Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YoDj

Propozycja

Polecane posty

Nick: YoDj_

Propozycja: Siekiera 32/32

Opis: Witam chciałem zaproponować do sklepu www dodać siekierę 32/32 lub do jakiejś skrzynki gdyż siekiera jest bardzo używana a zwykłą 5/3 długo się rozkopuje np. kaktusiarkę czy jakieś budowle. Siekiera miałaby mieć enchant efficiency 32 i unbreaking 32. A tak pomyślałem skoro jest Kilof 64/64 Łopata 16/16 to dlaczego nie zaproponować siekiery 32/32 :D

• Lubię to 2

Pomysł dobry, popieram w pełni, zawsze jakieś dodatkowe udogodnienie dla graczy i dodatkowe wsparcie dla serwera.

Tymczasowo, polecam rozwiązanie Beacon z Haste II i siekierę 5/3/3, powinieneś uzyskać kilkadziesiąt procent wydajności proponowanej siekiery.

Propozycja jak najbardziej przydatna, szczególnie po nerfie na powalacza drzew, zwykłymi siekierami odechciewa się ścinania drzew bo trwa to zbyt długo

Jak dla mnie totalnie zbędny przedmiot. Obecnie rozgrywka na serwerze jest tak prosta, że osobiście nie mam za dużych chęci do gry. 

Jak dla mnie siekiera 5/3 z haste II jest wystarczalna do ścinania drzew/budowli/innych bzdur, a wydanie kilku tysięcy na diamenty, aby naprawić ową siekiera raz na jakiś czas nie jest za dużym wydatkiem przy obecnej ekonomii.

Dodatkowo jest mcmmo, które mimo nerfu dalej jest sporym ułatwieniem w celu zarobkowym i nie tylko. A to, że ścinanie drzew trwa zbyt długo skomentuje dwoma literami - XD.

Osobiście jestem za tym, żeby bardziej utrudniać rozgrywkę, a nie ją bardziej ułatwiać. Żyjemy w czasach gdzie każdy może mieć wszystko i wbić się w topke w kilka dni bez najmniejszego problemu. 

Twoim jedynym argumentem, aby dodać siekiere jest szybsze rozkopywanie budowli. Jak dla mnie poświęcenie dodatkowych kilku/kilkunastu minut aby coś rozwalić nie jest dużym kłopotem. Dodatkowo schemat i położenie budowli możesz dobrze przemyśleć, aby jej nie niszczyć. 

Osobiście moim marzeniem jest, żeby nie było czegoś takiego jak kilofy 64/64, łopaty 16/16 i powrót do starego skybblocka z 2013 roku ale cóż, hajs na serwer musi być i w 100% to rozumiem.

I jak już mamy iść w ułatwienie rozgrywki już prędzej bym dodał książkę niezniszczalność V, skoro jest fortuna V to czemu by nie dodać niezniszczalności.

Edytowano przez KazuyukiHitoshi
  • Lubię to 3

Jeśli mam jakieś prawo do wypowiedzi, to również chciałbym zaznaczyć, że z edycji na edycję jest coraz łatwiej. Tak naprawdę gra kończy się po 2-3 dniach od startu, później to tylko puste nabijanie lvli, nawet kupując kilof 64/64 praktycznie pod koniec nie ma wyspy, która by czegoś takiego nie miała, a na ostatniej edycji na mojej wyspie było ich z 5, quick /fix i po sprawie.

Nie. :)

• Lubię to 2

Hmm... Przyznam szczerze, że opcja ciekawa, jednak przychylam się do zdania KazuyukiHitoshi i Anooxy. Ktoś wcześniej wspomniał, że podkręcenie obecnie najlepszej siekiery efektem HASTE II z beacona daje powalające efekty. Czy to nie wystarczy? Czy chcemy szukać ciągle nowych ułatwień aż zbudujemy całą wyspę w dwa dni? Mamy kilof, który kopię szybciej niż ja ruszam myszką. Ale kilof jest jak najbardziej zrozumiały, ponieważ tysiące stacków bruku czy kamienia to nierozłączny element gry, a samo kopanie tego jest ogromną nudą dla większośći. A drzewa? Przeciętny gracz nie ścina ich tak wiele, aby musiał wydawać realne pieniądze na jakąś super siekierę. Co więcej uważam, że byłby to cios w obecną ekonomię serwera. Cena drewna, desek, sadzonek musiałaby spaść o kilkadziesiąt procent. A biorąc pod uwagę to, że zarobienie sporej sumy pieniędzy nie zajmuje długo, to jest po prostu śmieszne. Każdy mógłby sobie kupić "od tak" kilka skrzyń drewna! Czy tego chcemy na Skyblocku? Kolejną kwestią jest MCMMO (/woodcutting). Mamy w tym coś takiego jak powalcz drzew. I tak, oczywiście, zostało to "znerfione", jednak dalej to kolejne ułatwienie i warty uwagi skilli. Czy chcemy ciągle ułatwiać sobie życie, jednocześnie (nieświadomie) psując sobie jakąkolwiek radość z tego trybu gry? 

Z tym pytaniem zostawiam was samych. Jednak ja pozostanę w dużej mierze negatywnie nastawiony do tej propozycji. Jestem na NIE

Edytowano przez UlanaKrowa
Literówka
  • Lubię to 2

Nie jest to rzecz, która koniecznie musi pojawić się w sklepie, ale przy kolejnej aktualizacji sklepu (czyli prawdopodobnie przy tworzeniu nowej edycji) zastanowimy się, czy warto coś takiego dodać. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore