Skocz do zawartości

father-christmas_1f385.pngchristmas-tree_1f384.png

Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze,
udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku życzy Administracja SkyBlock.pl

Tutusiek

[Odrzucone]Rekrutacja na Helpera

Polecane posty

Nazwa na Ts3: Tutusiek

Doświadczenie: Jeśli chodzi o doświadczenie związane z Ts3 to takowego nie mam, bo jest to moje któreś spotkanie z serwerem Ts3. Ale z chęcią się nauczę :)

Jak długo korzystasz z naszego Ts3: Jakoś nie dawno zacząłem korzystać z waszego Ts3 i spędzam sporo czasu na nim razem z znajomymi. Aktywny jestem po 16/17 bo nie pozwala na to praca.

Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer: Bo spędzam do tej pory najwięcej na waszym serwerze, i chciałbym pomóc o ile jest to możliwe. 

Opisz siebie: Mam na imię Piotrek, mam 18 lat. Interesuje się informatyką ( przeważnie gry i różne dosyć łatwe oprogramowania np. tworzenie stron internetowych ). Moją pasją jest siatkówka i koszykówka. W ciągu dalszym uczęszczam do szkoły, jak i pracuje jeśli jest to możliwe. Jestem osobą cierpliwą jak i poważną zależy od sytuacji. 

Podanie jest dosyć krótkie, mało się o tobie dowiedziałem. Jako iż tym mnie nie przekonałeś, to może powiesz coś więcej na rozmowie.

Zapraszam.

Wiedzą z na temat naszego Ts mnie nie powaliłeś. Jak mam oceniać wiedzę to z góry jestem na nie. Ale spodobało mi się, że potrafisz wyciągnąć wnioski z rozmowy i dobrze wiesz, co masz do nadrobienia. Mimo moich jakże trudnych pytań byłeś w miarę opanowany. Nie chcę cię od razu przekreślać, bo wydaję się, że potencjał masz i spróbować możesz, jedyne co mi pozostaje to życzyć ci powodzenia...

TAK - Nie zmarnuj tego.

Edytowano przez Nakser

Twoje podanie nie jest ani rozwinięte, ani uargumentowane. Zapraszam na rozmowę, mam kilka wiodących uwag + chciałabym się czegoś o Tobie dowiedzieć.

Jeśli prawdą jest to, że dzielisz ID z bratem to chciałam Cię tylko poinformować, że jest to niedopuszczalne w przypadku osoby z rangą administracyjną i z miejsca skreśla Twoją kandydaturę.

Podanie jest przeciętne, ale nie najgorsze. Szkoda trochę, że jest to twój pierwszy post. Za to kojarzę Cię z TeamSpeak'a. 

Zapraszam na rozmowę. Chcę trochę lepiej poznać Twoją osobę.

Szczerze powiem, że Cię polubiłem, byłeś opanowany i skoncentrowany. Nie boisz się przyznać, że czegoś nie umiesz, co jest jak najbardziej zrozumiałe jeśli się dopiero zaczyna.

Pamiętaj, żeby nigdy nie bać się pytać! Po to jesteśmy, żeby Ci pomóc. Twierdzę, że wszystkiego da się nauczyć, bo nie jest to skomplikowane, a Ty chcesz się uczyć, dlatego jestem na Tak ;D

Edytowano przez Modis

Co do spójności treści podania się nie wypowiem, lecz co do Ciebie jako osoby nie miałem okazji Cię poznać, więc zapraszam na rozmowę

Na razie Neutral

• Smutny 2

Znam Cię z karaoke, jesteś mega w porządku z charakteru, no ale o TSie nic nie wiesz, praktycznie nic :/

Mimo wszystko, nie szukamy raczej osób bez doświadczenia (z zerowym doświadczeniem)

Nic personalnego, ale przykro mi, jestem na nie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore