Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
LegendaryADI2281

[Propozycja]

Zwiększanie Limitu Członków na wyspie  

8 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy Chcemy Zwiększyć limit party w ulepszeniach wyspy?

Polecane posty

Nick z gry: LegendaryADI1904
Nazwa Propozycji: Limit Party w ulepszeniach wyspy
Opis: Chciałbym przedstawić swoją propozycję, aby była możliwość Powiększeniu limitu party w ulepszeniach wyspy za ether i $, np.
5 osób = 500 etheru, 50k$
6 osób = 1k etheru, 100$
7 osób = 1,5k etheru, 150k$
i tak dalej, aż do określonej ilości. Nie róbmy ze wszystkiego pay 2 play, tylko dajmy też dostęp graczom, którzy jednak nie maja pieniędzy na rangę a chcieli by pograć ze znajomymi ;)

Edytowano przez LegendaryADI2281
  • Lubię to 1
  • Zdumiony 1

Cześć.

Adi, oczywiście rozumiem twoją sytuację, ponieważ dzielisz wyspę z wieloma osobami (i chyba w tym celu napisałeś tę propozycję – chcesz zwiększyć limit). Na początku chciałbym ci powiedzieć, że ten serwer nie jest "pay 2 win", ponieważ np. w przeciwieństwie do tamtej edycji możesz kupić sobie latanie na wyspie za ETHER, co tak naprawdę pozwala na swobodny rozwój wyspy.

Co do samego pomysłu, to jestem sceptycznie nastawiony. Oczywiście ułatwiłoby to sytuację gracza (jako rangi), jednak rangi nie są stosunkowo drogie. A jeśli dla kogoś jest to duży wydatek (dla mnie również, bo należę do tych mniej zamożnych osób), to nie ma chyba problemu, aby cała ekipa złożyła się na Skygoda dla lidera po tzw. piątaku (nawet mniej, bo chyba mówisz o tych liczniejszych wyspach). 

Za ether już i tak możemy kupić wiele itemków, kolor nicku, tag, latanie na wyspie, ulepszenia wyspy (nawet spawner boost) i netheru, więc myślę, że nie ma sensu dodawać kolejnych rzeczy, a przynajmniej nie taką, bo, nie oszukujmy się, kupowałyby to nieliczne osoby.

Jestem na nie.

• Lubię to 3

Limit party jest przystosowany tylko pod rangi, a skygod może dodać bardzo dużo osób.
Nie mamy zamiaru jeszcze bardziej zwiększać tego za ether.  Wyspy po 30-40 osób? Nie

Propozycja odrzucona

• Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore