Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
crazycondon

[Odrzucone][Podanie] crazycondon

Polecane posty

1. Nick w grze:

Mój nick w grze to crazycondon.

2. Wiek:

Mam 15 lat.

3. Opisz siebie:

Na imię mi Kamil. Mam 15 lat i pochodzę z województwa małopolskiego. Mam wesołe usposobienie, codziennie na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Jestem mądry, chętnie pomagam innym kiedy potrzebują pomocy. Mam dużo zalet, ale jak każdy człowiek mam też wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo.Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama, która pilnuje żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek. Następną wadą jest to , że często się denerwuję, ale to nie moja wina. Jeśli ktoś komuś dokucza, to musi wiedzieć, że będzie się musiał liczyć z konsekwencjami. Nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafię znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Moje zainteresowania są wszechstronne. W wolnym czasie gram w tenisa i uprawiam rożne inne sporty.Często jeżdżę z moim tatą i młodszym bratem na basen. Uwielbiam słuchać hip-hopu i innej muzyki. Lubię siedzieć przy komputerze, ale staram się nie spędzać z nim zbyt wiele czasu.  Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany, gdyż na co dzień spotykam się z wieloma wyrazami sympatii, które staram się odwzajemniać.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

Ponieważ jestem sprawiedliwy, nie faworyzuje graczy. Jestem otwarty do ludzi. Szybko nawiązuje znajomości. Nie sprawiam kłopotów i szybko reaguje na helpopie i na forum, umożliwia mi to moje szybkie pisanie.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Od 2-3 tygodni, dokładnie nie pamiętam.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

Od 2-3 godzin dziennie, w weekend liczba ta wzrasta.

7. Discord: tak/nie, z powodów takich, że discord dla MNIE jest dość trudny w obsłudzę.
    TeamSpeak3: tak/nie
    Sprawny mikrofon: tak/nie
    Mutacja: tak/nie
8. Czy posiadasz konto premium: Tak, posiadam. Wklejam dodatkowo link z NameMC, żeby nie było, że kłamie: https://pl.namemc.com/profile/crazycondon.1 

Pozdrawiam, "Krejzi" lub jak kto woli, Kamil! :)

Z takim nickiem to na pewno weźmiemy to na poważnie. Lepszego nie było?

Oczywiście, że nie.

Statystyk nie ma. Wymagań też nie spełniasz. Podanie nie jest wysokich lotów także.

Na nie.

Przykro nam, ale tego typu nick nie jest odpowiednim w przypadku osoby, która próbuje dostać się do Administracji.
Podanie odrzucone.

NpgP3WM.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore