Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
olesiek2003

[Przyjęte][Podanie] olesiek2003

Polecane posty

1. Nick w grze: olesiek2003

2. Wiek: 15 lat

3. Opisz siebie:

Nazywam się Aleksander, pochodzę z miejscowości zwanej Małkinią. Znaleźć ją na mapie to nie lada wyzwanie ale jak dla mnie na taką miejscowość jest tu bardzo dogodnie. Mamy tutaj 3 supermarkety i wiele innych małych sklepów a jakby tego było mało to jeszcze buduje się „Rossman” i „Pepco” do tego posiadamy 3 piekarnie i kiedyś butelkownię wody. Ale dość na temat mojej miejscowości.  Jestem trochę nieśmiałą osobą. Moją główną pasją jest informatyka, głównie zarządzanie sieciami, jak i grafika. Za 2 lata będę starał się dostać na kierunek informatyczny jednego z Techników w Warszawie. Informatyka nie jest moją jedyną pasją posiadam jeszcze kilka innych takich jak gra na pianinie czy sport. Nie gardzę również różnego typu wyprawami rowerowymi z namiotem, które w mojej rodzinie często staramy się organizować. Jeśli mam chwilę wolną, a w wakacje jest ich bardzo dużo lubię sobie zagrać w różnego rodzaju gry komputerowe. Np. „Fortnite”, „Minecraft”, „Rocket League”. Często słucham różnego rodzaju muzyki, a w domowym zaciszu czasem sobie śpiewam :). Moje wyniki w szkole odnoszą się do tych lepszych tzn. średnia 5.20 i oceny dobre i bardzo dobre z przedmiotów ścisłych. Niestety gdy zaczynają się wakacje większość moich znajomych zajmuje się trochę… gorszymi rzeczami które niezbyt mi się podobają więc nie mam zbyt dużo do roboty.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

Ponieważ jestem osobą kulturalną, która nie lubi kaleczyć polskiego słownictwa. Według moich znajomych jestem towarzyski i potrafię się przyzwyczaić do każdej atmosfery, posiadam szacunek do innych ludzi o ile oni też go do mnie mają. (jak historia z małym Wojtusiem wyzywającym kogo popadnie na serwerze i nie mającym zielonego pojęcia czym jest kultura osobista…) Jestem osobą przestrzegającą regulaminu, nienawidzącą cheterów i staram się pracować na lepsze jutro serwera. Jako administrator będę mógł stać na straży regulaminu oraz karać osoby go łamiące.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Aktywnie na serwerze gram od 2 miesięcy. Przed tym okresem grałem 1-2 razy w tygodniu

Lecz to nie początek mojej przygody z cubegame :)

Pierwszy raz zalogowałem się na serwer w 2013-14 roku (nie pamiętam już dokładnie) ale pamiętam stare lobby i uwielbianego prze ze mnie quakecraft’a jako jeden z głównych trybów. Moje konto na forum ma rejestrację w 2014. (A może gdzieś mam stare filmy? :D)

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

Jak wyżej wspomniałem w wakacje jestem w stanie poświęcić ogromne ilości czasu w postaci 5+ godzin dziennie chodź ostatnio byłem o wiele dłużej. Jednak w roku szkolnym powinno być te przepisowe 2-3 godziny dziennie. Czasem morze się oczywiście zdarzyć ,że coś wypadnie ale staram się tak ustalać grafik aby do tego nie dopuścić.

7. Discord: tak/nie
    TeamSpeak3: tak/nie
    Sprawny mikrofon: tak/nie
    Mutacja: tak/nie

8. Czy posiadasz konto premium: Oczywiście.

Zapraszam na rozmowę :P 

Po rozmowie na TAK!

Rozmowa dzisiaj.

Jestem na tak.

Niestety, czasem wystarczy powiedzieć mniej, a mądrze. Pamiętaj o tym.
Ocena pozytywna.

Rozmowa rozmowa rozmowa

Pozostaje mi "stety albo niestety" napisać tę formułkę - nie zmarnuj szansy.
Zapraszamy na etap 2 rekrutacji na KidModeratora.

Poszło nawet dobrze, nawet...
Etap 2 zakończony powodzeniem - podanie przyjęte.

0r36J0P.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore