Skocz do zawartości
sharquuu

[Odrzucone] [Helper] Twitch_SharQuuu

Polecane posty

1. Nick: Twitch_SharQuuu
2. Wiek: 16
3. Jak długo grasz na serwerze?:Na serwerze gram ponad miesiąc, natomiast grałem jeszcze na tym serwerze kilka lat temu jako zwykły gracz. 
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?: 8.
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Tak
6. Opisz siebie: Mam 16, pochodzę z województwa Śląskiego. Mieszkam  koło Bielska-Białej. Jestem młodym ambitnym chłopakiem interesującym się sportem w głównej mierze siatkówką, którą od lat 5 trenuję w klubie. Siatkówka wykształciła we mnie cechy takie jak komunikatywność ,pomocność , ambitność i poczuciem humoru, a także umiejętność pracy w grupie. Na co dzień uczęszczam do Liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Wybrałem ten kierunek z zamysłem studiowania medycyny. Uważam że stawianie sobie poprzeczek wysoko i dążenie do wyzaczonego celu w życiu jest dobrym wyznacznikiem osoby poukładanej z wyznaczonym celem na życie. Może przejdę teraz do tematu owej gry jaką jest Minecraft. W tą grę gram już od dawna ale nigdy nie tak często jak teraz. Wcześniej oglądałem dużo poradników na temat owej gry i starałem się tworzyć jak najlepsze konstrukcje typu mechanizmy. Teraz znajduję więcej czasu na tą grę i cały czas spędzam na tym serwerze. Znam problemy tego serwera i mam wiele pomysłów na różne ciekawe rozwiązania, które można wprowadzić aby serwer stawał się jeszcze lepszy. Na serwerze osiągnąłem już dużo i mam sporą ilość przyjaciół. Ze względu na często odwiedzaną wyspę często jestem zasypywany różnymi prośbami czy pytaniami. Na każde pytanie staram się odpowiedzieć i każdą prośbę staram się w jakiś sposób rozwiązać. Również rozumię początkowych graczy i staram się im pomóc finansowo lub materialnie jeśli tylko mi na to pozwalają pieniądze. Na czacie serwerowym staram się udzielać i odpowiadać na pytania graczy. Na serwerze staram się utrzymywać dobre relacje z administracją jak i z graczami. Nie uzyskałem ani jednego ostrzeżenia na serwerze jak na razie i staram się zachowywać kulturalnie i przestrzegać regulamin.

Pozdrawiam,

Twitch_SharQuuu.

Zapraszam na rozmowę 

Po rozmowie jestem na tak, znajomość serwera na poziomie, charakter spoczko, i ogólnie pozytywnie. 

Podanie dosyć ciekawe i ładnie napisane mimo, że nie usunąłeś formatowania.

Po rozmowie z Tobą mogę śmiało stwierdzić, że masz ciekawy charakter i jesteś kreatywny jeżeli chodzi o nowe pomysły na eventy.

Co do znajomości serwera oraz komend potrzebnych do udzielania pomocy to tak pół na pół, masz pewne braki ale wszystko jest do nadrobienia i myślę, że podołasz temu zadaniu :)

Ode mnie masz TAK.

Po całej sytuacji na ts. gdzie w obecności kilku graczy obraźłeś mnie, nie jestem w stanie dać ci oceny pozytywnej, co nie znaczy że po rozmowie się nie zmieni - kierunek rozmowa

Rozmowa przebiegła sprawnie, odpowiedziałeś w 90% dobrze, i pomimo tej sytuacji na ts3, polubiłem cię. Masz ciekawy charakter i to mi się w tobie podoba.

Po rozmowie TAK

Zapraszam na ts3 w celu rozmowy. Znajdziesz mnie w godzinach popołudniowych.

Po rozmowie jestem na TAK.

Po rozmowie, jestem na tak

No to spróbujmy, zapraszam na II etap.
Zgłoś się na kanale pomocy lub pogaduchach skyblock, na ts.skyblock.pl
Wskazane godziny popołudniowe/wieczór.

• Lubię to 1

Z powodu sytuacji, które wynikły z zachowania aplikanta podanie na tę chwilę zostaje odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore