Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lordzi0

Ogarnijcie się :/

Polecane posty

Nick:Lord_Kapslok_PvP

Opis propozycji: Moją propozycją dla was jest ogarnięcie forum,wiele osób specjalnie zakłada konta by złożyć swoją propozycje i nawet po 2 latach nie potraficie:

1.Odpowiedzieć na temat.

2.Zamknąć go

3.Napisać czy zostanie wprowadzony na serwer,chodzi mi o to że wiele razy piszecie coś w stylu obgadamy to itp. a w rzeczywistości macie to w mrocznych odmętach tylniej części ciała.

4.Aktualizować coś np.rekrutacje 

pobrane (6).jpg

• Zdumiony 1
  • Smutny 1

Brakuje tego ogarnięcia :) Masz racje :)

Zgadzam się z Tobą w 100%. Dzisiejsze serwery HC i MediumHC nie przyciągają takiej ilości graczy jak za czasów "skafa". W głównej mierze przyczyniło się do tego, że community przyzwyczaiło się do serwerów EasyHC, na których wystarczy kilka minut i już masz wszystko co najlepsze. Tam jak zginiesz to  w EnderChestcie czekają na Ciebie itemy niewiele słabsze, a nawet może i lepsze od tych poprzednich. A jak jest na MCHC? Po kilku minutach już możesz nie żyć, a jak wiadomo śmierć = ban na 1d. Edycje, nie tylko na MCHC, ale i na innych serwerach trwają po 3 dni, później gra mniej niż 100 osób.  Jedynym serwerem, którego edycje potrafią trwać ponad 2 tygodnie jest znany nam wsystkim SkraftujGóre (nie będę podawał prawdziwej nazwy, jeśli ktoś nie zna angielskiego, to już nie mój problem XD). Na owym serwerze administracja naprawdę potrafi słuchać graczy, dzięki czemu po kilkunastu dniach edycji graczy jest ponad 1k. A więc MCHC jeśli chce wyjść z dna, to przede wszystkim musi dostosować się pod graczy oraz ogarnąć forum. 

• Lubię to 2

Forum nie jest olewane przed administrację, tylko przez graczy.
To nie są już te czasy, że większość spraw jest załatwiana przez forum. Gracze wiedzą o naszym tsie i pomagamy na tyle ile możemy. Ostatnia edycja mimo krótkiego trwania miała pełne zaangażowanie administracji, więc teoria odnośnie braku aktywności z naszej strony jest jak najbardziej obalona.

Forum już umarło mimo tego, że ciągle zachęcamy graczy aby tutaj się aktywnie udzielali. Nikogo na siłę nie będziemy tutaj sprowadzać, bo nie ma takiej potrzeby.

Lordzi0, nie rozumiem, dlaczego piszesz odnośnie naszych odpowiedzi typu "obgadamy". Daj mi dowód na to, że dana propozycja nie została poruszona na zebraniu. ;)
Ja czytając i odpowiadając na dany temat nie jestem w stanie określić czy pomysł gracza przyjmujemy czy nie, gdyż jest do decyzja podejmowana zbiorowo.

A co do zamykania tematów itp to jest to raczej tylko formalność oraz jest to nasza sprawa, do której Ty nie powinieneś mieć pretensji. 

Rekrutacji na forum nie przeprowadzamy praktycznie od samego początku mimo istnienia tej strefy.

Teoria o braku aktywności nie została w żaden sposób obalona ponieważ nie chodziło mi o aktywność na serwerze tylko na forum,jest ona prawie zerowa bo większość propozycji albo jest bez odpowiedzi albo bez werdyktu dodania na serwer bądź nie dodania (nawet po roku). 

Co z tego że zachęcacie skoro nie jesteście na nim aktywni,gdyby było zainteresowanie ze strony administacji nie widzę powodu dla którego forum miało by umierać. 

Pisze o nich dla tego że zastępujecie nimi odpowiedzi na propozycje (konkretne).Jakie ma to znaczenie,została poruszona bądź nie,szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to... nie chce mi się wierzyć że w ciągu roku mieliście 1 zebranie.Chodzi mi o to że było kilka naprawdę fajnych pomysłów które nie zostały przyjęte (np.mój:DI Skoro omawiacie sprawy na zebraniu to dla czego w ciągu takiego czasu nie pojawiła się odpowiedź na tematy.

Co do zamykania tematu myślę że to ma nie wielki wpływ na chaos jaki panuje u was na forum.

To że podkreśliłem np nie było przypadkowe.Nie mam wpływu na to co robicie,daje wam tylko sugestie,na forum cg od czasu do czasu pojawiają się takie rzeczy jak propozycje na temat zaktualizowania trybu (mam na myśli TheWalls) 

Dnia 21.05.2018 o 9:41 PM, Lordzi0 napisał:

np.rekrutacje

Nie chciał bym również żeby uraził was mój post pisze to dla waszego dobra i chodzi mi o to żeby wam pomóc,nie chciał bym zaszkodzić

Przechwytywanie.PNG

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore