Skocz do zawartości
mvciekr

[Odrzucone] [Helper] mvciekpl

Polecane posty

1. Nick: mvciekpl

2. Wiek: 16

3. Jak długo grasz na serwerze? Zacząłem grać od XIV edycji, właściwie pod jej koniec.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 7/10, komend dla rangi Moderator znam mniej, ale powoli zaczynam je poznawać.

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Spełniam. Z wyjątkiem mutacji, ale mam nadzieje że z tym problemu nie będzie.

6. Opisz siebie: Mam na imię Maciek, pochodzę z województwa Łódzkiego. Chodzę do technikum na kierunek architektury w Zgierzu. W wieku 11 lat zacząłem interesować się rysowaniem, inspirowałem się niektórymi stylami, głównie to były kreskówki z telewizji. Pózniej rysowałem grafiki na komputerze różnymi programami, najczęściej w Gimpie, ponieważ miał fajne, ciekawe opcje. W 2016 zacząłem rysować PixelArty, według mnie styl ten był (i jest) łatwy do rysowania i bardzo ciekawy dla oka. Oprócz rysowania lubię pograć w różne gry Indie. Jestem lekko wstydliwy i nieśmiały w rzeczywistości, ale lęki staram się pokonywać. Pomagam graczom na serwerze i chce to robić jeszcze chętniej jako Helper. Pozdrawiam, i życzę miłego dnia. :D

Gracz bardzo aktywny, pomocny, uczestniczący w życiu serwera z ogromną wiedzą na jego temat, jednak przed wystawieniem ostatecznej decyzji chciałbym z Tobą porozmawiać na ts3. Także zapraszam na rozmowę ;) Póki co małe tak.

Po rozmowie jestem na TAK.

Podobał mi się fanart, ładne podanie, aktywność b. duża, odpowiedziałeś poprawnie w 42 na 50 pytań i chyba Maciekk Cię lubi. Jestem na tak

Zapraszam na rozmowę, wstępnie tak ;)

Po rozmowie jestem na big tak

No cóż, zapraszam na rozmowę. Tylko się dobrze przygotuj bo będzie ciężko :D

Po rozmowie małe Nie ale przygotuje się lepiej na rozmowe pod koniec tygodnia a może zmienie zdanie.

Zapraszam na rozmowę. 

NEU/TAK

Po rozmowie jestem na NIE. 

Zadałem ci 15 pytań z czego odpowiedziałeś dobrze na 4. Do tego ciężko cię zrozumieć przez twój mikrofon. 

Jeśli chcesz aby moja ocena się zmieniła, to się dobrze przygotuj i zgłoś się do mnie w najbliższym czasie. 

Po kolejnej rozmowie jestem na TAK.

Wyuczyłeś się kolejnych rzeczy i w sumie nie było aż tak źle ^_^

Jednak do mojej opinii dodaje mały ,,-" z powodu twojego słabego mikrofonu

Twoja aktywność, wiedza o serwerze oraz podanie, bez zarzutu, a po rozmowie która wynikła tak naprawdę z czystej formalności, jestem jak najbardziej na TAK.

Na serwerze jesteś aktywny, wielokrotnie byłem świadkiem jak udzielałeś pomocy innym graczom serwera.

Jeżeli chodzi o komendy oraz znajomość serwera by w pełni móc udzielić pomocy graczowi no to niestety słabiutko. Podczas rozmowy, którą przeprowadziliśmy razem z @Dziadzia08 wypadłeś bardzo kiepsko do tego Twój mikrofon nie był w najlepszym stanie.

Mimo wszystko trochę minęło od tamtego czasu i jestem skłonny zmienić zdanie jeżeli złapiesz mnie na ts3 i porozmawiasz.

Na chwile obecną pozostaje neutralny.

Dobra, niech będzie.
Zapraszam na II etap, czekaj na kanale pomocy lub pogaduchach w godzinach popołudniowych. 

Wyznaczony termin na stawienie się w celu przeprowadzenia II etapu minął, szansa przepadła.

Podanie odrzucone

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore