Skocz do zawartości
mati2345678

Niesłuszny ban

Polecane posty

1. Nick z gry: mati2345678
2. Data otrzymania bana:11.09.2018
3. Screenshot z informacją o banie: https://imgur.com/a/kLMNduP
4. Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Rzekome macro
5. Dlaczego miałbyś dostać UB?: Nie posiadam zadnych cheatów ani macro i do niczego sie nie przyznaje. Gracz który złozył na mnie reporta nie podał nawet wystarczających dowódów. Na prawdę dla admina wystarczy 1 filmik gdzie typa zlagowało wiec go klepałem i niby mam macro bez zadnego sprawdzenia mnie? Jeżeli tak to widać wasz poziom administracji ze cheaterzy sa wszedzie na servie a banujecie kogoś kto normalnie się klepał bez sprawdzenia go. Gdybym mógł dałbym również filmik gdzie typ zatrzymywał mi się w powietrzu i go klepałem 
  • Lubię to 1

Jak by były jeszcze pytania to na video jasno widać ze biegnę do przodu bo tam był gracz po czym nagle cofnąłem się bo teleportował się do tyłu :) Jeżeli olesiek na prawdę tu widzi cheaty albo macro to powinien załozyć okulary.

Zostałeś ukarany słusznie, na nagraniu ze skargi wszystko dobrze widać

Bez UB & Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore