Skocz do zawartości
NaddereG

[Odrzucone][Podanie] _NaddereG

Polecane posty

1. Nick w grze:

_NaddereG
2. Wiek:

13 (W następnym roku skończę 14 lat, ale wydaję mi się, że jestem w miarę ogarnięty itp.)

3. Opisz siebie:

Nazywam się Daniel, mieszkam w województwie Śląskim . Jestem  osobą, która się interesuje głownie sportem i informatyką . Gram w siatkówkę od mniej więcej roku, przed dołączeniem do drużyny siatkarskiej grałem w piłkę ręczną byłem kapitanem drużyny . Mam duży zapał do wszystkiego co robię, lecz czasem jeśli coś mnie zaczyna przerastać przestaje to wykonywać . Jeśli ma chodzić o jakieś rzeczy typu konflikty zawsze staram je się rozwiązać w sposób łagodny, ponieważ wg. mnie nie ma sensu rozwiązywać ich w inny sposób, zazwyczaj podejmuję przemyślane i mądre decyzje .

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? 

Myślę, że jestem osobą o poczuciu humoru . Grając na serwerze spotkałem nie raz osoby, które używały lub dalej używają wspomagaczy i w ten sposób psują rozgrywkę innym użytkownikom . Chciałbym z nimi podjąć walkę, w taki sposób pomagając administracji którą pozdrawiam :) . Bardzo lubię pomagać innym osobą, i chciałbym mieć z nimi dobry kontakt . Uważam, że jestem osobą z dużym doświadczeniem .

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Na serwerze cubegame.pl gram od długiego czasu lecz na dwóch kontach otrzymałem bana :(, lecz konto premium na którym gram zostało nabyte niedawno dlatego gram od dzisiaj (11.06.2018r.) 

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

Czasu jestem w stanie poświęcić w tygodniu (zależy od tego ile będę mieć nauki) jakieś 3-5 godz. A w Sobotę i Niedzielę lub w inne dni wolne od 5 do 7 lub 8 godz (lub więcej) .

7. Discord: Tak
    TeamSpeak3: Tak
    Sprawny mikrofon: Tak
    Mutacja: Przed, ale głos mam taki nawet ...

8. Czy posiadasz konto premium: Jasne

POZDRAWIAM OSOBY CZYTAJĄCE TO PODANIE <3

"na dwóch kontach otrzymałem bana"
Min 14 lat. Wystarczy, nie.

Min 14lat

NOPE

Nie spełniasz wymagań

Jestem na nie.

Minimalny wiek to 14 lat. 

Jestem na nie

Nie stawia się spacji przed kropką kończącą zdania. :')

Po za tym 13 latek to za mało.

Nie spełniasz wymagań. Na nie.

13- lat sorka.

Podanie odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore