Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
vSolbax

[Odrzucone][Podanie] vSolbax

Polecane posty

1. Nick w grze: Mój obecny nick w grze to vSolbax, poprzedni to Solbaxiu.

2. Wiek: Września tego roku skończyłem piętnasty rok życia.

3. Opisz siebie:

Mam na imię Igor i mam piętnaście lat. Mieszkam w miasteczku w województwie opolskim niedaleko Czech. Chodzę do trzeciej klasy gimnazjalnej w województwie śląskim. W planach mam pójść do szkoły średniej o kierunku humanistycznym, ale myślę również o matematyczno-fizycznym. Zatrzymując się przy szkole, moim ulubionym przedmiotem jest język angielski. Jestem osobą odpowiedzialną oraz pomocną. Moim hobby jest gaming, a moimi ulubionymi grami są: The Sims 4, 2, 3, League of Legends, Minecraft oraz Grand Theft Auto 5. Interesuję się również muzyką. Moimi ulubionymi gatunkami są Rap i Pop. Moimi ulubionymi wykonawcami są Otsochodzi, Nicki Minaj oraz Taylor Swift.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

Chciałbym otrzymać szansę do dołączenie do waszej administracji, ponieważ posiadam doświadczenie w moderowaniu serwera tego typu, dlatego że pełniłem już staż Kidmoderatora innego serwera przez okres sześciu miesięcy. Potrafię odróżnić zwykłego gracza od osoby używającej niedozwolone modyfikacje. Jestem aktywnym użytkownikiem waszej sieci od lipca 2018 roku. Regulamin jak i taryfikator nie jest mi obcy. Moimi pozytywnymi cechami tak jak wspominałem w punkcie trzecim jest to, że jestem odpowiedzialny i pomocny. Ciężko mi określić moje negatywne cechy, ponieważ ciężko się szuka wad w sobie.

5. Od kiedy aktywnie grasz na naszym serwerze?

Pierwszy raz wszedłem 19 lipca 2015 roku, a aktywnie na waszym serwerze gram od lipca tego roku

6. Ile jesteś wstanie poświęcić czasu na serwer?

Jestem w stanie poświęcić od dwóch do czterech godzin dziennie.

7. Discord: Tak

TeamSpeak3: Posiadam

Sprawny mikrofon: Oczywiście

Mutacja: W trakcie...

8. Czy posiadasz konto premium?

Posiadam konto premium.

Mam nadzieję, że tym razem się uda.

Pozdrawiam, vSolbax

• Lubię to 2
  • Haha 5
  • Zdumiony 1

Wszystko fajnie, ale zobaczymy co powiesz na rozmowie...

• Haha 1

Cześć ;)

Podanie czyta się przyjemnie, statystyki są dobre. Bardzo często widzę Cię na serwerze, więc Twoja aktywność jest zdecydowanie na + szczególnie, że nie ogranicza się tylko do grania, a regularnego zgłaszania graczy na forum jak i TeamSpeaku, z tego faktu...

Zapraszam Cię na rozmowę.

Na rozmowę przyszedłeś przygotowany, znałeś odpowiedzi na większość pytań, widać również, że Ci zależy stąd też moja ocena jest pozytywna.

• Lubię to 1
  • Haha 1

Pomimo tego, że w twoim poprzednim podaniu moja ocena była pozytywna, to nie mam pojęcia co by tutaj z Tobą zrobić... 

Moje nastawienie jak i zdanie na temat twojej osoby się nie zmieniło, jedynie moja dobroć chyba trochę minęła. 

Jeśli mam być szczera to jestem zdania, że swoje zachowanie, które czasami bywa najzwyczajniej niedojrzałe byłbyś w stanie opanować, rozmawialiśmy nie jeden raz i pokazałeś, że jak chcesz to potrafisz. Niestety nie daje mi to jednak pewności że będzie mi oraz reszcie dobrze się z Tobą współpracowało... Może to jedynie przypuszczenia? 

Nie mogę jednak na wszystko narzekać - Masz po swojej stronie pięknie napisane podanie, które bardzo przyjemnie się czyta oraz bardzo dobrą aktywność, nie tylko na serwerze ale również na forum i teamspeaku.

Co do oceny... Nie potrafię jej na chwilę obecną wystawić, będę przyglądać się twoim staraniom i zobaczymy co będzie dalej... 

Jak znajdziesz wolną chwilę to chciałabym zamienić z Tobą parę słów. 

• Haha 1

Kolejne podejście z twojej strony i jak podania piękne były tak dalej są! Nie wspominam już nawet o statystykach i aktywności nie tylko na serwerze, ale i na forum czy TeamSpeak'u, które są nienaganne. Poprzednio przeprowadziłem z tobą rozmowę, która zakończyła się oceną pozytywną z mojej strony. W odpowiedzi pod poprzednim podaniem wspomniałem również, że do osób z darem przekonywania nie należysz... zobaczymy, czy dar ten przez ten czas udało ci się nabyć i czy tym razem, ale bez przeszkód, uda ci się mnie przekonać do wystawienia kolejnej i mam nadzieję pozytywnej oceny. ;)

Zapraszam na rozmowę. 

Wszystko ślicznie, ładnie opowiadałeś, poćwicz tylko cheaty i będzie git.

Jestem na tak.

• Lubię to 1

Nie wiem czy dobrą decyzję wybrałem, kierunek rozmowa...

Niech będzie, tak.

• Lubię to 1
  • Dzięki! 1

No to zobaczymy co tam mi powiesz na rozmowie.

Kierunek rozmowa.

Nie byłem i nie jestem przekonany jeśli chodzi o Twoją osobę.
Ocena negatywna.

Tak samo jak Goerger nie wystawię pozytywnej oceny.

Podanie odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore