Skocz do zawartości
DDaNisPL

[Odrzucone][Podanie] DaNiS

Polecane posty

1. Nick na TeamSpeak'u:
DaNiS (dawniej DDaNisPL)

2. Wiek:
15 lat

3. Doświadczenie:
TeamSpeak'a ogarniam dosyć dobrze. Potrafię tworzyć kanały, spacery, edytować je, nadawać uprawnienia użytkownikom, grupom. Na ts.skyblock.pl byłem już w administracji miesiąc temu, więc trochę rzeczy zdążyłem się tutaj nauczyć.

4. Jak długo korzystam z ts.skyblock.pl:
Pierwszy raz na moim obecnym komputerze z serwerem połączyłem się 31.03.2017. Aktywnie z TeamSpeaka korzystam od Sierpia tego roku. A z samych serwerów ts.skyblock.pl korzystam od 2013 roku.

5. Dlaczego chcę moderować akurat ten serwer?: 
Od miesiąca spędzam przed komputerem dużo czasu, i mam dosyć dużo wolnego czasu. Serwer Wasz oferuje dosyć dużo (darmowe kanały VIP, konkursy, strefy muzyczne). Administracja jest miła i pomocna. Chciałbym ponownie zostać Helperem na ts.skyblock.pl ponieważ lubię pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów/konfiktów. 

6. Mój opis:
Mam na imię Daniel, urodziłem się 28 Grudnia 2002 r. (za 3 miesiące będę miał 16. urodziny). Chodzę do Szkoły Edukacji Innowacyjnej w Łodzi i uczę się na kierunku Technik Informatyk. W tej szkole jeśli chodzi o informatykę głównie uczą mnie, systemów operacyjnych, administracji systemów operacyjnych, programowania i eksploatacji urządzeń techniki komputerowej. W wolnym czasie lubię siedzieć przed komputerem i obejrzeć jakiś film. Trzy dni w tygodniu chodzę na siłownie po 2 godziny. Jeśli chodzi o moją osobowość to staram się być osobą miłą, przyjacielską, pomocną i kulturalną. Zdarza mi się też zachowywać się trochę gorzej ale po wydarzeniach które miały miejsce miesiąc temu myślę, że poprawiłem swoje zachowanie i w zależności od miejsca potrafię się zachowywać.

• Haha 1

Moim zdaniem za wcześnie na Twoje podanie. Powinieneś czekać minimum do spełnionych wymagań, nie jesteś jakis mega dobry co pokazałeś już będąc w moderacji.

Jestem zdecydowanie na NIE.

A co mi tam, odrzucam przez powyższe. 

• Lubię to 8

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore