Skocz do zawartości

Zmiany w wyglądzie forum!
Nowy wygląd do wyboru - ciemny ^_^

Ankieta "Który styl ma być domyślnym wyglądem forum".
Zachęcamy do głosowania i proponowania poprawek/zmian!
https://skyblock.pl/index.php?/topic/65440-nowy-wygląd-forum/

Zaloguj się, aby obserwować  
Olcixxx

[Odrzucone][Podanie] _Olcix

Polecane posty

1. Nick w grze: _Olcix
2. Wiek: 16 lat ( w styczniu 17)
3. Opisz siebie: Nazywam się Aleksandra, mam 16 lat. Chodzę do LO na profil humanistyczno-społeczny. Mieszkam Krakowie. Interesuję się sportem.Trenowałam siatkówkę i piłkę nożną ale ze względu na problemy zdrowotne musiałam zrezygnować. Bardzo lubię spotykać się z przyjaciółmi. Gdy znajdę chwilkę wolnego czasu oglądam seriale . Jestem osobą miłą, pełną dobrej energii i bardzo szczerą. Nie lubię się wyróżniać lub zwracać na siebie uwagi. Jestem bardzo wrażliwa na krzywdę innej osoby i nie przejdę obojętnie obok. Jestem osobą która potrafi dobrze potrafi ocenić sytuację i podjąć dobrą decyzję. Staram się raczej unikać konfliktów i szukać wyjścia gdzie dwie strony będą zadowolone.Jestem bardzo pomocna, jeśli ktoś potrzebuje pomocy z automatu jestem pierwsza by pomóc.Jestem również osobą opanowaną i cierpliwą, trudno jest mnie wytrącić z równowagi. Nie toleruje znęcania się nad słabszymi, ponieważ każdy ma uczucia i nie wolno ich lekceważyć. Bardzo ważnymi osobami w moim życiu są przyjaciele. To dzięki nim jestem taką osobą jaką teraz jestem i wiele im zawdzięczam. 
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Gram na tym serwerze dość długo i spotkałam wielu graczy, którzy używali wspomagaczy, wulgarnie się wyrażali lub łamali regulamin, nie zawsze byłam w stanie ich zgłosić, lub po prostu tego nie robiłam ze względów takich, że nie miałam konta na forum.  Chciałabym żeby każdy gracz, który gra na tym serwerze mógł spokojnie grać i mile spędzić czas na CG. Tak jak pisałam wcześniej jestem bardzo chętna do pomocy i gdyby jakiś gracz potrzebował pomocy to jej z chęcią udzielę. 
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Dokładnej daty nie pamiętam, ale na starszych kontach grałam jeszcze za czasów mysg.pl . Aktywnie na serwerze zaczęłam grać od marca/kwietnia tego roku.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? W weekendy 5-7 godzin. W roku szkolnym max. 3-4 godziny lecz zależy to od tego ile nauki będę miała.
7. Discord: tak/nie
    TeamSpeak3: tak/nie
    Sprawny mikrofon: tak/nie
    Mutacja: Jestem dziewczyną :) 
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może)

Dziękuję za uwagę :)

• Lubię to 7
  • Haha 2
  • Zdumiony 2
  • Smutny 1

Statystyki nie są złe, podanie miłe dla oka na serwerze często Cię widzę.  Zapraszam na rozmowę ;)

Po miłej i dobrej rozmowie jestem na TAK

ps. Mniej stresu 

Jesteś aktywnym graczem, wypowiadasz się na forum, a Twoje podanie posiada wszystko co powinno, dlatego też zapraszam Cię na rozmowę :)

Po rozmowie jestem na Tak, jednak wierzę, że douczysz się paru rzeczy, ponieważ usłyszałem parę wpadek, na szczęście niewielkich.

Podanie, porównując do tych, które ostatnimi czasy się pojawiały, jest bardzo ładne, tak samo jak statystyki na serwerze i forum.

Zapraszam na rozmowę.

Rozmowa przebiegła miło i sympatycznie. Doszlifuj troszkę cheaty i taryfikator, a poza tym wszystko fajnie.

Jestem na tak.

Zapraszam na rozmowę.

Po rozmowie moja ocena jest pozytywna.

To ta, która żyje już świętami!
Kierunek rozmowa :wub:

Sympatyczna z Ciebie osóbka - Po rozmowie jestem na tak.

• Lubię to 1

Rozmowa co prawda nie należała do tych najciekawszych, ale wypadła na tyle dobrze, że jestem skłonny wystawić Ci pozytywną ocenę.

• Lubię to 1

Podanie i staty mi się na tyle podobają że myślę obejdzie się bez rozmowy ;p

Na tak

Dobre przygotowanie w przypadku kolejnego etapu, to nieodłączny element towarzyszący procesowi rekrutacji - nie biorę pod uwagę pominięcia tego działania.
Zapraszamy na etap 2 rekrutacji na KidModeratora!

• Lubię to 2

Wymigiwanie się, ciągły brak czasu - nie potrzebuję takich osób w Administracji, czas minął.
Podanie odrzucone.

NpgP3WM.png

• Lubię to 1
  • Zdumiony 2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore