Skocz do zawartości
LegendaryADI2281

[UB] LegendaryADI2281

Polecane posty

1:. Nick na serwerze: LegendaryADI2281
2:. Powód otrzymania bana: Wiedza o osobie z blacklistą, brak poinformowania
3:. image.png.fb28c71ad850a1a28d42ff618d77f451.png
4:. Misia
5:. Dlaczego Miałbym Dostać ub?
Ponieważ, ogólnie jestem zżyty bardzo z serwerem, swoje już odsiedziałem i chciałbym jednak powrócić porozmawiać ze znajomymi, do tego po prostu, często na serwerze organizowane są wszelakie eventy, w których nawet nie mam jak wziąć udziału bo jest wymagana obecność na ts3. Nie chce się bawić w mulciaki, bo to nie ma sensu, wolę być na czysto. Także chcąc porozmawiać z osobami z serwera, głupio się czuję, mówiąc żeby poszli na innego ts'a bo tutaj mam bana, jednak wolę być wierny temu teamspeakowi pod każdym względem.
Tłumacząc się z tego za co tak naprawdę dostałem bana: po prostu rozmawiałem z hondazem i tego nie zgłosiłem, na przyszłość jeśli już, pójdziemy na innego ts'a i tyle. Przyznaję się bez bicia.
Także jako że w powodzie jest "współpraca" to możliwe też, że chodziło o to, że nie chciałem współpracować jak Misia weszła do mnie na kanał, spytała mnie wtedy czy Banujemy czy wyjaśniamy. Niestety dowiedziałem się o tym dopiero później, bo miałem wyłączone głośniki i nie słyszałem, że ktoś wbił na kanał, dopiero na discordzie potem się o tym dowiedziałem.

Jednakże obiecuję być grzeczny i nie przesiadywać z osobami z Blacklistą na tym teamspeaku.

Edytowano przez LegendaryADI2281
  • Lubię to 1

Głośników wcale nie wyciszyłeś, z pewnością nie mówiłam do ściany. Wcale tak dużo czasu nie minęło, po prostu bolą Cię te eventy na serwerze, na których nie możesz brać udziału. Nie wątpię, że jest Ci głupio przed innymi - to też pewien rodzaj kary. Zrób ładnego fanarta (związanego z teamspeakiem, to na nim prosisz o ub, nie na skyblocku) to pomyślę nad ostatnią szansą.

Jakbyś miał coś jeszcze do dodania/zapytania- zapraszam na discorda

• Lubię to 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore