Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
Uga

[Przyjęte][Podanie] Uga

Polecane posty

1.Nick na Ts3: Uga 
2.Wiek:
 17
3.Doświadczenie: Jeżeli chodzi o profesjonalne doświadczenie związane z tworzeniem większych serwerów Ts3 to takowego nie mam, jednakże wiem dość sporo o tworzeniu większości rzeczy na serwerze tj. kanałów, rang, permisji i tym podobnych rzeczy. 
4.Jak długo korzystasz z naszego TSa?: O ile pamięć mnie nie myli pierwszy raz zawitałem tutaj w zeszłym roku przed świętami (Bożego Narodzenia), ,gdzie większość czasu spędzałem głownie na pogaduszkach z Administracja serwera skyblock, lub gdy miałem okazje to również z niektórymi członkami Administracji Ts.
5.Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Odpowiedz jest bardzo prosta, świetnie czuje się na tym serwerze oraz w gronie osób znajdujących się tutaj. Mógłbym rzec również że codziennie przynajmniej jedna osoba przychodzi na kanał na którym aktualnie się znajduje i prosi o pomoc której jej udzielam.
6.Opisz siebie: Mam na imię Piotrek, mam 17 lat, jestem dość skromnym człowiekiem który nie lubi robić zbyt dużo na swoją korzyść, bardziej dla kogoś. Moją pasją jest Siatkówka którą trenuje od 5 lat (Najlepszym wynikiem jak do tej pory jest zajęcie 1 miejsca w Polsce w kategorii Kadetów oraz kilka mistrzostw małopolski). 

• Lubię to 3

Podanie mi się podoba, ale nigdy z Tobą nie rozmawiałem, dlatego chciałbym Cię troszkę lepiej poznać. 

Napisz do mnie na Ts3 lub Discordzie, gdy znajdziesz trochę wolnego czasu.

Przyjemna rozmowa, a do tego potrafisz robić naprawdę ładne zdjęcie ! 

Jestem na TAK

Edytowano przez FuX

Podanie jest krótkie, ale zwięzłe. Rozmawiałam z Tobą kilka razy, ale nie pod względem rozmowy rekrutacyjnej, więc na takową Cię zapraszam. :)

Neutral.

Rozmowa wypadła okej, sam dobrze wiesz, co musisz poprawić. Tak.

A ty to kto? Zapraszam na rozmowę.

Może, kiedy innym razem będę na nie, coś tam powiedziałeś, generalnie nie było źle. Szczerze jestem zaskoczony, że nie udało mi się ciebie tak bardzo zestresować 
Reasumując: 
Tak.

• Haha 3

Podanie jest krótkie, ale zawiera wszystko co powinno. Jedynie mógłbyś bardziej opisać swoją osobę. Chciałbym Cię poznać i zadać Ci kilka pytań zanim wystawię swoją ocenę, ponieważ nie mieliśmy wcześniej okazji pogadać. Zapraszam na rozmowę.

-------------------------------------------------------------

Rozmowa wypadła bardzo dobrze, jestem szczęśliwy, że udało mi się Ciebie czymś zagiąć ;p. Ode mnie duże tak.

Edytowano przez Modis

Znam Cię bardzo dobrze ze SkyBlocka, na TSie masz frienda (zresztą na moją prośbę), zachowujesz się w porządku, jesteś ciekawym człowiekiem, ale nie wiem, czy masz jakiekolwiek pojęcie dot. TeamSpeak'a. W związku z czym zapraszam na rozmowę. Póki co - Neutral

Po rozmowie (nie jednej), jestem na tak :)

2/10 więc neutral.

Nieznany się za bardzo wiec zapraszam na rozmowę i zobaczymy co wtedy

Na razieNeutral

Po rozmowie jestem zaskoczony twoim poczuciem humoru, Uważam że jesteś osoba która idealnie się wpasuje w naszą ekipę, bardzo ładnie odpowiedziałeś na wszelkie pytania.

Wiec jestem na: Tak 

Edytowano przez DzikDzikusek

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore