Skocz do zawartości
DzikDzikusek

[Odrzucone]podanie poprawione przyłożyłem się

Polecane posty

1. Nick na TS3: Dzik_Dzikusek
2. Wiek: 18
3. Doświadczenie: korzystam z TeamSpeak od 2012 roku poisadałem własny serwer ale nie chciało mi  sie go juz opłacać nauczyłem sie dużo prowadząc go
4. Jak długo korzystasz z naszego TS'a?:
5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: C
6. Opisz siebie: Osobo powiedzmy kreatywna, która ma poczucie humoru. Ogólnie staram się być miły i wyrozumiały. 
Ogólnie bardzo lubię grac i fajnie mi się spędza ten czas z innymi graczami którzy także podzielają taką formę spędzania czasu.
Radze sobie w trudnych sytuacjach według mnie rozmowa jest lepsza niz wyzywanie sie od matek 

Edytowano przez komarek987654321

Podanie mi się nie podoba, nie przyłożyłes się do niego, zawiera dużo błędów, kłamałes co do 1 connecta. Skopiowałeś słowo w słowo fragment z mojego podania, nawet nie starając się tego ukryć. Nie znam Cię w ogóle, więc wystawiam na razie ocenę negatywną.

Podanie mnie nie przekonało, połowa punktu 5 skopiowana.

Dodatkowo kłamiesz mówiąc, że korzystasz z naszego tsa 2 lata. Innego id na pewno nie miałeś, bo jak sam powiedziałeś nigdy nie miałeś innego nicku(Innego ID o tym nicku nie znalazłem).

dzik_dzikusek.png.6ff93f940b1306eed6705f78fd575ef7.png

Ocena negatywna

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore