Skocz do zawartości
DDaNisPL

[Odrzucone][Podanie] DaNiS

Polecane posty

1. Nick na TeamSpeak'u:
DaNiS (dawniej DDaNisPL)

2. Wiek:
15 lat

3. Doświadczenie:
TeamSpeak'a ogarniam dosyć dobrze. Potrafię tworzyć kanały, spacery, edytować je, nadawać uprawnienia użytkownikom, grupom. Na ts.skyblock.pl byłem już w administracji miesiąc temu, więc trochę rzeczy zdążyłem się tutaj nauczyć.

4. Jak długo korzystam z ts.skyblock.pl:
Pierwszy raz na moim obecnym komputerze z serwerem połączyłem się 31.03.2017. Aktywnie z TeamSpeaka korzystam od Sierpia tego roku. A z samych serwerów ts.skyblock.pl korzystam od 2013 roku.

5. Dlaczego chcę moderować akurat ten serwer?: 
Od miesiąca spędzam przed komputerem dużo czasu, i mam dosyć dużo wolnego czasu. Serwer Wasz oferuje dosyć dużo (darmowe kanały VIP, konkursy, strefy muzyczne). Administracja jest miła i pomocna. Chciałbym ponownie zostać Helperem na ts.skyblock.pl ponieważ lubię pomagać ludziom w rozwiązywaniu problemów/konfiktów. 

6. Mój opis:
Mam na imię Daniel, urodziłem się 28 Grudnia 2002 r. (za 3 miesiące będę miał 16. urodziny). Chodzę do Szkoły Edukacji Innowacyjnej w Łodzi i uczę się na kierunku Technik Informatyk. W tej szkole jeśli chodzi o informatykę głównie uczą mnie, systemów operacyjnych, administracji systemów operacyjnych, programowania i eksploatacji urządzeń techniki komputerowej. W wolnym czasie lubię siedzieć przed komputerem i obejrzeć jakiś film. Trzy dni w tygodniu chodzę na siłownie po 2 godziny. Jeśli chodzi o moją osobowość to staram się być osobą miłą, przyjacielską, pomocną i kulturalną. Zdarza mi się też zachowywać się trochę gorzej ale po wydarzeniach które miały miejsce miesiąc temu myślę, że poprawiłem swoje zachowanie i w zależności od miejsca potrafię się zachowywać.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za wcześnie na Twoje podanie. Powinieneś czekać minimum do spełnionych wymagań, nie jesteś jakis mega dobry co pokazałeś już będąc w moderacji.

 

Jestem zdecydowanie na NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, odrzucam przez powyższe. 

  • Lubię to 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore

×