Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maciekk

[Przyjęte] [HELPER] MaciekkPL

Polecane posty

1. Nick: MaciekkPL
2. Wiek: 15 lat
3. Jak długo grasz na serwerze?: Aktywnie od XIV edycji.
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: Komendy Helpera niemal perfekcyjnie - 9/10, w komendach Moderatora mam lekkie braki, ale douczę się na ewentualnym okresie próbnym. 
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Wszystko oprócz mutacji, jednak mam nadzieję, że to mnie nie wykluczy.
6. Opisz siebie: Mam na imię Maciek, mam 15 lat i mieszkam w Lublinie. Interesuję się grafiką komputerową, piłką nożną i grami komputerowymi. Na co dzień lubię posłuchać muzyki lub wyjść ze znajomymi, ale lubię w coś zagrać. Oprócz Minecraft'a pogrywam również w Lol'a i CS'a. Jestem pozytywnym człowiekiem z poczuciem humoru, lecz w sytuacjach wymagających powagi potrafię ją zachować. Posiadam spore doświadczenie praktyczne jak i teoretyczne z innego serwera. Szybko nawiązuje nowe znajomości i lubię poznawać nowe osoby. Lubię pomagać graczom i każdego traktuję na równi z innymi. Jednakże jestem tylko człowiekiem co oznacza, że popełniam błędy, ale po wystąpieniu takowego w całości ponoszę jego konsekwencje i staram się by się więcej nie powtórzył. Nie będę się zbytnio rozpisywał, więc na zakończenie dziękuję za przeczytanie i rozpatrzenie podania. :)

• Lubię to 9

Z serwera znam bardzo dobrze, podanie estetyczne i konkretne. Jesteś graczem pomocnym oraz aktywnym. Myślę, że mógłbyś się nadać na stanowisko helpera jednak zanim to chciałbym z Tobą porozmawiać na ts3 ;).

Póki co NEUTRAL.

Po rozmowie jestem na TAK. Rozmowa przebiegła pomyślnie, mam nadzieję, że niedługo zobaczę Cię w naszym gronie administracji.

• Lubię to 1

Hoho, Maciuś złożył podanie :lol:

Zanim wystawię ocenę chciałbym chwilę z Tobą porozmawiać. Złap mnie w wolnej chwili na tsie (godziny wieczorne). Ale obecnie jestem dobrej myśli. ^_^

No w sumie to na tak

• Lubię to 2

Jak najbardziej na tak. Jesteś aktywny, pomagasz, często cie wiedzę na serwerze. Przydał by nam się taki ktoś jak ty, tym bardziej, że teraz brakuje osoby do pomocy. :D

• Lubię to 2

Jesteś bardzo aktywnym graczem, często udzielasz się na chacie, bierzesz udział w eventach. Na TeamSpeak’u również przesiadujesz, znam Cię myślę bardzo dobrze, i uważam, że dasz sobie radę. Oprócz tego, bo to w zasadzie tylko teoria znam również Ciebie z charakteru i wiem, że nie da się Ciebie nie polubić. Żadnych negatywów raczej nie widzę, a gracze z kanału pomocy nie będą mięli dlaczego się przyczepić, bo na swój wiek brzmisz. Szybko również „łapiesz” nowości i na temat nowej edycji wiesz myślę tyle co ja. :)

Jak najbardziej za przyjęciem

• Lubię to 4

Masz bardzo dużą aktywność (na serwerze jak i na ts) oraz często odpowiadasz na pytania graczy. Neutral z małym tak. Złap mnie jutro na ts, po rozmowie wydam ostateczną opinię. Po rozmowie jestem na TAK.

• Lubię to 2
  • Smutny 1

Znam Cię wystarczająco długo, żeby wiedzieć, że poradzisz sobie na tej funkcji.

Jestem na tak

• Lubię to 3

:huh: Ilość taków mnie poniekąd przekonuje, więc i ja dołożę swojego. 

• Lubię to 5

Jestem na NIE, ponieważ jest za dużo taków, więc przydałoby się chociaż jakieś NIE. 

• Dzięki! 1
  • Haha 1
  • Smutny 7

No to zapraszam na II ETAP.

Z racji tego, że ja aktualnie nie jestem w stanie więc zgłoś się do Serka na TS3.
Serek to twardy zawodnik!

• Lubię to 3
  • Haha 1

II etap zakończony powodzeniem, gz.

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore