Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
DzikDzikusek

[Przyjęte][Podanie] Dzik_Dzikusek

Polecane posty

1. Nick na TS3: Dzik_Dzikusek 

2. Wiek: 18

3. Doświadczenie Posiadałem własny serwer, lecz nie starczyło mi na jego utrzymanie i przerzuciłem się na wasz serwer. Poprzez zaproszenie znajomych szybko zorientowałem się, że jest na naprawdę wysokim poziomie

4. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: 2018/03/21

5. Dlaczego chcesz moderować ? : Bardzo lubię pomagać ludziom. Siedzę na waszym serwerze jak tylko jestem przy komputerze, przez co uważam, że poradzę se z spełnianiem swoich obowiązków. Po prostu bardzo podoba mi się atmosfera, która według mnie jest jedna z ważniejszych cech do dobrego spędzania wolnego czasu.

6. Opisz siebie: Mam na imię Kacper. Jestem osobą skromną, więc nie rozpisze się dużo o sobie, lecz z ważniejszych cech jakimi będę mógł się pochwalić
to na pewno dość duży spokój i zaangażowanie oraz dość mocna dyspozycyjność. Jestem osobą, która lepiej sobie radzi z przedmiotów ścisłych, przez co nie jestem idealny z  języków humanistycznych. Na ogół interesuje się technologia oraz rozwojem gier, lecz bardzo chętnie rozmawiam na różne tematy i poznaję nowe rzeczy. Bardzo rzadko się poddaję i zawsze walczę do końca. :D  

P.S. sorka a te wczorajsze zaśmiecenie podaniami, łatwiej mi się rozmawia niż pisze dlatego tez nie jestem zwolennika takich komunikatorów jak messenger. :P 

Edytowano przez DzikDzikusek
Już powinno być dobrze ( ja mam jakiś autyzm tyle błędów)

Skoro tamto podanie jest sprzed 4 godzin a to trzech to podejrzewam, że to jest to poprawny wątek, tak?

Jest nieestetycznie. Nie czyta się tego miło, co drugie słowo jest wyraz „serwer”. Użyj trochę przecinków i przeczytaj to następnym razem zamiast wrzucać bezpośrednio po napisaniu.

Podanie jest Twoją wizytówką, to już Twoje drugie, a nadal niezbyt przekonujące. Niczego o sobie nie napisałeś, nie masz żadnych zainteresowań, nic? 

Nigdy z Tobą nie rozmawiałam, ale byłabym skłonna jeśli poprawisz podanie.

Aktualnie jestem na nie, protip dla Ciebie  - edytuj post zamiast tworzyć nowy wątek.

Po rozmowie tak.

Twój poprzedni wątek został zamknięty na Twoje życzenie, miało być lepiej, a Twoje podanie nadal mnie nie przekonuje. Używasz powtórzeń, nic się o Tobie nie dowiedziałem, a to podanie ma być czymś co ma zachęcić do Twojej osoby. Aktualnie jestem na nie. 

Dostałeś dużą szansę, spróbuj jej nie zmarnować. Jestem na Tak, ale doucz się #wcaleniepo2etapie

Edytowano przez Modis

Najpierw wstaw znaki interpunkcyjne we właściwe miejsca, a później możemy porozmawiać. :P

Poświęcenie godne Helperka. Potrzebujemy nowych ludzi. Na tak.

A kto Ty? Jestem na nie

Po (krótkiej) rozmowie na TSie i poznaniu cię bardziej - jestem na tak.

Wierzę w osąd naszych administratorów.

Na TAK

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore