Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xkamell

[Odrzucone] [Helper] xkamell

Polecane posty

1. Nick: xkamell
2. Wiek: Mam 15 lat.
3. Jak długo grasz na serwerze? Na serwerze gram około rok z przerwami.
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 9/10
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Tak, spełniam.
6. Opisz siebie: Cześć. Nazywam się Kamil. Mam 15 lat, mieszkam w Stolicy województwa pomorskiego, czyli Gdańsku, gdzie uczęszczam do 3 gimnazjum w "Gimnazjum nr.16". Interesuje się różnymi sportami ale moim ulubionym jest piłka nożna. Z natury jestem bardzo zabawny oraz zawsze potrafię kogoś rozweselić,lecz zachowam również powagę jeżeli wymaga tego sytuacja. W minecraft'a gram od 2009 roku, wtedy właśnie kolega pokazał mi tą grę. Bardzo mi się spodobała więc zainstalowałem ją na swoim komputerze i zacząłem regularnie w nią grać. Pewnego razu trafiłem na serwer teamcraft24, bardzo mi się on spodobał. Grałem na nim około kilka  lat, byłem tam w administracji, lecz upadł on około 2/3 lata temu (średnio grało na nim 1 tyś osób, ale ja grałem na podserwerze 4fun gdzie grało ok.200). Po upadku tego serwera zaprzestałem grać w minecraft'a, aż do czasu gdy natknąłem się na ten serwer w wakacje 2017 roku. Gram na nim aż do dziś, ale nie obeszło się też bez przerw. Na tej edycji gram od 2 dnia, posiadam rangę SkyGod oraz ładną i rozbudowaną wyspę. Przejdzmy do rzeczy, ponieważ nasuwa się pytanie "Dlaczego chciałbyś dołączyć do administracji, i co by to zmieniło" , gdyż jeżeli jestem zwykłym Graczem mogę również pomagać tylko nie tak skutecznie jak Helper. A więc, chciałbym zostać Helperem, ponieważ tak jak pisałem w tym czy poprzednim podaniu jestem pomocny oraz świetnie odnajduję się w gronie ludzi. Bardzo lubię pomagać innym oraz sprawowad nadzór nad chatem, serwerem i tym co się na nim dzieje. Jestem również ambitny co sprawia to że nie poddałem się po jednym odrzuconym podaniu, a poduczyłem się, dowiedziałem wielu rzeczy oraz nabyłem jeszcze większego doświadczenia. Moim zdaniem mam bardzo dużą wiedzę oraz doświadczenie, więc świetnie bym się nadał na to stanowisko dodając to, że również zapewniałbym miłą atmosferę na ts'ie czy discordzie oraz to, że sełniam wszystkie wymagania. Bardzo chciałbym abyście rozważyli i podjeli decyzję na temat mojego podania. Kończąc mój długi wywód dziękuje za wysłuchanie i życzę miłej gry :).
  • Lubię to 1
  • Zdumiony 1

Ogólnie rozmowa wypadła tak pół na pół, nie wiedziałeś niektórych rzeczy. Jednak widzę u Ciebie poprawę i to, że starasz się o szansę. Małe tak.

• Lubię to 1

Nick już zacząłem zauważać na tsie, jednakże wciąż nie widuję tego nicku na chacie, co za tym idzie nie widzę byś pomagał graczom. Zacznij się więcej udzielać na chacie i pomagać innym ;) Póki co jestem na NIE.

• Dzięki! 1
  • Smutny 1

Kojarzę nick, ale niekoniecznie z pomagania graczom, a raczej z pisania for fun, oczywiście zdarzało się, że pomagałeś graczom, ale jak dla mnie za mało. Aktywność na ts jest całkiem ok, forum też ujdzie, ale to mnie nie przekonuje. Aktualnie NEUTRAL z przychyleniem na NIE. Jeśli chcesz zmienić opinię zapraszam na rozmowę na ts3.

Rozmowa wypadła... tragicznie. Nie znałeś odpowiedzi na większość pytań które ci zadałem a uwierz, że nie były one trudne. Rozmowa skłoniła mnie do wystawienia oceny negatywnej, na NIE.

• Lubię to 4
  • Dzięki! 1
  • Haha 1
  • Smutny 1

Zapraszam na rozmowę na TS3, wtedy wystawię wiążącą ocenę.

Aktualnie jestem Neutralnie nastawiony do Twojej kandydatury.

Kolega chyba się wypalił...

Podanie odrzucone

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore