Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

mrkarol123

gungame mapa (dziki zachód)

Polecane posty

Nazwa trybu: gungame

Nazwa mapy: dziki zachód / western

Nick osoby/osób budujących:  mrkarol123 

Opis mapy:  Mapa przedstawia dziki zachód , na mapie znajduje sie saloon , studnia , hotel, szeryf , bank , kopalnia , wieza straznicza itd . Moim zdaniem mapa jest bardzo ciekawa dodałem na mape kilka wydm piaskowych i ulepszyłem tory . Mapa wygląda ładnie i estetycznie są miejsca dla łuczników do ktorych mozna sie dostac nawet parkourem . Mam nadzieje ze mapa sie spodoba

Link do zdjęć:

2018-08-16_14.43.11.png

2018-08-16_14.43.15.png

2018-08-16_14.43.22.png

2018-08-16_14.43.27.png

2018-08-16_14.43.31.png

2018-08-16_14.43.07.png

2018-08-16_14.43.38.png

2018-08-16_14.44.16.png

2018-08-16_14.43.18.png

2018-08-16_14.44.00.png

2018-08-16_14.44.08.png

2018-08-16_14.44.53.png

2018-08-16_14.43.53.png

• Lubię to 4

XD

Ja rozumiem, że Ci zależy na tym, żeby twoja mapa pojawiła się na serwerze. Rozumiem też, że poprawiasz mapę zgodnie z uwagami graczy i starasz się, by mapa wypadła jak najlepiej. Ale mimo wszystko, twoje mapki są na o wiele niższym poziomie niż te, na których gramy na cg. 

Widząc twoje prace, na ten moment mogę spokojnie powiedzieć, że masz potencjał i są zauważalne twoje starania, natomiast moim zdaniem, powinieneś zbudować mapkę zupełnie od nowa i tak, by wszystko wyglądało ładnie, naturalnie, oraz co chyba najważniejsze - naturalnie. 

Co do tej mapki, jestem na nie.

• Lubię to 2

Widzę, że zastosowałeś się do części rad graczy i to jest na plus. Niestety mapa jest za mała i stoi póki co na zbyt niskim poziomie, aby moim zdaniem mogła być na CG.

Każdy ma inne zdanie. Mi się mapka akurat podoba :333

• Lubię to 2

Mapka ogółem fajna, jednak nie pasują mi te płaskie ściany. Fajnie by wyglądały jakbyś zrobił zamiast tych ścian,  schodki z bloków na dwie kratki i resztę bariera wypełnił.

neutral

Edytowano przez Vaioo

1 godzinę temu, Vaioo napisał:

Mapka ogółem fajna, jednak nie pasują mi te płaskie ściany. Fajnie by wyglądały jakbyś zrobił zamiast tych ścian,  schodki z bloków na dwie kratki i resztę bariera wypełnił.

neutral

okej rozumiem ale zauwaz ze na mapie wioska tez są płaskie sciany z jednego bloku a u mn nie

Nie podoba mi się, jestem na NIE.

Edytowano przez galileo

4 godziny temu, mrkarol123 napisał:

okej rozumiem ale zauwaz ze na mapie wioska tez są płaskie sciany z jednego bloku a u mn nie

Nie jestem pewien, ale chyba tej ściany nie ma dookoła całej mapy, jest też to co napisałem wyżej.

27 minut temu, Vaioo napisał:

Nie jestem pewien, ale chyba tej ściany nie ma dookoła całej mapy, jest też to co napisałem wyżej.

Ściana jest taka sama na całej mapie , bo sprawdzałem 

O widzę, że się nadal nie poddajesz XD

Pasowałoby powiększyć trochę mapkę, bo obecnie jest mała, a wszystko jest upchane. 

Pssst, istnieje coś takiego, jak możliwość edytowania postów :>.

• Lubię to 1

Sama mapka nie jest zła jednak mam się do czego przyczepić.Moim zdaniem domki są nie potrzebne, ale widzę, że się starasz a to jest na +.

Jednak nie jest to wystarczający poziom żeby dodać ją do cg.

Niestety jestem na nie

Chyba się nie poddasz.... Mapki coraz lepsze jednak to nadal jest ciut za mało. Życzę ci by się w końcu udało;) :D

Nawet ok

• Lubię to 1

Na luzaczku bym ci wyszedł za tą mape,popraw mury i na przyszłość polecam robić scr na f1

Bez oceny

Coraz lepiej ci idzie - na tak

• Lubię to 1

Dnia 31.08.2018 o 11:57 PM, Lordzi0 napisał:

Na luzaczku bym ci wyszedł za tą mape,popraw mury i na przyszłość polecam robić scr na f1

Bez oceny

sprawdzałem i nie da sie wyjsc poza mape a poza tym na mapie wioska tez da sie wejsc na mur ale nie da sie wyskoczyc bo jest niewidzialna sciana 

Ogólnie polecam ci zmienić mury najlepiej na  takie pasujące do tematu twojej mapy (wiem że kolorystycznie pasują te twoje ale są po prostu brzydkie) Najlepiej world editem zrób góry i zamień blok stona na ten piasek pomarańczowy

Edytowano przez Lordzi0

Dnia 2.09.2018 o 1:08 PM, Lordzi0 napisał:

Ogólnie polecam ci zmienić mury najlepiej na  takie pasujące do tematu twojej mapy (wiem że kolorystycznie pasują te twoje ale są po prostu brzydkie) Najlepiej world editem zrób góry i zamień blok stona na ten piasek pomarańczowy

Postanowiłem że już nie będę się bawił już tą mapą i nie będe juz jej robic w najblizszym czasie może kiedyś 

Pierwsze skojarzenie jak zobaczyłem ss'y to podobna mapa z Hypixela na Murder Mystery.

Z drugiej strony mapa mi się podoba - ocena pozytywna.

Ujdzie... Masz czas, to staraj się dopracować, szkicuj nawet najmniejsze drobiazgi i mapka będzie fajna

NEUTRAL

Mapa estetyczna ale mogła by być trochę większa.
Jestem za dodaniem na serwer

Szczerze to mapka nie podoba mi się i wydaje się mało praktyczna.

Jestem na NIE.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore