Skocz do zawartości
xSocceRx

[Odrzucone] Rekrutacja

Polecane posty

1. Nick: xSocceRx
2. Wiek: 17
3. Jak długo grasz na serwerze? Kilka dni ale po 3-4h dziennie
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 5/10
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? TAK
6. Opisz siebie: Nazywam się Klaudiusz mam 17 lat. Moje zainteresowania to Enduro, a w wolnym czasie to albo granie z kumplami lub wyjście na wieś.

Zapraszam na rozmowę, na chwilę obecną nie

• Zdumiony 1

Podanie słabe, nicku nie kojarzę w ogóle ani z teamspeaka ani z serwera. 

Na NIE

Przyglądałem się tobie na chacie w dniu dzisiejszym, może jesteś aktywny, ale zdecydowanie nie w taki sposób jaki się oczekuje od helpera. Podanie strasznie słabe, praktycznie nic tu nie ma.

Na ts nie widziałem Ciebie ani razu a konto na forum założone tylko dla podania. Na NIE

Od kandydata na helpera oczekuje się przede wszystkim chęci do pracy, ambicji, przykładania się do pracy. Czytając twoje podanie mogę stwierdzić jedno. Nie zależy ci ani na dobrej prezentacji swojej osoby, ani na uzyskaniu rangi Helpera. Stwierdziłeś, że nie masz doświadczenia z serwerem (skoro grasz kilka dni po 2-4h), więc jak chcesz pomagać graczom? Wychodzę z założenia, że pierwsze gracz powinien poznać dobrze serwer łącznie z jego klimatem, a dopiero później starać się o rangę administracyjną. Jednak może się mylę i mnie przekonasz na rozmowie, dlatego zapraszam na TeamSpeak3. 

Aktualnie: NIE

Podaniem mnie nie przekonałeś. Nie zauważam Cie na serwerze więc śmiem twierdzić, że nie jesteś aktywnym graczem.

Zapraszam na ts3 w sprawie rozmowy i zapoznania się bardziej. Na chwile obecną NIE.

Kierunek rozmowa.

Krótki i na temat, po przeczytaniu samego podania stwierdzam, że się nie nadajesz. 

Odrzucam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore