Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

Pefpe

[Propozycja] Fall Damage

Ankieta  

33 użytkowników zagłosowało

1. 1. Chcesz aby obrażenia na skywars zostały wprowadzone?

Polecane posty

Dnia 29/11/2018 o 1:43 PM, gustek13 napisał:

NEUTRAL

Z jednej strony wprowadziłoby to trudność do gry, spadając z ,,słupa'' można się epicko ratować i możliwość dodania przywileju dla Vipa

A z drugiej wystarczy gracza który wysoko się podbudował i nawet jest na wyspie trafić z łuku i ,,DEŻAVU GG''...

Możnaby było dodać opcję głosowania na fall damage czy tak czy nie gdzie przy 0 głosów jest nie

ale cóż to wyższa szkoła jazdy dla Administracji co robi pluginy za co szanuję ją jak każdy ;)

a moze troche wieksza dasz czcionke bo ledwo widze tak drobno piszesz

• Lubię to 1
  • Haha 1

Wprowadźcie coś takiego, że można wybrać SkyWars Classic - terażniejsze SkyWarsy lub SkyWars Hard - SkyWarsy z FallDamagem i trochę zmniejszonym dropem w skrzyniach.

Wszyscy będą zadowoleni :)

Na nie dlaczego? Ponieważ to by utrudnialo grę osobom które tak się budują a jak by spadły przez przypadek to by zginęły 

Edytowano przez takeawaystorm33
  • Haha 3

Meh. Będzie po prostu SkyHardcore, albo można dodać system głosowania, jeśli developerzy/administratorzy myślą że to dobra decyzja.

Neutral.

Dnia 10/12/2018 o 8:16 PM, TeaRekx napisał:

Meh. Będzie po prostu SkyHardcore

raczej wtedy bedzie normalne SkyWars, a teraz jest jakies EasySW

Pomysł bes sensu. Dlaczego? Utrudniło by to gre osobą bez itemów stałych grających tylko tym co dostaną ze skrzynek. Osoba ze słabszymi itemkami nie miała by zbytnio jak ograć takiego z lepszymi bo nie mogła by sie podbudować do góry i zaskoczyć przeciwnika iż z wejścia traciła by z połowe hp.

Na NIE.

• Lubię to 2
  • Smutny 1

1 godzinę temu, ShakerO napisał:

Pomysł bes sensu. Dlaczego? Utrudniło by to gre osobą bez itemów stałych grających tylko tym co dostaną ze skrzynek. Osoba ze słabszymi itemkami nie miała by zbytnio jak ograć takiego z lepszymi bo nie mogła by sie podbudować do góry i zaskoczyć przeciwnika iż z wejścia traciła by z połowe hp.

Na NIE.

ja nie chce nic mowic, ale jak posiadasz itemy stale to nie wiesz jak to jest bez nich. ja mam tylko chain zbroje ze stalych, nie buduje sie w gore, chyba ze przeciwnik jest wyjatkowo natrętny z lukiem czy sniezkami, i jakos nie idzie mi zbyt zle. wiekszosc osob ktore buduja sie w gore i naduzywaja tego ze nie ma falldamage ma diax zbroje ze stalych. 

Edytowano przez szymekpe22

3 godziny temu, szymekpe22 napisał:

ja nie chce nic mowic, ale jak posiadasz itemy stale to nie wiesz jak to jest bez nich. ja mam tylko chain zbroje ze stalych, nie buduje sie w gore, chyba ze przeciwnik jest wyjatkowo natrętny z lukiem czy sniezkami, i jakos nie idzie mi zbyt zle. wiekszosc osob ktore buduja sie w gore i naduzywaja tego ze nie ma falldamage ma diax zbroje ze stalych. 

To jest taktyka kumplu ;) 

• Lubię to 1

6 minut temu, ShakerO napisał:

To jest taktyka kumplu ;) 

okej, nie mowie ze nie jest? 

yy chwilę pograłem na sw i ta taktyka jest straszna, mam nadzieję, że propozycja wypali mimo wielu opinii negatywnych

2018-12-21_17.55.32.png

• Lubię to 1

15 godzin temu, Marcelan napisał:

yy chwilę pograłem na sw i ta taktyka jest straszna, mam nadzieję, że propozycja wypali mimo wielu opinii negatywnych

2018-12-21_17.55.32.png

Dokladnie dla tego fall damage by sie przydal... kazdy tak buduje i mysli ze jest dobry 

Fall damage zwiększy dysproporcje między nowym graczem a stałym i umiejącym budować się w ten sposób. Osoby budujące się tak do góry szybko nauczą się korzystać z wody i dla nich taka zmiana nie zmieni wiele. Natomiast zmieni dla graczy słabszych którzy będą chcieli się teraz na siłę trzymać wysp. Wzrośnie liczba camperów bo mniej osób będzie chciało ryzykować. Na równej pozycji zostaną pokonani przez łuczników a na wyższym pułapie zrzuceni i także pokonani. Gra straci na dynamice. Teraz i tak jest ona niezbyt dynamiczna a dodanie fall damage jeszcze zwiększy przeciąganie się rozgrywki przez właśnie campiących graczy. Dodatkiem są cheaterzy. Antyknock będzie na wagę złota i na pewno wzrośnie jego liczebność. Wiele osób gra właśnie te skywars'y ponieważ nie ma właśnie fall damage. Można w ten sposób poczuć się swobodniej. Można postarać się o zaskoczenie przeciwnika, ucieczkę przed przeciwnikiem itp. Uważam że taka zmiana w ostatecznym rozrachunku wpłynie negatywnie na Skywars. Jestem na NIE 

Szymek pamiętaj że aby tę diaxową zbroję zdobyć osoba musiała poświęcić więcej czasu na grę. Korzysta z braku Fall damage jak każdy. Tak samo każdy ma prawo myśleć że jest dobry. Warto czasem być pewnym swoich umiejętności. Szczególnie że takie osoby często poświęciły sporo czasu na szlifowanie szybkości klikania. Mnie także to irytuje jednak takiego gracza pokonać jest łatwo o ile wiadomo jak. Fakt że ty nie korzystasz z braku fall damage nie oznacza, że inni także nie mogą korzystać z niego. To tylko twój wybór. 

• Lubię to 7
  • Dzięki! 1

Według mnie trochę kiepski pomysł. Wystarczy, że oberwiemy z byle śnieżki, a już spadamy na wyspę i giniemy...  Jestem na nie.

Dnia 23.12.2018 o 5:25 PM, Vrikser napisał:

Fall damage zwiększy dysproporcje między nowym graczem a stałym i umiejącym budować się w ten sposób. Osoby budujące się tak do góry szybko nauczą się korzystać z wody i dla nich taka zmiana nie zmieni wiele. Natomiast zmieni dla graczy słabszych którzy będą chcieli się teraz na siłę trzymać wysp. Wzrośnie liczba camperów bo mniej osób będzie chciało ryzykować. Na równej pozycji zostaną pokonani przez łuczników a na wyższym pułapie zrzuceni i także pokonani. Gra straci na dynamice. Teraz i tak jest ona niezbyt dynamiczna a dodanie fall damage jeszcze zwiększy przeciąganie się rozgrywki przez właśnie campiących graczy. Dodatkiem są cheaterzy. Antyknock będzie na wagę złota i na pewno wzrośnie jego liczebność. Wiele osób gra właśnie te skywars'y ponieważ nie ma właśnie fall damage. Można w ten sposób poczuć się swobodniej. Można postarać się o zaskoczenie przeciwnika, ucieczkę przed przeciwnikiem itp. Uważam że taka zmiana w ostatecznym rozrachunku wpłynie negatywnie na Skywars. Jestem na NIE 

Szymek pamiętaj że aby tę diaxową zbroję zdobyć osoba musiała poświęcić więcej czasu na grę. Korzysta z braku Fall damage jak każdy. Tak samo każdy ma prawo myśleć że jest dobry. Warto czasem być pewnym swoich umiejętności. Szczególnie że takie osoby często poświęciły sporo czasu na szlifowanie szybkości klikania. Mnie także to irytuje jednak takiego gracza pokonać jest łatwo o ile wiadomo jak. Fakt że ty nie korzystasz z braku fall damage nie oznacza, że inni także nie mogą korzystać z niego. To tylko twój wybór. 

Vrikser wszystko wyjaśnił a właśnie każdy ma prawo myśleć że jest dobry to często pomaga w trudnych sytuacjach. Moim zdaniem Vrikser wyjaśnił  dlaczego nie powinno być fall

damage

Ta odpowiedź jeszcze bardziej utwierdzila w moim zdaniu

Tak jak wcześniej ocena Negatywna

Edytowano przez takeawaystorm33
  • Haha 1

Vrikser wyjasnil konkurencję. no cóż, o ile wolalbym dodany fall damage, to tak myslac, skywarsy na cubegame to tryb nie dla mnie.. tutaj duzo zalezy od budowania sie i od zrzucania innych, a nie od PvP, a ja wole wlasnie PvP. niech zostana te skywarsy jakie sa, po co zmieniac jak wiekszosci pasuje. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore