Skocz do zawartości
krvlSom3Thing

[Przyjęte][Podanie] krvl_Som3Thing

Polecane posty

1. Nick w grze: krvl_Som3Thing
2. Wiek: 15 (Skończone 3 Stycznia)
3. Opisz siebie: Mam na imię Oskar. Mam 15 lat, jeżeli ktoś pamięta moje ostatnie podanie wie, że mówią na mnie "mały", lecz teraz bardzo wybiłem w górę :D. Urodziłem się 3.01.2003 w średniej miejscowości Wolsztyn. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. Moim dużym zainteresowaniem jest informatyka, tak również postanowiłem iść po gimnazjum w ten kierunek. Po za nauką i graniem, wolny czas poświęcam piłce nożnej, sprawia mi ona dużą radość. Oprócz tego lubię czasami wyjść z kolegami na downhill (rower).
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Zawsze chciałem poczuć się jak taki KidMod (nie chodzi mi o to, żeby mieć jakiś "szpan" przed kolegami) , oprócz tego służę się dużą pomocą i kulturą. Myślę, że byłbym świetną osobą w swojej roli. Chętnie będę pomagał, pilnował czatu, oraz banował graczy używających wspomagaczy. Wspomnie tylko, że miałem styczność z regulaminem i taryfikatorem przy pierwszej próbie.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Uhuhu, moja historia z serwerem jest długa, pamiętam za czasów blowka (mysg.pl), gdzie często grałem w survivalgames.  Myślę, że już tak 3-4 lata jest styczności z serwerem.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?  - U mnie jest to duży +, ponieważ potrafię bardzo dużo spędzać czasu przy komputerze. Wiadomo teraz jest szkoła, ale to mi nie przeszkadza. W tygodniu myślę,że byłyby to tak 2-4h a w weekend od 2-8h (Czasami może nawet wiecej)
7. Discord: tak/nie- Tak, lecz zdecydowanie wole kontakt teamspeak3

TeamSpeak3: tak/nie - Tak

Sprawny mikrofon: tak/nie - Tak
    Mutacja: tak/nie - W trakcie :3
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Tak :)                                        ///Podanie jest bardzo podobne do wcześniejszego a to dlatego, że przez zepsucie komputera nie udało mi się za pierwszym razem. A w podaniu wszystko co ważne było zawarte. Mam nadzieje, że teraz żadne niedogodności mnie nie spotkają i będę miał okazje dokończyć rekrutacje niezależnie od jej wyniku.

Statystyki na serwerze oraz forum do poprawy. Póki co nie

Zobaczymy co powiesz po rozmowie :v

Na nie wiesz czemu i dzięki komu :) 

Zobaczymy co powiesz na rozmowie.

Po rozmowie jestem na TAK.

Nie przekonałeś mnie zbytnio podaniem, co do swojej osoby... jestem jednak ciekaw rozmowy z Tobą, szczególnie jeśli powyższe oceny jak dotychczas są pozytywne.

Zapraszam na rozmowę.

Wiesz czego nie wiedziałeś i wiesz, co masz do nadrobienia. Nadrobisz i będę przeszczęśliwy.

Jestem na tak.

Chyba pora na rozmowę hehehehe...

Po rozmowie jestem na tak

Powiedzmy, że mogę dać Ci szansę. Ciekawe czy wykorzystasz ją w odpowiedni sposób.
Ocena pozytywna.

Dobre przygotowanie to podstawa. Udowodnij nam, że warto było dać Ci szansę, a co najważniejsze - nie zmarnuj jej.
Zapraszam na Etap 2 rekrutacji na KidModeratora!

Szansa wykorzystana. Może nie w 100%, ale podołałeś zadaniu.
Etap 2 zakończony powodzeniem - podanie przyjęte!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore