Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Medson

Island Vault - Skarbiec

Ankieta  

12 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Czy jesteś za przyjęciem propozycji?

  • Tak, w całości
  • Tak, ale bez dodatków
  • Nie, propozycja jest bez sensu


Polecane posty

Propozycja - Skarbiec Wyspy (Party)
Coby formalności stało się zadość -_-
1. Twój nick z gry: Medson
2. Nazwa propozycji: Skarbiec Wyspy (Island Vault)

Po pierwsze Wprowadzenie dla party dodatku w postaci skarbca. Skarbiec dostępny jest w dwóch opcjach:
1) /skarbiec ether
Można do niego wpłacić ether dostępny dla całego party: /skarbiec ether wplac <ilosc> do wpłacania, dostępne dla każdego gracza /skarbiec ether sprawdzanie stanu skarbca, również dostępne dla wszystkich, oraz /skarbiec ether wyplac <ilosc> <nick> wypłaca ether ze skarbca na konto danego gracza, dostępne tylko dla lidera.
2) /skarbiec kasa
Komendy analogiczne do etheru, a więc możliwość wpłaty, sprawdzenia stanu konta oraz wypłata dostępna jedynie dla lidera.

Po drugie jeżeli pierwsza propozycja przejdzie, można dodać dodatkowy bajer do /jobs - możliwość wypłaty pieniędzy prosto do skarbca wyspy (Opcja taka mogłaby dawać dodatkowe np. 2-5% etheru w ramach udziału w "życiu wyspy")

Po trzecie można dodać skarbiec w ulepszeniach wyspy. Może to działać na zasadzie ograniczenia pojemności, na zasadzie: 1) Max. 3000 etheru, 20 000$ 2) Max. 10 000 etheru, 200 000$ 3) Max. 20 000 etheru, 350 000$ 4) Max. 50 000 etheru, 750 000$ 5) Skarbiec bez ograniczeń.

Po czwarte Można dodać procent od skarbca, aby graczom opłacało się przechowywanie pienięzy i etheru w środku. A więc np. każdego dnia o 24:00 przyznawać dodatkowe 1% do wartości (lub więcej), ale także z pewnym ograniczeniem, obydwie wartości można by było zmieniać według kolejnych ulepszeń.

 • Lubię to 3
 • Smutny 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do skarbca. Nie zrobimy nic takiego jak /ether wyplac ponieważ dzięki temu gracze mogliby wspierać nowych, a to ma być waluta która będzie CELOWO świadczyła o postępie gracza. Skarbiec będzie, po prostu pewnie zrobimy tak, że lider będzie mógł ulepszać wyspę nie ze swojego etheru, a z etheru wyspy. 

Propozycja nr 2 - good idea, pomyślimy. 
Propozycja nr 3 - jestem za.
Propozycja nr 4 - w sumie good idea, pomyślimy. 

 • Lubię to 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako iż wprowadziliśmy część z owych pomysłów, a resztę + dopracowanie trochę na inny sposób tego zostawiliśmy na potem, to zamykam ;)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×