Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adriannek

[Odrzucone] [Podanie] Adrian.

Polecane posty

1. Nick na TS3: Adrian. 
2. Wiek: 17lat. 
3. Doświadczenie: Administrator na różnych innych TeamSpeak'ach, pełna znajomość TeamSpeaka'a.
4. Jak długo korzystasz z naszego TSa: Od 14.08 do teraz czyli 08.09 
5. Dlaczego chcesz moderować nasz serwer?: Chce moderować akurat ten serwer, ponieważ szybko się z nim zżyłem oraz odpowiada mi tutejsza atmosfera. 
6. Opisz siebie: Mam na imię Adrian, przeżyłem 17 wiosen. Jestem grafikiem co może oznaczać, że jestem skłonny do pomocy w zakresie moich umiejętności. W wolnym czasie jestem poetą. Nie sprawia mi problemu także to, że musiałbym się dostosować do godzin zebrań, ponieważ jestem punktualny. Poza umiejętnościami grafik jak i znania całego Photoshopa na pamięć interesuje mnie motoryzacja (samochody, motocykle). Posiadam również dosyć przyjemny głos, który w liście lektorów do lat 18 znajduje się na miejscu 3 według: "Organizacji Polscy Lektorzy". Jestem również zawodowym graczem Badmintona lecz potrafię pogodzić trening z TeamSpeak'iem. Wszystkie nieobecności spowodowane wyjazdami itp. zgłaszałbym do Administracji. 

Lake.png

Girl.jpg

• Lubię to 2
  • Haha 1

Zdecydowanie nie jest to najpiękniejsze podanie jakie w życiu widziałem, ale w sumie najgorsze też nie. Rozmawiałem z Tobą jedynie w dziale pomocy, a widziałem na kanałach grupy Sebixów. Twoje pierwsze wejście na serwer miało miejsce trochę później niż dwa miesiące temu, ale powiedzmy, że starałeś się to oszacować. Zanim wystawię ocenę proszę Cię o krótką rozmowę. Skontaktuj się ze mną na discordzie lub teamspeaku, kiedy znajdziesz trochę wolnego czasu.

Mimo okropnego podania, które mało o Tobie mówi rozmowa nie wypadła źle, ponieważ na 7 pytań odpowiedziałeś na 6, także nie ma tragedii. Proszę Cie jednak o poprawę podania i rozpisanie się troszkę bardziej, szczególnie w punkcie 6, ale to tylko dla Twojego własnego dobra. 

Każdy zasługuje na szansę, nawet najmniejsze, dlatego jestem na TAK.

Po tym co usłyszałem od innych moderatorów, postanowiłem zmienić moją ocenę. Przykro mi, spróbuj kiedy indziej. NIE

Edytowano przez FuX
  • Lubię to 1

Podanie jest bardzo średnie, ale nie jest też złe, trzeba je przewijać w bok. Nie przyłożyłeś się do niego, bo od razu w oczy rzucają się błędy (zamiany liter, brak wyrazów w niektórych miejscach itp...).

Argumentacja z punktu piątego mało mnie nie przekonuje, dlatego zapraszam na rozmowę na której będziesz mógł się bardziej wykazać.

Poprawiłeś podanie co mi się podoba. Na rozmowie wypadłeś całkiem nieźle, fajnie mi się Ciebie słuchało, trochę mi poopowiadałeś.

Wiedzę ogólną o teamspeaku masz, ale chciałbym żebyś douczył się trochę jeszcze o naszym, bo nie wiedziałeś połowy rzeczy o które Cię spytałem(Sam wiesz jakie;d) Przeczytaj raz jeszcze regulamin i taryfikator pod kątem tego o co Cię pytałem, przyda Ci się. 

Jestem w sumie na Tak. Powodzenia

Edit: Twoja wiedza o funkcjonowaniu naszego tsa jest zbyt mała jak na obecny dzień. Przykro mi, ale muszę zmienić swoją ocenę na Nie. Jak dla mnie lepiej by było gdybyś posiedział u nas dłużej i napisał podanie za jakiś czas.

Edytowano przez Modis

Jak zmienisz estetykę podania, to pogadamy, póki co jestem na NIE. Do tego jest jeszcze masa błędów. 

Twój entuzjazm mnie powalił... Ale co ci tam po ocenie jednego moderatora, SKORO SĄ INNI. Na przyszłość zaangażuj się bardziej.

Myślę, że moja ocena nie jest dla ciebie zaskoczeniem, NIE.

Edytowano przez Nakser
  • Lubię to 2

Podanie mnie niezbyt przekonuje, lecz zapraszam na rozmowę. I wtedy zobaczymy co dalej.

Narazie na NIE

Po rozmowie podczas , której okazało się że nie zbyt znasz się na TeamSpeaku poza tym nie przekonujesz mnie do siebie. Niestety moja ocena pozostaje:

Negatywna

Edytowano przez DzikDzikusek

Nie jestem jakoś przekonany do Twojej osoby...

Jestem na NIE.

Kojarzę Cię z dość ciekawej sytuacji, jednak postawa Twojej osoby niekoniecznie przypadła mi wtedy do gustu, aby uznać, że nadajesz się na moderatora. 

No cóż, napisz do mnie na discordzie, podaj jakąś godzinę wieczorną, która Ci pasuje.

• Lubię to 1

Jakąś wiedzę na temat obsługi ts'a masz, ale to nie zrekompensuje twoich OGROMNYCH braków, jeżeli chodzi o elementarną wiedzę z naszej serwerowni. 

Jestem na Nie.

Brak wiedzy na temat naszej serwerowni, jak i również popisałeś się rozmowami z innymi użytkownikami.

2h2kql4.png

• Lubię to 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore