Skocz do zawartości
ShadowHades

[UB] xX_wiewior_Xx

Polecane posty

1. Nick: xX_wiewior_Xx

2. Powód zbanowania : Killaura na SG

3. Otóż, bana "dostałem" już dłuższy czas temu. Napisałem, że go dostałem w cudzysłowiu, bo tak naprawdę nie miałem na to żadnego wpływu. W czasie kiedy ban został nałożony byłem poza domem, a z mojego komputera korzystał kuzyn. Kiedy wróciłem było już po wszystkim i nie przejmowałem się tym, ponieważ ilość serwerów na których mogłem grać była duża. Teraz kiedy minecraft trochę pobumarł i więkoszość serwerów jest nieaktywnych a ja nie mam na czym grać, postanowiłem, że odwołam się od owego bana.

4. Nick banującego : Assassinek 

5. Screen:

5. unknown.png

http://cubegame.pl/profil/xX_wiewior_Xx

Witaj

Twoje konto nie jest zbanowane, wystarczy zrestartować ruter, jeśli to nie pomoże to zgłoś się na ts3 (ts.cubegame.pl) Kanał Pomocy Cubegame.

//Zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore