Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ProxmoPL

[Odrzucone][PODANIE] ProxmoPL

Polecane posty

Pisałem już wcześniej podanie, nie zgłosiłem się, ponieważ nie miałem dostępu do sieci z powodu zalania laptopa, czekałem na naprawę miesiąc, niestety laptopa nie udało się odratować kupiłem nowy sprzęt, mam nadzieje, że administracja zrozumie mój problem i da mi jeszcze jedną szanse. 

1. Nick w grze: ProxmoPL 

2. Wiek: 16,5

3. Opisz siebie: Witam, mam na imię Bartek, Mieszkam w Województwie zachodniopomorskim w małej wsi Sierosław. Uczęszczam do Publicznego Technikum Im. Stanisława Staszica W Kamieniu Pomorskim. Poszedłem kształcić się jako technik żywienia i usług gastronomicznych, w skrócie kucharz :). Po za gotowaniem interesuję się motoryzacją, informatyką, w przyszłym sezonie mam zamiar kupić enduro  KTM 250 :)  Zapomniałem o jednym od jakiegoś czasu zacząłem próbować swoich w sił w iluzji i nie powiem,że wychodzi mi to całkiem dobrze, zaczynając od kart kończąc na czytaniu w myślach. Przeważnie spędzam teraz czas na komputerze, przez nie przyjemną historie w moim życiu z byłą dziewczyną, próbuje się zająć czymś innym i o niej nie myśleć. Jestem osobą, która nie zostawia kogoś w potrzebie jestem pomocny, lubię pomagać, jeżeli chodzi o życie osobiste trzymam się osób, które nie kierują się grupą przestępczą nie ściągają na złą drogę. Nie palę papierosów nie pije alkoholu nie biorę narkotyków, nie ciągnie mnie do tego.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Otóż, żeby napisać podanie skłoniło mnie ostatnie kilka incydentów, gdzie gracze przeklinają na czacie używając spacji w przekleństwie, żeby system nie wykrył, lub najprościej w świecie używają nie dozwolonych modyfikacji, często gram na trybie HideAndSeeak i otrzymując rangę starał bym się zapobiec nie uczciwości i języka podwórkowego na serwerze. Jestem osobą opanowaną, kulturalną i pomocną. Jako Helper będę wykonywał swoją pracę jak najlepiej potrafię. Umiem efektywnie wykrywać cheaty skrypty i innego rodzaju modyfikacje ułatwiające grę. Myślę że przydam się na serwerze w roli Helpera.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?: Nie cały Rok.

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Sob-ND (5h) pon-pt (3-4h)

7. Discord: tak

TeamSpeak3: tak/
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: tak

8. Czy posiadasz konto premium: tak 

POZDRAWIAM

• Haha 1

Kierunek rozmowa - etap weryfikacji Twojej osoby.

Zapraszam na rozmowę, na tygodniu pomiędzy godziną 17:30 a 19:00.

Zniechęciłeś mnie do siebie swoją postawą w stosunku do członków administracji oraz brakiem wiedzy

Jestem na nie

Jestem na nie

Twoja wiedza i podejście jest bardzo słabe.

Brak znajomości regulaminu serwera, oraz postawa którą przedstawiłeś w stosunku do członków Administracji przekonała mnie, że moja ocena nie może być inna niż negatywna.

• Lubię to 1

Wiedza to jedno, podejście to drugie... W twoim przypadku wiedza była skromna a podejście w stosunku do członków Administracji lekceważące.

Jestem na nie.

To już jest koniec, nie ma już nic... - myślę, że to idealne podsumowanie twojego ostatniego już procesu rekrutacji.
Podanie odrzucone.

NpgP3WM.png

• Haha 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore