Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ExynoS198

[Odrzucone] [Helper] ExynoS_

Polecane posty

1. Nick: ExynoS_
2. Wiek: 18
3. Jak długo grasz na serwerze? Gram aktywnie od sierpnia 2017 roku.
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Szczere 10/10.
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak.
6. Opisz siebie: Cześć, mam na imię Robert. Mam 18 lat. Mieszkam w województwie pomorskim, a dokładniej w Gdynii. Chodzę do technikum handlowego, niestety musiałem zmienić szkołę z powodów zdrowotnych. W przyszłości chciałbym znaleść pracę w dziale informatycznym, potocznie IT. Jestem osobą wrażliwą, spokojna, pomocna oraz towarzyską z poczuciem humoru. Moje hobby to informatyka oraz weterynaria. W wolnym czasie gram na komputerze oraz spotykam się ze znajomymi na tzw "piwo" oraz słucham amerykańskiego rapu oraz popu. Moim ulubionymi artystami są Post Malone oraz Imagine Dragons. Na serwerze spędzam około 2-3 godziny a w weekendy 3-5. Często pomagam graczom w potrzebie, jak i tym nowym, co maja pierwszą styczność z serwerem. Chciałbym dostać się do administracji, ponieważ chciałbym, by serwer stawał się lepszy i mieć udział w jego rozwoju. Chciałbym dodać, że liczy się dla mnie dobra, jak i zła opinia, ponieważ one mnie motywują do dalszej pracy. Pozdrawiam!
Edytowano przez ExynoS198
Zmiana nicku.
  • Lubię to 2
  • Haha 2
  • Zdumiony 1

Plusy (+)

- Podanie - Jest bardzo przyjemne, oczywiście nad wyglądem mogłeś się jeszcze trochę postarać. Co do samej treści - wiele można się o Tobie dowiedzieć oraz dosyć fajnie się je czyta.

- Aktywność na serwerze - Tutaj nie mam się do czego przyczepić ponieważ jesteś bardzo aktywnym graczem i widzę, że pomagasz innym, a dla mnie to jest najważniejsze. Oczywiście też zdarzyły się momenty gdzie można powiedzieć za dobrze się poczułeś i jakiegoś tam warna/mute dostałeś, nie winie Cię za to ponieważ zabawa też jest bardzo ważna.

- Wyspa - Znowu nie ma się do czego przyczepić -  wyspa duża, fajnie rozbudowana.

Minusy (-)

- Aktywność na TS3 - Od naszej rozmowy kilka miesięcy temu nie miałem już okazji z Tobą porozmawiać.

Dużo więcej jest plusów niż minusów, ale to nie wszystko. Nie jestem do końca przekonany co do Twojej osoby, w związku z czym zapraszam na rozmowę w najbliższy piątek lub sobotę* na naszym ts3 (ts.skyblock.pl) w celu sprawdzenia Twojej wiedzy oraz chciałbym też żebyś poprawił swoją aktywność właśnie na naszym teamspeaku. 

* - jeżeli termin Ci nie odpowiada zapraszam na priv w celu ustalenia terminu rozmowy.

Obecnie neutral z przechyleniem na tak.

• Lubię to 3
  • Dzięki! 1
  • Haha 2

Jesteś aktywny, często pomagasz graczom oraz uważam że każdy zasługuje na drugą szanse. Po rozmowie jestem na tak.

• Dzięki! 1
  • Haha 1

Podanie takie sobie, miasto spoko... Neutral. 

Mógłbyś te podanie przygotować trochę lepiej pod względem estetycznym, treść jeszcze ujdzie.
Wystawię ocenę, gdy zobaczę zdanie reszty moderacji... aktualnie jestem neutralny.

Jesteś jednym z aktywniejszych graczy na serwerze, historia banów jednak trochę zniechęca. Przyjdź na tsa na rozmowę, aktualnie neutral.

• Dzięki! 1
  • Smutny 1

Po rozmowie jestem na TAK

Tylko jeszcze jedna mała prośba - poczytaj jeszcze trochę taryfikator i będzie super :P

• Dzięki! 1

Jestem na NIE, nie powiedział mi jak przejść na drugi workspace, ba, nawet nie pofatygował się by to znaleźć i mi powiedzieć. 
Do tego sztywny ziomek zalany stresem xD

• Haha 3

No i wszystko jasne, osobiście nie podobał mi się Twój nieogar.

Podanie odrzucone

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore