Skocz do zawartości
xKoReKx

[Odrzucone][SW] Teczowa

Polecane posty

Nazwa trybu:

SkyWars

Nazwa mapy:

Teczowa

Osoby budujące:

xKoReKx & ZoMmEx

Opis mapy:

Mapa składa się z 8 wysp dla graczy na których są po 2 skrzynki, oraz z wyspy głównej na której znajdziemy 

4 skrzynki, enchant, kowadło oraz 2 craftingi. Dookoła środkowej wyspy jest kolorowy okrąg.

Link do zdjęć:

https://imgur.com/a/k1E4L7l

Zmiany:

https://imgur.com/a/13Fr6wv

Proszę nie hejtować bo to nasza 1 mapka xp

Edytowano przez xKoReKx
  • Lubię to 7

Fajny motyw, wyspa środkowa i ta tęcza bardzo ładnie wykonane, natomiast wyspy graczy są odrobine puste, przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Fajnie jakby coś tam można było dodać xD

Generalnie mapka na + mi się podoba i jestem na TAK

@Edit po zmianach jest git xd

Edytowano przez Marcelan
  • Lubię to 1

Wyglada przyzwoicie, choc tak jak osoba powyzej wspomniala, mozna cos dodac na wyspy graczy ^^ Moze drzewa, na kazda wyspe inny kolor? Lub "wodospad" z kolorowego szkla/innego bloku, tez inny kolor na kazda wyspe? Nie wiem co by pasowalo, nie znam sie na mapach, ale rep+ ^^

Nazwa mapy... Moze po prostu teczowa? :P

//Edit Up mialam na mysli kolorowe drzewa ;o Ale oki

• Lubię to 1

Korek i Zomex... no jak i DreamTeam genialny tak i mapka genialna. Ja bym troszkę oddalił wyspy o parę kratek i koło wokół środka (tym samym powiększając je), by rozgrywka nie zakończyła się tak szybko. Bardzo mi się podoba.

Jestem za dodaniem!

• Lubię to 1

Mapka mi się podoba szczególnie, że wyspy są tak blisko siebie, a poza tym mapa jest ładna i dobrze wykonana.

Jestem za dodaniem!

Edytowano przez Yeonix17
Literówka
  • Lubię to 1

Bardzo mi się spodobało to w tej mapce, że wyspy są bardzo blisko siebie tak jak na hp, więc to jak najbardziej na +. Jedyny minus jaki w tej mapce znalazłem to to, że wysly graczy są troszeczkę puste i małe, więc radziłbym powiększyć je i coś dodać. 

• Lubię to 1

Zamysł, jak i wykonanie, baaardzo fajne.

Jako fankę dowalania wszędzie tęczy (najczęściej z nudow na lekcjach czy cos XD) boli mnie fakt, ze ten srodkowy okrag jest z przypadkowo ustawionych kolorow (if u know what I mean) :ccc

Tak jak było pisane wyżej, trzeba dodać coś i moooże powiększyć wyspy graczy. Osobiście bardzo podoba mi sie pomysl Thordissy, na kolorowe drzewa. 

Co do nazwy mapy, zmieniłabym na tęczowa

Jestem za dodaniem

• Lubię to 1

Bajkowo nie powiem. Mimo że przeważają bloki wełny mapa wygląda dość estetyczne. Jak wyżej za poprawą wysp graczy. Widzę również że szkło ostatnio w modzie :P

Mapka na +

• Lubię to 1

Mapa w porównaniu z będącymi na serwerze leży na niskim poziomie. Nie podoba mi się.

Jestem na nie.

• Lubię to 1

Takiej mapy brakowało na serwerze, mała i do szybkich rozgrywek. Jestem na tak. 

• Lubię to 1
  • Dzięki! 1

8 godzin temu, Thordissa napisał:

Wyglada przyzwoicie, choc tak jak osoba powyzej wspomniala, mozna cos dodac na wyspy graczy ^^ Moze drzewa, na kazda wyspe inny kolor? Lub "wodospad" z kolorowego szkla/innego bloku, tez inny kolor na kazda wyspe? Nie wiem co by pasowalo, nie znam sie na mapach, ale rep+ ^^

Coś takiego? https://imgur.com/a/Vz4kvNi

• Lubię to 1

5 godzin temu, Imi napisał:

Jako fankę dowalania wszędzie tęczy (najczęściej z nudow na lekcjach czy cos XD) boli mnie fakt, ze ten srodkowy okrag jest z przypadkowo ustawionych kolorow (if u know what I mean) :ccc

Specjalnie dla Ciebie kolory są po kolei (brakuje 2 ostatnich kolorów tęczy których raczej nie będzie) https://imgur.com/a/TWaj5eu

Edytowano przez xKoReKx

Przed chwilą, xKoReKx napisał:

Specjalnie dla Ciebie kolory są po kolei (brakuje 2 ostatnich kolorów tęczy których raczej nie będzie)

dziekuje ♥️

• Dzięki! 1

8 godzin temu, kikons78 napisał:

Ja bym troszkę oddalił wyspy o parę kratek i koło wokół środka (tym samym powiększając je), by rozgrywka nie zakończyła się tak szybko.

Wyspy zostały oddalone od środka o 5 kratek więcej i powiększone o 1 https://imgur.com/a/ujNUwx1

Edytowano przez xKoReKx
  • Lubię to 1

Według mnie zbyt kanciasta i schematyczna, całokształt mapy jest nawet ładny, środek zdecydowanie na plus. Jednak wyspy graczy nie wyglądają tak fajnie, a szczególnie spód wyspy, mimo wszystko jestem na nie. 

5 godzin temu, xKoReKx napisał:

Wyspy zostały oddalone od środka o 5 kratek więcej i powiększone o 1 https://imgur.com/a/ujNUwx1

xKoReKx propo tego lepiej się gra w skywarsy jak wyspy i środej są blisko siebie.

55 minut temu, Yeonix17 napisał:

xKoReKx propo tego lepiej się gra w skywarsy jak wyspy i środej są blisko siebie.

Nie są aż tak bardzo daleko więc myślę że jest okej

O kurcze, Kromeks i Ziumeks nono, jestem mile zaskoczona :--D

Ciekawy pomysł na mapke :> 

Bardzo mi sie podoba! :D

Za dodaniem.

• Dzięki! 1

No no, somsiad i ziumeks, postaraliście się.

Wyspy nie są za daleko ani za blisko,

Za dodaniem!

• Dzięki! 1

Mapka bardzo fajna. Najlepsza jest ta orbita po której można uciekać i walczyć na krawędzi.

Jak najbardziej za dodaniem.

Edytowano przez Vaioo
  • Lubię to 2

Pomysł dobry, wykonanie troszeczkę słabsze. Orbita na środku mogłaby być bardziej okrągła. Dopracowałbym spód wysp graczy. Podoba mi się środek oraz to, że wyspy są blisko siebie.

Neutral.

• Lubię to 3

To, że wyspy są blisko siebie to na +.Gorsze jest trochę wykonanie orbity jak wyżej było wspominane musi przypominać jeszcze bardziej okrąg.mimo wszytko mapa jest ładnie zrobiona i jestem

Za dodaniem

• Dzięki! 1

Spody wysp graczy są zbyt symetryczne i kwadratowe, generalnie jest zbyt prosto, pusto, ale zamysł fajny i jak najbardziej za

• Lubię to 2

Chętnie zagrał bym na takiej mapie.

Szybki dostęp na środek jak najbradziej na plus.

Jestem za dodaniem mapy. 

• Lubię to 1

Baaardzo cenie sobie unikalny styl budowania map,za dodaniem

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore