Skocz do zawartości
Pefpe

[Propozycja] Fall Damage

Ankieta  

15 użytkowników zagłosowało

1. 1. Chcesz aby obrażenia na skywars zostały wprowadzone?

Polecane posty

1. Nick w grze: Pevpe
2. Tryb gry: SkyWars
3. Nazwa propozycji: Fall damage
4. Opis propozycji: Obrażenia od upadku na skywars.
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Gra stała by się trudniejsza i ciekawsza.
6. Ewentulne załączniki: 
  • Lubię to 1

Na tak. Może do tego jeszcze ilość damage nad postaciami? 

• Lubię to 3

@Gabrvsia pewnie jestes jedna z tych osob co buduje sie 100 klockow  w gore i skacze na wyspe obok

• Lubię to 2
  • Haha 5

19 godzin temu, szymekpe22 napisał:

@Gabrvsia pewnie jestes jedna z tych osob co buduje sie 100 klockow  w gore i skacze na wyspe obok

Nie ma możliwości wybudowania się 100 klocków w górę, ponieważ jest dodane ograniczenie budowania wzwyż tak dla przypomnienia. Jeśli chodzi o sam pomysł to np. słabo mi się widzi skakanie w dół na mapie balony, aby otworzyć skrzynkę znajdującą się w koszu. Według mnie dodanie obrażeń od upadku spowoduje tylko to, że będziemy mieli mniej życia podczas walki a czasami liczy się każde pół serca. Ponadto łatwiej się dostać do przeciwnika budując się w górę który cały czas strzela do Ciebie z łuku albo ze śnieżek. Jestem na nie.

Edytowano przez Dragomir11
  • Lubię to 1
  • Smutny 1

Wolę Sky Warsy takie, jakie są.

Ocena negatywna

• Lubię to 1
  • Smutny 1

5 godzin temu, Dragomir11 napisał:

Nie ma możliwości wybudowania się 100 klocków w górę, ponieważ jest dodane ograniczenie budowania wzwyż tak dla przypomnienia. Jeśli chodzi o sam pomysł to np. słabo mi się widzi skakanie w dół na mapie balony, aby otworzyć skrzynkę znajdującą się w koszu. Według mnie dodanie obrażeń od upadku spowoduje tylko to, że będziemy mieli mniej życia podczas walki a czasami liczy się każde pół serca. Ponadto łatwiej się dostać do przeciwnika budując się w górę który cały czas strzela do Ciebie z łuku albo ze śnieżek. Jestem na nie.

... nie chodzilo mi o doslowne 100 klockow.

ps. po cos są wiaderka z wodą co nie?

Edytowano przez szymekpe22
  • Lubię to 1

28 minut temu, szymekpe22 napisał:

... nie chodzilo mi o doslowne 100 klockow.

ps. po cos są wiaderka z wodą co nie?

No to żeby było jeszcze ciężej to usuńmy cały sklep i bloki ze skrzyn żeby nie było zbyt łatwo ;)

Niech skywars'y będą trybem na którym przyjemnie się gra a nie jakimś podniebnym hardcorem.

Podoba mi się pomysł, ze względu na fakt, iż coraz więcej graczy buduje się na bardzo dużej wysokości. Ja rozumiem, że chcą zmiejszyć tym szanse na trafienie czymś przez przeciwnika i nie przeszkadza mi to, jeżeli wysokość, na której jest budowany most, nie jest 15+ klockami nad poziomem wyspy.

Co do propozycji - coś za coś - budujesz się wysoko by nie zostać trafionym? ok, ale za to dostaniesz obrażenia przy skoku. na +

jestem ofc na tak.

PS. JAK PISZECIE POST O TRESCI TYPU "FAJNY POMYSL JESTEM NA TAK" LUB KAZDY INNY, KTÓRY JEDYNIE POPIERA CZYJĄŚ PROPOZYCJĘ - ISTNIEJE COS TAKIEGO JAK REAKCJA ;--------)

Edytowano przez Imi
beka z was nabijacze postow : )
  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Smutny 1

Oczywiście.... NIE xDDD

Taki trochę bez sens

• Smutny 1

Dnia 11.10.2018 o 7:39 PM, Imi napisał:

Podoba mi się pomysł, ze względu na fakt, iż coraz więcej graczy buduje się na bardzo dużej wysokości. Ja rozumiem, że chcą zmiejszyć tym szanse na trafienie czymś przez przeciwnika i nie przeszkadza mi to, jeżeli wysokość, na której jest budowany most, nie jest 15+ klockami nad poziomem wyspy.

Co do propozycji - coś za coś - budujesz się wysoko by nie zostać trafionym? ok, ale za to dostaniesz obrażenia przy skoku. na +

jestem ofc na tak.

PS. JAK PISZECIE POST O TRESCI TYPU "FAJNY POMYSL JESTEM NA TAK" LUB KAZDY INNY, KTÓRY JEDYNIE POPIERA CZYJĄŚ PROPOZYCJĘ - ISTNIEJE COS TAKIEGO JAK REAKCJA ;--------)

fajny pomysł jestem na tak

fajny pomysl jestem na nie

ale ze mnie nabijaczka postow omg

Edytowano przez xAlexandraa
  • Lubię to 1
  • Haha 1

Co do propozycji, zostawiłabym tryb SkyWars taki jaki jest, wydaje mi sie, ze niepotrzebnie jest wprowadzac jakiekolwiek zmiany.

Na nie ;D

• Haha 1
  • Smutny 1

Według mnie to nie ma sensu. Istnieje wiele strategii gry wykorzystujących właściwość braku obrażeń po upadku. Poza tym (jak wspomnieli gracze wyżej) wiele napek trzebaby przebudować.

Co do dopiski Vaioo; zbyt ułatwiłoby to rozgrywkę.

Stanowczo na NIE.

Edytowano przez Ciuchol
  • Smutny 1

1 godzinę temu, Ciuchol napisał:

Valoo

Naucz się czytać i przepisywać :P

• Smutny 1

Dnia 12.10.2018 o 5:08 PM, Feziq napisał:

Pevpaku dziobaku (XDD) niestety Nie :(

Jakies argumenty czy cos pls

Dnia 12.10.2018 o 4:16 PM, PolskaSowa77 napisał:

Oczywiście.... NIE xDDD

Taki trochę bez sens

Dnia 12.10.2018 o 5:08 PM, Feziq napisał:

Pevpaku dziobaku (XDD) niestety Nie :(

HAHAHA XDDDDD POWIEM, ZE JESTEM NA NIE, ALE ARGUMENTOW NIE PODAM, BO JA TYLKO POSTY NABIJAM HAHAH 

Co do propozycji - jasne, że na tak , jak ktoś gra na hp, to widzi jak tam jak gra dynamiczna, a jak tutaj to widzi jak wiekszość pajaców się w górę buduje. 

Bo to przecież takie trudne zrobić waterskilla lub wylać normalnie wodę, ale za to budowanie w górę takie latwiutkie i przyjemne, przeciez nikomu to nie przeszkadza, ze jestes 100 blokow nad nim :-)

Co do odnoszenia obrażeń np. na mapie Balony - wystarczy dodać opcję, że fall damage aktywuje się od 10 sekundy gry.

Dnia 10.10.2018 o 6:05 PM, szymekpe22 napisał:

Idealnie podsumowanie : *

• Lubię to 3
  • Dzięki! 1

Teraźniejsze skywarsy są dobre, bez sensu takie coś wprowadzać. Na NIE

Dnia 14.10.2018 o 12:17 AM, Pefpe napisał:

Jakies argumenty czy cos pls

No to trohce nie ma sensu jak by ktoś tak spadł z czegoś :(

Dnia 14.10.2018 o 9:56 AM, ViVaVol napisał:

HAHAHA XDDDDD POWIEM, ZE JESTEM NA NIE, ALE ARGUMENTOW NIE PODAM, BO JA TYLKO POSTY NABIJAM HAHAH 

Bez komentarza....

obecne skywars to oddzielna gra. polega głównie na stawianiu klockow i zrzucaniu innych. oryginalne skywars polegalo glownie na pvp.  gdyby zdecydowano sie wprowadzic fall damage, trzeba by zmodyfikowac mapy a nie na niektorych jest po 80 kratek odstepu od wysp. to sensu nie ma. 

Edytowano przez szymekpe22

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore