Skocz do zawartości
Fabiano

[Przyjęte][Podanie] fabiano122

Polecane posty

1. Nick w grze:  fabiano122
2. Wiek: 16
3. Opisz siebie:

Od września zaczynam naukę w liceum ogólnokształcącym, planuje za swoje rozszerzenie wziąć matematykę i chemię, choć zastanawiam się jeszcze nad polskim (wiem dziwne połączenie by to było), lecz zniechęcają mnie nie aktualizowane od stuleci, nudne lektury szkolne. Wolę tworzyć coś samemu niżeli, czytać czyjeś prace.

Zdecydowanie moim największym zainteresowaniem jest sport. Od małego angażuje się w wszelakie jego rodzaje. W podstawówce trenowałem siatkówkę, od gimnazjum rozpocząłem treningi lekkoatletyczne. To bieganie jest tym co kocham, robię to codziennie, w mocniejszych okresach przygotowawczych 2 razy na dzień. Uważam, iż sport nauczył mnie sumienności w dążeniu do celu i ukształtował w mojej osobie cierpliwość i pokorę do życia.

Lubię także rysować, choć rzadko robię to dla siebie, głownie na konkursy szkolne, ponieważ uważam się za osobę mało kreatywną, aczkolwiek ogromnie pomysłową. Pasjonuje mnie także oglądanie różnych seriali, tudzież  filmów, szczególnie psychologicznych, wzbudzających do refleksji.

Jestem typem myśliciela i perfekcjonisty, dbam o porządek i staram się jak mogę kontrolować swoje emocje. Wydaję mi się, także że mogę podać się za osobę pomocną, na serwerze staram się pomagać innym graczom oraz odpowiadać na ich pytania. Mimo że jestem osobą zdecydowanie bardziej introwertyczną lubię rozmawiać z ludźmi na konkretne tematy, a poza tym co uważam za bardzo ważne mam duże poczucie humoru i bardzo lubię żartować, dlatego jestem raczej osobą wyluzowaną ;)

W minecrafta zacząłem grać jeśli dobrze pamiętam w 2011 roku, później moje rozgrywki były raczej w kratkę, od roku jednak aktywnie wróciłem do tej gry.

Na serwerze zdecydowanie najczęściej można mnie spotkać na trybie HNS, równie często bywam na Arcade, szczególnie na kalamburach, a także dużo czasu spędzam na SCB.      Jednakże nie ograniczam się tylko do tych trybów, staram się grać na każdym, z dużego wachlarza CubeGame.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

Jestem dyspozycyjny i poukładany, myślę, że mogę się przydać na serwerze w roli KidModeratora, mam także małe doświadczenie administracyjne sprzed paru lat. Na serwerze ostatnio jest plaga cheaterów, staram się zgłaszać ich i na TeamSpeaku jak i na forum jak tylko mogę, jednak administracja ma ciężko aby ogarnąć wszystko na raz, dlatego oferuje swoją pomoc w łapaniu oszustów. 

Jak wspominałem jestem pomocny i nie odmówiłbym nigdy pomocy graczowi jako KidModerator, jako on, starałbym się jak najwięcej od siebie wnieść na serwer.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Swoją przygodę rozpocząłem  jeszcze za czasów mysg.pl, choć teraz gram aktywnie od marca.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

Moje minimum to 2 godziny, dziennie, choć zazwyczaj spędzam tu więcej czasu, od 3-4 godzin. Kiedy nie mogę wyjść z domu zdarzają się dni, że siędzę tu nawet 6 godzin.

7. Discord: Tak
    TeamSpeak3: Tak
    Sprawny mikrofon: Tak
    Mutacja: Tak
8. Czy posiadasz konto premium: Tak

Dziękuję za przeczytanie i zachęcam do wypowiedzi w komentarzach, widzimy się w grze :)

Niech ci będzie, ale masz poprawic aktywność na reszcie trybów lekko. Zapraszam na rozmowę - napisz do mnie na pw w celu ustalenia rozmowy.

Niech będzie, tak..

Czekam na rozmowę.

Jestem na tak.

Kierunek rozmowa. 

Po rozmowie jestem na Tak.

Mam wątpliwości jeśli chodzi o Twoją kandydaturę. Czy okażą się słuszne? Udowodnij, ze warto było dać Ci szansę.
Ocena pozytywna.

Rozmowa się przyda...

Po rozmowie jestem na tak

Powyższe oceny to swego rodzaju przepustka do kolejnego etapu rekrutacji.
Zapraszamy na etap 2 rekrutacji na KidModeratora.

Nie ukrywam, że jestem pozytywnie zaskoczony - było dobrze.
Etap 2 zakończony powodzeniem - podanie przyjęte.

0r36J0P.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore