Skocz do zawartości
Urfe

[Poradnik] Podstawy na SBSG

Polecane posty

Propsy że chciało Ci się pisać, ale wg mnie mógłbyś użyć trochę mniejszych czcionek i jakoś to ujednolicić :)

Poradnik nawet spoko, jednakze moglbys ujednolicic font, bo boli troche po oczach. Jednakowa wielkosc, nie pisanie caps lockiem co chwile, i by bylo spoko imo

Warto chyba wspomniec, ze w miejscu z diax klata na SG5 znajduja sie w okolicy miksturki. No i warto by pokazac miejsce z blokiem diamentu na Zone85 czy ukryte enchanty na niektorych mapach (np. Zone85 lub Budowa, jako ze na spawnie nie ma)

Edytowano przez Thordissa

Nawet fajny poradnik. 

Edytowano przez Yeonix17
  • Lubię to 1

Fajny poradnik, ale ty chyba nie dasz sb spokój z czcionkami i kolorami. 

Dnia 3.09.2018 o 1:15 PM, Thordissa napisał:

Poradnik nawet spoko, jednakze moglbys ujednolicic font, bo boli troche po oczach. Jednakowa wielkosc, nie pisanie caps lockiem co chwile, i by bylo spoko imo

Warto chyba wspomniec, ze w miejscu z diax klata na SG5 znajduja sie w okolicy miksturki. No i warto by pokazac miejsce z blokiem diamentu na Zone85 czy ukryte enchanty na niektorych mapach (np. Zone85 lub Budowa, jako ze na spawnie nie ma)

Zamierzam takie rzeczy zrobić tak jak z diamentową klatą na SG5,wkrótce to dodam,będzie ich więcej,poprostu kwestia czasu... i tego żeby jacyś ludzie byli na sg by areny mogły wystartować xd.

• Lubię to 1

Wyżej odnoszono się do formy, ja się odniosę do treści.

Trzeba przede wszystkim uwzględnić bugi z koniem (chyba że już takie nie występują) oraz to, że większość pojedynków jest na bronie białe. Dodam jeszcze parę rzeczy niżej.

Poradnik jak to poradnik, powinien być poradą, a mi zabrakło tutaj: jeżeli jesteś typowym Knightem to weź Samuraja, a jeśli z ciebie Tank to celuj w Stajennego. Coś takiego, żeby nakierować kogoś na jakiś wybór.

Klasy - Opisy są często niejasne. Niby że nieprzydatna, ale brakuje podania jakichś konkretnych sytuacji, gdzie potwierdza się twoje zdanie. To właśnie tam trzeba zwrócić uwagę, ile pojedynków stacza się na łuki albo chociaż na łuk i miecz.

Moce - To jest poradnik, a opisy mocy mogę znaleźć na lobby. Tu szukam podpowiedzi, wskazówek. A mało jest o opłacalności. Od razu mówię, że Jeźdźcy nie warto brać, bo jaki pożytek masz z konia? Podobnie z łukiem Robina Hooda - można sobie scraftować lepszy, więc już tutaj +1 dla Chestmana. Spiderman czy Sonic - nie pomogą ci w wygranej.

Tricki i sekrety to przydatne rzeczy dla świeżaków, więc za to +. A od siebie bym dodał, że nie można stworzyć diamentowej siekiery, tak żeby ktoś się nie zawiódł. :D Z kolei Blitz Star'a najlepiej szukać na spawnie, gdzie jest dużo skrzyń.

Poradnik póki co (bo będzie rozwijany) jest na słabym poziomie. Klasy mają jakąś analizę, ale gorzej z wnioskami. Moce to w głównej mierze skrócone opisy.

Edytowano przez Krzychu2000

@Up Jak ja raz stworzylam diaxowa siekiere O.o Byla niewiele lepsza od takiej przecietnej zelaznej, wiec szalu nie ma. Raz w sumie biegalam po arenie z diaxowym kilofem lub nawet motyka, by bylo smieszniej

Jak tak czytam Twoj post, to dopiero zwrocilam w sumie uwage na te rzeczy, ktore wymieniles. Faktycznie pod tym katem by wypadalo zmienic. No i wczesniej wspomniane formatowanie tekstu, bo duzy font wszedzie to niekoniecznie... Dzisiaj wlaczylam to na telefonie, przewijalo sie to strasznie dlugo

//@Down Niee, ewidentnie to byla diaxowa O.o Stworzona w craftingu. Na bodajze MiddleAges sa 2 diax kilofy, ktore da sie polaczyc i wtedy ma blitzowe dmg

Edytowano przez Thordissa

@up Może to była złota siekiera. Nie jestem pewien, ale wiem, że gdy stworzyłem jedną z nich, miała pierwotne obrażenia z MC.

Dnia 4.09.2018 o 11:55 PM, Krzychu2000 napisał:

Spiderman czy Sonic - nie pomogą ci w wygranej.

te moce wlasnie najbardziej pomagaja w wygranej, przynajmniej mi

• Lubię to 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore