Skocz do zawartości
AngelGirl

[Odrzucone] [Helper

Polecane posty

1. Nick: Angel_Girl
2. Wiek: 15
3. Jak długo grasz na serwerze? - Od Września 2018
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 10/10
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? : Oczywiście.
6. Opisz siebie: Mam na imie Ewelina. W Sierpniu skończyłam 15 lat. Aktualnie jestem uczennicą 3 klasy gimanzjum.
Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot,zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem spokojną, otwartą i szczerą osobą.
Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby.
Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji.
Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.
 Na serwerze spędzam ok.5 godzin dziennie.
Uwielbiam rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Jeśli chodzi o moje hobby - Jest to przeważnie Fotografia, oraz Czytanie przeróżnych
książek.

• Lubię to 2
  • Smutny 1

Oczywiście nazwę możesz zmienić już skoro post został zaakceptowany. I broń Boże nie jest to coś, co wywarłoby jakieś negatywne rezultaty. Dlaczego? Jeszcze przed akceptacją postu napisałaś do mnie w środku nocy spanikowana "Co można zrobić?". Jak widzisz, błąd w komputerze pokazał, że ci zwyczajnie zależy. 

Teraz możemy przejść do twojego podania. Dowiedziałem się z niego jakichś podstawowych informacji. Jest napisane dość poprawnie, więc wstydu administracji swoją polszczyzną nie przyniesiesz. Jedyne czego mi tutaj brakuje... Poruszyłaś tylko ogólnikowo jakieś zagadnienia, ale myślę, że po prostu wolisz mi o nich opowiedzieć ustnie. 

Moja ocena w żadnym razie nie byłaby pełna, gdybym nie wspomniał o kwestii najważniejszej – aktywność na serwerze. Nie grasz bardzo długo, ale to nie szkodzi, ponieważ zauważyłem, że wiesz bardzo dużo. I twierdzę, że napisałem to bez żadnej przesady. Wiesz o serwerze większość rzeczy, które jako gracz musisz wiedzieć. Ponadto dostrzegłem, że mimo braku rangi administracyjnej... Bawisz się w takiego Helpera. Tu coś ostrzeżenie słownie rzucisz, tu pomożesz komuś. Jest to bardzo mile widziane. 

Reasumując, mimo twojego wieku, wydajesz się osobą bardzo dojrzałą. A przynajmniej na tyle dojrzałą, aby pełnić funkcję Helpera czy w niedalekiej przyszłości moderatora. Napiszę więcej. Co jakiś czas  typuję sobie graczy, którzy wstępnie nadają się na Helperów. Jednym z takich przypadków byłaś ty. Teraz możesz sobie wyobrazić jakie zaskoczenie wywarło na mnie twoje podanie. No, oczywiście, pozytywnie się zaskoczyłem. Jedynym minusem, o którym się dowiedziałem podczas "siedzenia" na czacie jest to, że zniszczyły ci się słuchawki, więc masz chwilowe problemy z dostępnością jeśli chodzi o czat głosowy. W każdym razie na jakąś tam króciutką rozmowę zapoznawczą umówiliśmy się już na Discordzie, bo możesz wtedy z telefonu mówić. A słuchawki sobie niedługo kupisz i będziesz śmigać na TeamSpeak3 z innymi Moderatorami, jeśli nie zdążysz "zaliczyć" u wszystkich.

---

EDIT

Cóż... Troszkę sobie, droga Ewelino, porozmawialiśmy. Jesteś naprawdę ciekawą osobą, która opisała mi swoje dwa oblicza. Jedyne co mnie smuci to to, że jesteś strasznie zestresowana i nieśmiała. Ale cóż, pracuj nad tym i będzie dobrze, bo pewność siebie jest potrzebna w tej "branży".

EDIT2

Ostatnio pokazałaś, że nie wiesz prawie nic o serwerze. Prosiłem cię, żebyś się douczyła, jednak postępy są nadal niewielkie. Jeśli będziesz rozmawiać z graczem na pomocy tak, jak z Kubą, to się łatwo nie dogadacie. Zmieniam na NEUTRAL

• Lubię to 2

Cóż by tu więcej dodać... Ja też będąc na serwerze zauważyłem, że pomagasz graczom i to nie rzadko. Podanie całkiem ładne, ortografia oraz interpunkcja zachowana na dobrym poziomie. Co do twojej osoby to z chęcią porozmawiam z tobą na ts, więc zapraszam w godzinach popołudnowych/wieczornych (napisz mi na discordzie kiedy masz czas i się jakoś dogadamy) 

Aktualnie malutkie tak.

Tak jak wyżej, jak na razie małe tak, więcej po rozmowie.

_——_——_——_——_——_——_——

Rozmowa przebiegła bardzo przyjemnie, masz super charakter, znajomość serwera którą jako tako sprawdziłem trzyma poziom, aktywność na serwerze i chacie jest rewelacyjna. Radzę tylko częściej udzielać się na ts żeby przezwyciężyć w sobie ten lekki stresik, który każdy odczuwał poznając naszą ekipę (ale serio, nie wszyscy są tacy jak Ulana, nie miej nas za świrów). Ode mnie masz duże TAK.  Z chęcią zobaczę Cię z niebieskim nickiem. 

Co do Twojej znajomości komend 10/10 to nie byłbym tak do końca przekonany :o

Po za tym jesteś aktywna na serwerze, organizujesz eventy i dobrze Ci to nawet wychodzi. Miałem okazje z Tobą już trochę popisać i śmiało mogę stwierdzić, że masz ciekawy charakter :)

Czekam na rozmowę na ts3, a tymczasem masz ode mnie TAK.

Po rozmowie jestem zdecydowanie na TAK!

Po rozmowie jestem na tak

• Lubię to 1

Podszedłem do rozmowy bardzo pozytywnie, z energią, chciałem Cię poznać, coś się dowiedzieć. No nie powiem, zawiodłem się. Ciągnąłem Cię za język przez całą rozmowę, o Tobie jako o osobie fizycznej za dużo się nie dowiedziałem, praktycznie to co mam w podaniu. Wiedzą o serwerze to Ty nie zabłysnęłaś, to trzeba przyznać. Może i aktywność masz dobrą, jednak poprzednie czynniki skłaniają mnie do oceny negatywnej.

• Dzięki! 1

Mówisz, że oglądasz anime, a nie oglądałaś Sword Art Online. Oczekuję poprawy - proszę meldować mi o postępie :-)

• Lubię to 1
  • Haha 4

Nie potrzebujemy osób konfliktowych w administracji (limit wykorzystany), a z tego co wiem masz z kimś na pieńku.

Odrzucam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Dlaczego SkyBlock.pl?

SkyBlock.pl pierwszy serwer skyblock w Polsce, który zapoczątkował swoje istnienie w 2012 roku. Na przestrzeni lat nasza społeczność prężnie się rozwijała, ambitne oczekiwania graczy spowodowały, że zaczęliśmy tworzyć i rozwijać nowe tryby gier, każdy z nich ma swój początek w tym miejscu. SkyBlock.pl to dumnie działająca sieć serwerów, w których skład wchodzą: mchc.pl, cubegame.pl i mc.skyblock.pl

Minigames

SkyBlock

Hardcore