyobrazić ponieważ ja go mam od dziecka jak miałem roczek to go dostałem jeszcze pamiętam jak miałem 5 lat to spał zemną w łużku chodził zamną wszedzie dalej tak jest  krótkie ale mam nadzieje że wyczerpująco i chciałbym zostać spólnotą CubeGame !

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę: Ponieważ jak gram grałem z kolegą  to dość często się trafiają cheaterzy,sojusze. A tak to od dawna mażę o spólnotą CubeGame a nawet jak bym został to nie dlatego żeby kolega zazdrościł tylko żeby pomagać graczom 

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze: Na serwerze to tak naprawdę nie miałem konta bo grałem na brata nick: MOsial2004 tam byłem chyba 74 na bw ale jakiś moderator zbanował brata dostał perma za rekrame mc czy coś a ja nazbierałem sobie na premke wchodzę paczę no wszystko działa jak chodzi o tego bana to możemy porozmawiać ts? discord ? lub messenger.prosził bym o szanse 

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer: To tak na serwerze mogę poświęcić w wakacje do 5 godz dziennie  ale 15.07.2018 jadę do żniwa to troche mnie nie będzie ale spokojnie nadrobie

7. Discord: Posiadam
       TeamSpeak3: Posiadam

Sprawny mikrofon: Posiadam

Mutacja: Posiadam

8. Czy posiadasz konto premium: tak 
    • Przez TeamBroOfficial
      1. Nick: TeamBroOfficial
      2. Wiek: 12
      3. Ile jesteś graczem serwera?:  Kiedyś byłem bardzo aktywny, grałem dniem i nocą, ale zrobiłem przerwę od Minecrafta, i powróciłem do serwera, i się ucieszyłem z nowej edycji :>
      4. Na ile znasz komendy gracza, Kidmoda i Moda w skali 1/10?: hm, myślałem, że będę musiał pisać jakie ;/ 8,5/10 może 9/10. Ogółem to bardzo dobrze  
      5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?:
      - Wiek nie mniejszy niż 15 lat i mutacja - Nie 
      - Posiadanie sprawnego mikrofonu - Oczywiście C:
      - Spędzanie na serwerze (aktywnie) min. 2 godziny dziennie.- Tak
      - Pełna znajomość regulaminów i taryfikatorów obowiązujących na serwerze. - Tak
      - Posiadanie konta premium minecraft. - Tak
      - Chęć pomocy innym. - I to wielka 
      - Nienaganne zachowanie. -  Moja specjalność heh
      - Umiejętność poprawnego pisania w języku polskim.  -
      - Posiadanie Discorda (serwer http://discord.skyblock.pl) - jest konieczny do komunikacji z ekipą i graczami. - Tak
      - Posiadanie TeamSpeak3 (serwer ts.skyblock.pl) - jest konieczny do komunikacji z ekipą i graczami. - Tak
      - I najważniejsze: chęć dołączenia i zgrania się z doskonałą ekipą! - O tym marzę od poznania tego świetnego serwera.  
      6. Opisz siebie:  Mam na imię Bartek, lubię grać w gry i wychodzić na dwór z ziomkami. Jestem miły, ogarnięty,ufny i potrafię wypełnić swoje zadanie. Jestem pozytywny, zawsze myślę z kreacją, mogę być poważny, śmieszny, to zależy od okoliczności. Rok temu pisałem podanie, wiadomo jako 11 latek, teraz piszę jako 12 latek i znów myślę o tym pozytywnie, z wielkim szacunkiem i smutkiem przeczytałem Nie spełniasz któregoś z powyższych wymagań? Nie pisz podania.   lecz próbuję, zauważyłem i wiele graczy mi pisało, że ten serwer upada, ale zawsze trzeba myśleć pozytywnie i próbować. Patrząc na moją wyspę nie widać zachwytu, ale z czasem będzie lepsza, bo ostatnio mam wiele czasu na grę. Mam nadzieję, że Administracji weźmie pod uwagę moje podanie, i da mi szansę.
                                                                                                                                                                                                                                  Pozdrawiam TeamBroOfficial
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore