Skocz do zawartości
Kubovsky

Taka sprawa o grach.

Polecane posty

Cześć. Od chyba miesiąca szukam jakiejś dobrej gry, ale takiej o której nie słyszałem na fb czy na yt o niej tylko takiej co by mnie zaskoczyła i wciągnęła. Jaka jest wasza ulubiona gra? Może zagram w jakąś. :P

Nie wiem czy przepadasz za grami, które mają grafikę pixelową, czyli wiesz, takie jak gry retro kiedyś. Z takich gier które mają taki design to polecam Papers, Please; Not Tonight; Undertale lub McPixel. Większość z gier które ci podałem są w wersji angielskiej i mają fabułę, więc jeśli nie znasz zbytnio tego języka to sorra. :/

(btw są płatne)

Clash of clans, clash royale i fortnite

• Smutny 1

S.T.A.L.K.E.R Lost Alpha/Stalker: Zew Prypeci/Stalker Cień Czarnobyla (Pominąłem tutaj Czyste Niebo ze względu na to ,że ta część jest niegrywalna pod względem ilości bugów)

gra z najlepszym "Czarnobylskim" klimatem i o interesującej fabule ,sama gra starczy na conajmniej 50-60 godzin gameplaya :D

Pierwotnie są po Rosyjsku/Angielsku ale w necie bez problemu można znaleźć działające spolszczenia :D

Edytowano przez Urfe

Wybór jest prosty - The Sims 4 (XD)

Wiedzmin 2 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore