Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wikardyn

[Ub Wigamerpl] Ban Za cheaty.....

Polecane posty

Witam Zostałem Zbanowany Za ,,cheaty'' których nie mam ... jak już to mam mocne lagi i ścinki lecz cheatów nie posiadam

1 Wigamerpl

2 wczoraj [11 09 2018]

3 screen na ..dole''

4 Wyrzuciło mnie z serwera z napisem Zostałes permamentnie zbanowany za cheaty na skywars a nigdy nie grałem na cheatach jak się jakos da to mogę udowodnic...

5 Bardzo prosiłbym administrację serwera o ub ponieważ Bardzo lubie ten serwer i gram na nim bardzo długo .Nie raz kupuje rangę VIP a poza tym gdy wracam ze szkoły to nie mam co robić po odrabianiu lekcji ,,,, zwykle grałem w HnS

A na innych serwerach nie jest to aż takie fajne , nie ma takiej miłej administracji, ogólnie Bardzo proszę o Unbana

Dziękuję za przeczytanie Pozdrawiam!

Z poważaniem Wigamerpl

2018-09-12_14_50_28.thumb.png.fd3f99927806fc8898e2e690e364804b.png

Witam! :)

Obserwowałem Twoją rozgrywkę dłużej niż chwilę, więc proszę się nie tłumaczyć mocnymi lagami i ścinkami, ewidentną sprawą było posiadanie przez Ciebie Antyknocka.

Bardzo mi miło, że lubisz nasz serwer i wspierasz go kupując rangę VIP,

aczkolwiek w życiu trzeba być odpowiedzialnym, a za popełnione błędy płacić.

Bez UB, zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore