Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
user0912

[SKARGA] LegendaryADI2281

Polecane posty

1. Nick z gry: Kubu202
2. IP serwera: mc.skyblock.pl
3. Nick oskarżonego/oskarżonych: LegendaryADI2281
4. Powód oskarżenia gracza/graczy: Nie mam chęci do rozpisywania się na temat tego helpera, krótko mówiąc zachowuje się jak mały szczyl co wyszedł dopiero z gimnazjum. Celowe pisanie z błędami ortograficznymi - tak się zachowuje helper? [ss](w regulaminie jest napisane o poprawnej polszczyźnie). Nie można od niego oczekiwać pomocy, przesiaduje długo na serwerze aczkolwiek dostrzec można, że na pytania graczy odpowiadają gracze (nie tyczy się to samego Adiego oraz nie zawsze). Nie wiem kogo śmieszą teksty typu "ja mam 12,5" (chodzi o wiek), czy "głowa w betoniarce". Błagam... Chcecie dobrej atmosfery na serwerze to nie w taki sposób. Nie mam pojęcia dlaczego, ale jeżeli chcesz kogoś zaprosić na TS, w celu porozmawiania sobie (tak przypuszczam) można to przecież załatwić prywatną wiadomością, nie (ss)? Powoli dostaje chyba oczopląsu bo nie mogę w spokoju przeczytać ofert graczy tylko bezsensowny, nic nie wnoszący do gry spam helpera. Kolejna rzecz (widać na ss), gracze celowo piszą z rażącymi błędami, a ty na to nic ba nawet sam tak piszesz. Pamiętam, że za takie coś gracze zostawali upominani czy dostawali nawet warny. Nie lubię dyskryminacji, gdzie garstka czy nawet większość graczy ma "poparcie" u administracji, która za wszelką cenę nie da kary swojemu "pupilkowi" (na to też mam dowody, ale nie tutaj).
5. Przybliżona data: 2018-05-15 (godzina 21:08)
6. Dowody: http://pl.tinypic.com/r/1zd3n93/9       http://pl.tinypic.com/r/vipqv7/9      http://pl.tinypic.com/r/317e2vp/9

Adi, nic do ciebie nie mam, lata mi że zostałem od ciebie ukarany za złamanie regulaminu, po prostu denerwuje mnie postawa niektórych administratorów, a że akurat wypadło na ciebie - sam sobie dołek kopiesz.

• Lubię to 1
  • Smutny 1

Powyższe wiadomości były kierowane głównie do jego znajomych, więc aż tak bardzo się nie spinaj.
Mało kto trzyma tu "kija w 4 literach"... co jest chyba korzystne dla graczy, nie uważasz?
Jednakże helper zobowiązał się lekko ograniczyć tego typu wiadomości, cel "skargi" chyba osiągnięty. ;)
Na przyszłość - zalecam lekko milsze słownictwo nawet w tematach tego typu. 

Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore