Skocz do zawartości
DamianQ

[Odrzucone][Podanie] DamianQ

Polecane posty

1. Nick na TS3: DamianQ

2. Wiek: 22

3. Doświadczenie: Z teamspeak'a korzystam już kilka ładnych lat znajomość teamspeak'a 7/10

4. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Na serwerze jestem od stycznia 2018 r.

5. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Do administracji teamspeak'a chciałbym dołączyć ponieważ często przebywam na ts3, znam już kilka osób z ekipy. Chciałbym zacząć działać na rzecz serwera. Regulamin teamspeaka jest mi już dobrze znany ponieważ miałem już tu przez chwilkę staż ale musiałem odejść z braku czasu. Chciałbym pomóc w walce z trollami i innymi, którzy nie przestrzegają zasad panujących na teamspeaku. 

6. Opisz siebie: Mam na imię Damian, aktualnie pracuję w biurze w firmie budowlanej. Teraz coś o mnie, jestem osobą bardzo pozytywną, generalnie dużo osób kojarzy mnie z mojego śmiechu,  pozytywną, towarzyską, itp. W wolnych chwilach lubię spędzać czas na teamspeaku lub imprezować. Moim hobby jest rysowanie.

Pozdrawiam DamianQ

Edytowano przez DamianQ

Znamy się już trochę i wiem jaki był z ciebie moderator. Miło było by cię zobaczyć znów w naszym gronie, więc mimo niezbyt powalającego podania nie przewiduję oceny innej niż pozytywnej.

No co Ci mogę Damian powiedzieć, zawsze Cię lubiłam i nadal uważam, że można Tobie zaufać. Byłeś dobrym moderatorem, podjąłeś pochopną decyzję i tyle. Myślę, że współpracowało mi się z Tobą bardzo dobrze i dalej by tak było, więc jestem za przyjęciem.

Jesteś mega pozytywną osobą, śmieszkiem, ale jak trzeba zachować powagę, to ją zazwyczaj umiesz zachować. Moderatorem byłeś dobrym i liczę, że nadal będziesz.

Jestem na tak

Razi mnie trochę fakt, że zrezygnowałeś (o ile dobrze pamiętam) ze względu na brak wolnego czasu, a chwilę po tym widziałam cię jako moda na innym serwerze, który nie jest zbyt dobrze postrzegany w moich oczach. Jeśli ci zależy to spróbuj przekonać mnie podczas rozmowy.

Tym czasem: Neutral/nie.

Cóż, przyglądałem się Twojej osobie uważnie, gdy byłeś moderatorem i niestety wyszło na to, że nie zawsze umiesz zachować powagę jaką powinieneś umieć.

Jestem na nie

Poznałem Cię już spory czas temu i dałeś mi się poznać jako bardzo wyluzowana i pozytywna osoba. Łatwo nawiązujesz kontakty i wierzę, że błędy z brakiem zachowania powagi w każdej tego wymagającej sytuacji uda Ci się wyeliminować. Jestem na Tak.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore