Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wikardyn

[ub] Ban za cheaty

Polecane posty

1 Wigamerpl

2 11 09 2018

4 i 5 Dostałem Bana za cheaty których używałem : ( : ( : (

chodziło o zakład z kolegami miałem wygrać 5 aren sky wars  ,, pełnych cheatach'' wiem że nie powinienem w niego wchodzić (i bardzo tego żałuję że w ogóle się na to zgodziłem) bo zawsze grałem bez żadnych wspomagaczy a ten zakład to takie klasyczne mówienie tak przez 12 godzin (nie mogłem odmówić) ponieważ zależało mi na wygraniu ,,zakładu'' teraz tego żałuję lecz administracja nie chce dać mi unbana : ( czy jest jakaś jeszcze szansa na to abym jeszcze dostał Ub? Bardzo żałuję że się zgodziłem ponieważ zawsze bardzo chętnie grałem na tym serwerze mam nadzieję że dostanę drugą szansę (chociaż mam świadomość że szanse są równe 5%...) Oczywiście wszystko jest już usunięte...

Prosiłbym o Ub ponieważ gram na tym serwerze już od długiego czasu i uważam że ten serwer jest najlepszym polskim serwerem na jakim byłem . Mam nadzieję że Administracja podejmie pozytywną decyzję chociaż wiem że nie musi             Pozdrawiam ,  Wiktor

3 2018-09-12_14_50_28.thumb.png.3d66654ff64878d4dc7286822e02ea00.png

• Haha 3

Prośba o UB zostaje rozpatrzona negatywnie.

Twoja argumentacja w żadnym stopniu cię nie usprawiedliwia.

Przypomnę tylko jeszcze że każda kolejna prośba o UB  będzie karana warnem :)

ZAMYKAM

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore